jel mislite vi da...

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
...negde postoji neka zemlja gde svi likovi iz bajki zive zajedno?
mozda se crvenkapica druzi sa uspavanom lepoticom, princeza na zrnu graska je devojka srednjem prasetu a zli vuk igra karte sa lavom iz zemlje cuda...
i ja bi' voleo da zivim tamo...
ponekad...
 
Jao bre batke........
mht4371-1.gif
....ti baš ne odustaješ........ al dobro i to treba da se poštuje................
 
da, da.... navat'o je na spavanju.... nasrn'o.... pa pokaz'o titulu, i onda se ona udala iz ljubavi??? vazhi..... a chisto sumnjam da je kod patuljaka zhivela na lepe ochi.....
kirija mora da se plati... e sad ti meni reci da sedam zdravih, mladih patuljaka nema potrebe.....? jeeeste......... i onda mrmot zavije chokoladu u foliju......... :roll:
 
livija:
da, da.... navat'o je na spavanju.... nasrn'o.... pa pokaz'o titulu, i onda se ona udala iz ljubavi??? vazhi..... a chisto sumnjam da je kod patuljaka zhivela na lepe ochi.....
kirija mora da se plati... e sad ti meni reci da sedam zdravih, mladih patuljaka nema potrebe.....? jeeeste......... i onda mrmot zavije chokoladu u foliju......... :roll:
Pa dobro... riba se snasla.. I jos napravila karijeru... :)
 
livija:
da, da.... navat'o je na spavanju.... nasrn'o.... pa pokaz'o titulu, i onda se ona udala iz ljubavi??? vazhi..... a chisto sumnjam da je kod patuljaka zhivela na lepe ochi.....
kirija mora da se plati... e sad ti meni reci da sedam zdravih, mladih patuljaka nema potrebe.....? jeeeste......... i onda mrmot zavije chokoladu u foliju......... :roll:
...pa nemoj tako :roll: oni imaju velik............o srce :mrgreen:
 
batka_mija:
...negde postoji neka zemlja gde svi likovi iz bajki zive zajedno?
mozda se crvenkapica druzi sa uspavanom lepoticom, princeza na zrnu graska je devojka srednjem prasetu a zli vuk igra karte sa lavom iz zemlje cuda...
i ja bi' voleo da zivim tamo...
ponekad...


Ja znam da su Uspavana lepotica i Trnova Ružica najbolje drugarice :mrgreen:
 

Back
Top