sportsko kladjenje

aaaaaaaaaaaaaahahahahahahah kakav je indijanac ovaj debil sto je otvoeio topic
poslao mi je privatnu poruku hahahaha .....evo dela

"A ako se nesto dogodi mobilnom, veruj mi da ce vlasnik broja i tvoju glavu istopiti,…
Broj nije moj vec od jednog motordzije koji ne verujem da trpi zajebancije"

pazo koliki majmun mora neko da bude,da bi pomislio da stvarno moze da mu se "istopi" mob i sto je NAJJACE "Broj nije moj vec od jednog motordzije" aaaaaaahahahahahaa
ali od "motordzije" koji li je ovo nerd brate mili,znachi neverujem aaaaaaahahahahhaaaaa

sad stvarno moram da dam na taj broj 20-ak vrlo povoljnih oglasa :mrgreen:
i dalje ne verujem da postoji ovakav slepac...

edit:

jbt trebao sam da chuvam sve te "pretece poruke" koje sam dobijao na pp,a bilo ih je...
i da otvorim topic INDIJANCI ,mis'im stvarno
i svi vi spameri,indijanci i ostali,ono....smarate me sa tim dugachkim "pretecim" porukama,mrzi me bre da chitam
trazite mi broj moba i pozovite me,da vam objasnim gde da dodjete da vam j ebem mater 8)

ovaj cool smajli 8) mi je nedovoljan,t.j prevazishao sam ga,molim da se uvede "prokleto cool smajli"
29.gif
 
ajd posalji mi broj moba, tj. bolje broj fiksnog, bar dokazi da imas k urac u gacama i da nesto vredi, ali nazalost neces smeti, jer takvi kao ti samo laju a k urac samo drkaju,...

ovo sam mu bio poslao na php (nije tajna)

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Bas si se lepo izrazio,… ali si jednu stvar zaboravio,
Ti mi ni do pi pi nisi dorastao, a dlakavi spamer ti je u gacama,…
I posto je spamer, nesposoban je za nesto vise, mozes spamovati sa njim svoju kevu a pomalo i caleta,
Moju kevu sigurno neces moci,…
A ako se nesto dogodi mobilnom, veruj mi da ce vlasnik broja i tvoju glavu istopiti,…
Broj nije moj vec od jednog motordzije koji ne verujem da trpi z ajebancije
Pozdrav kretencino p ederska i lajava
 
pobeze sisa u off line,a dobio je poruku,indijanac,MLM insekt...
a bas bih hteo nekome da se najeb em mame za sve one "easy money" "MLM" "50.000 EUR za mesec dana" oglase,kakve su to samo ljigave jajare,smarachi i beskichmenjaci,znachi ne verujem
ono...strashno sam nervozan 8)
 

Back
Top