MOMCI, NECEMO DA SE LAZEMO !!!

ribica_90

Obećava
Poruka
67
E ovo je sad kritika za veliku vecinu mushkaraca, a radi se o tome, kako su oni svi jaki na rechima, a pogotovo kad mi kazu ''ja prvo gledam unutrashnju lepotu devojke''. Ne kazem ja da to kod nekih iole normalnih i jeste istina. Ali, gde cete vi da vidite nekog extra dobrog frajera sa ruznijom devojkom koja je dobrica? Devojke da li se slazete samnom?
Naravno, u svakoj prichi ima izuzetaka. Chast njima!!! Ali u poslednje vreme, prosechan mladic bi vishe pored sebe voleo da vidi mnogo dobru ribu za kojom svi otkidaju, nego devojku malko ruznijeg izgleda dobre i poshtene dushe. Zar ne? Znam da se mushki svet nece sloziti samnom, ali da vidimo shta ce reci i jedni i drugi... Diskusija pochinje...
 
Znas sta... ja kad budem odlucila da se udam ima samo da gledam obrazovanje, kakav je u dusi... bla... bla ... bla
A do tada jedna od bitnijih stvari mi je izgled... tako verovatno i momci razmisljaju
p.s. Nisam bas procitala celu temu... moguce je i da sam malo promasila
:lol: :lol: :lol:
 
Svi volimo lepe stvari-kola, nakit, garderobu...pa i lepe ljude, naravno!Nema ničeg lošeg u tome što je neko lep, jel da...Al' priroda nije baš bila majka prema svima.Nekima je bila i maćeha.Ali, ne brini, svaka vreća nađe zakrpu na kraju...
 
Ja se uopste ne slazem sa tim...ja sam vidjala 10030300349 primeraka gde je decko lep i zgodan,...a devojka nikakva i obrnuto,....a i sto se mene same tice nije mi bitan fizicki izgled,ali muskarcima jeste i u vecini slucajeva je tacno to sto si ti napisala,..pogotovo ove nove generacije,.....
 
Hmmm jade ovako... jak sam na recima jos jaci na delima... naravno da mi je bitan izgled... pa nece da me privuce neko ko zna da mi odradi izvode i integrale(to znam i ja :) ) Ima mnogo primera "dobrih" momaka sa ruznijim devojkama i onda se javi ljubomora obih kao lepsih... e pa koja pre decku njoj decko :) I naravno da bih voleo da imam lepu devojku kraj sebe... evo primer... na medicinskom fakultetu i stomatoloskom milioni riba koje izgledaju dobro... lepo se ode tamo i medju svim tim lepoticama nadje se i neka koako kaze pametna ;) Uvek moze da se nadje lepa i pametna samo treba potraziti...

Ne znam sta mi bi da odgovaram na ovakve teme... dosta od mene

Poz... ;)
 
ribica_90:
E ovo je sad kritika za veliku vecinu mushkaraca, a radi se o tome, kako su oni svi jaki na rechima, a pogotovo kad mi kazu ''ja prvo gledam unutrashnju lepotu devojke''. Ne kazem ja da to kod nekih iole normalnih i jeste istina. Ali, gde cete vi da vidite nekog extra dobrog frajera sa ruznijom devojkom koja je dobrica? Devojke da li se slazete samnom?
Naravno, u svakoj prichi ima izuzetaka. Chast njima!!! Ali u poslednje vreme, prosechan mladic bi vishe pored sebe voleo da vidi mnogo dobru ribu za kojom svi otkidaju, nego devojku malko ruznijeg izgleda dobre i poshtene dushe. Zar ne? Znam da se mushki svet nece sloziti samnom, ali da vidimo shta ce reci i jedni i drugi... Diskusija pochinje...

A sto bi neki "frajer"bio sa ruznom ribom kad ima pravih lepotica koje su uz to i pametne i dobre duse :?:
Treba samo malo poraziti! TRAZIM.... :)
 
Sve se u pocetku zasniva na fizickom izgledu.Sigurno da ni ti ne bi prisla tipu koji te fizicki neprivlaci.Ali kasnije,licnost i karakterne osobine dolaze na prvo mesto,ako neko prelepo izgleda,ali je kreten ili ima totalno suprotna iznetersovanja nego ti,sigurno da neces ostati sa njim......mada naravno ima i muskaraca koji samo gledaju da li je devojka dobra riba,da bi mogli da je 'setaju' i hvale se sa njom,ali to je vec neka druga prica.U svakom slucaju mislim da je unutrasnja lepota mnogo vaznija od spoljasne,samo kada nekog vidis prvi put u zivotu,normalno je da ces prvo primetiti ono sto ti se dopada na njegovom telu,a tek kasnije ono sto se krije ispod fasade.
 
Emily_Bg:
Sve se u pocetku zasniva na fizickom izgledu.Sigurno da ni ti ne bi prisla tipu koji te fizicki neprivlaci.Ali kasnije,licnost i karakterne osobine dolaze na prvo mesto,ako neko prelepo izgleda,ali je kreten ili ima totalno suprotna iznetersovanja nego ti,sigurno da neces ostati sa njim......mada naravno ima i muskaraca koji samo gledaju da li je devojka dobra riba,da bi mogli da je 'setaju' i hvale se sa njom,ali to je vec neka druga prica.U svakom slucaju mislim da je unutrasnja lepota mnogo vaznija od spoljasne,samo kada nekog vidis prvi put u zivotu,normalno je da ces prvo primetiti ono sto ti se dopada na njegovom telu,a tek kasnije ono sto se krije ispod fasade.

U potpunosti se slazem!
 
ribica_90:
Ovu slichicu sam ''ukrala'' od sestre sa nekog metalskog foruma za tvoju informaciju, a mislim da se ovde ne radi o kradji avatara nego prochitaj temu pa ako imash neshto pametno naspishi, ako nemash slobodno izadji s moje teme!!!
Evo imama da kazem.
Ja prvo kod ribe gledam dupe! Pitao bih te jel imas dobro dupe,ali si maloletna.
Pa onda volim dobre sise. Da mi se vijaju oko lica dok *****. A dupe samo da pljeska dok guzim. :lol:
Tako da vrlo mi je bitna tzv. unutrashnja lepota. :D
A tema ti je menje inspirativna nego "Prolece je stiglo i u nash grad". :D
Bezi pisi domaci! :D
 
PLESsitnihDEMONA:
Evo imama da kazem.
Ja prvo kod ribe gledam dupe! Pitao bih te jel imas dobro dupe,ali si maloletna.
Pa onda volim dobre sise. Da mi se vijaju oko lica dok *****. A dupe samo da pljeska dok guzim. :lol:
Tako da vrlo mi je bitna tzv. unutrashnja lepota. :D
A tema ti je menje inspirativna nego "Prolece je stiglo i u nash grad". :D
Bezi pisi domaci! :D
a057.gif

a025.gif
 
vas_najbolji_drugar:
Zato sto tog nekog frajera nema pas za sta da ugrize, pa nema sanse kod dobre ribe. Pa onda razmislja "bolje da ***** i ove lose nego da ne ***** nista"

Ma nemoj biti tako depresivan,uvek ima sanse.Ako imas zvaku skupicete vec zajedno po dzepovima za picence.I sta ce ti riba koja voli samo tvoje pare?Mnogo je jeftinije platiti kurvu a dobit ces isto!
 
PLESsitnihDEMONA:
Evo imama da kazem.
Ja prvo kod ribe gledam dupe! Pitao bih te jel imas dobro dupe,ali si maloletna.
Pa onda volim dobre sise. Da mi se vijaju oko lica dok *****. A dupe samo da pljeska dok guzim. :lol:
Tako da vrlo mi je bitna tzv. unutrashnja lepota. :D
A tema ti je menje inspirativna nego "Prolece je stiglo i u nash grad". :D
Bezi pisi domaci! :D

:) :) :) :) :)
******,kad ti das odgovor u vise od jedne recenice-vise nema sta da se kaze jer je vec sve bitno receno!
 
POP Mare:
Hmmm jade ovako... jak sam na recima jos jaci na delima... naravno da mi je bitan izgled... pa nece da me privuce neko ko zna da mi odradi izvode i integrale(to znam i ja :) ) Ima mnogo primera "dobrih" momaka sa ruznijim devojkama i onda se javi ljubomora obih kao lepsih... e pa koja pre decku njoj decko :) I naravno da bih voleo da imam lepu devojku kraj sebe... evo primer... na medicinskom fakultetu i stomatoloskom milioni riba koje izgledaju dobro... lepo se ode tamo i medju svim tim lepoticama nadje se i neka koako kaze pametna ;) Uvek moze da se nadje lepa i pametna samo treba potraziti...

Ne znam sta mi bi da odgovaram na ovakve teme... dosta od mene

Poz... ;)
uglavnom se slazem sa tobom osim onog dela za stomatoloski fak.(ima lepih,ali ne i pametnih-da je pametna ne bi upisivala stomatoloski) :D
 
PLESsitnihDEMONA:
Evo imama da kazem.
Ja prvo kod ribe gledam dupe! Pitao bih te jel imas dobro dupe,ali si maloletna.
Pa onda volim dobre sise. Da mi se vijaju oko lica dok *****. A dupe samo da pljeska dok guzim. :lol:
Tako da vrlo mi je bitna tzv. unutrashnja lepota. :D
A tema ti je menje inspirativna nego "Prolece je stiglo i u nash grad". :D
Bezi pisi domaci! :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Zanimljiva tema ...ali kako mozes da budes s nekom osobom ako je ruzna ( nema sanse ) , sve devojke isto tako pricaju da traze pametne, lepe , visoke momke ....ali to nije tacno , devojke traze : bogate frajere bez obzira na njihov spoljasni izgled , velicinu penisa, narav . Kod muskaraca je bitnije da imaju devojku pored sebe koja lepo izgleda , a jel ona pametna iLi nije nema veze sve se da nauciti :)))))
 
ribica_90:
E ovo je sad kritika za veliku vecinu mushkaraca, a radi se o tome, kako su oni svi jaki na rechima, a pogotovo kad mi kazu ''ja prvo gledam unutrashnju lepotu devojke''. Ne kazem ja da to kod nekih iole normalnih i jeste istina. Ali, gde cete vi da vidite nekog extra dobrog frajera sa ruznijom devojkom koja je dobrica? Devojke da li se slazete samnom?
Naravno, u svakoj prichi ima izuzetaka. Chast njima!!! Ali u poslednje vreme, prosechan mladic bi vishe pored sebe voleo da vidi mnogo dobru ribu za kojom svi otkidaju, nego devojku malko ruznijeg izgleda dobre i poshtene dushe. Zar ne? Znam da se mushki svet nece sloziti samnom, ali da vidimo shta ce reci i jedni i drugi... Diskusija pochinje...
Ono što prvo privuče ili ne privuče kad vidiš devojku koju ne poznaješ, jeste fizički izgled. A ako je ta devojka još i "dobrica"... Pa valjda je logično da niko neće poleteti za gaborom. :)
 
ribica_90:
E ovo je sad kritika za veliku vecinu mushkaraca, a radi se o tome, kako su oni svi jaki na rechima, a pogotovo kad mi kazu ''ja prvo gledam unutrashnju lepotu devojke''. Ne kazem ja da to kod nekih iole normalnih i jeste istina. Ali, gde cete vi da vidite nekog extra dobrog frajera sa ruznijom devojkom koja je dobrica? Devojke da li se slazete samnom?
Naravno, u svakoj prichi ima izuzetaka. Chast njima!!! Ali u poslednje vreme, prosechan mladic bi vishe pored sebe voleo da vidi mnogo dobru ribu za kojom svi otkidaju, nego devojku malko ruznijeg izgleda dobre i poshtene dushe. Zar ne? Znam da se mushki svet nece sloziti samnom, ali da vidimo shta ce reci i jedni i drugi... Diskusija pochinje...



Shvatila si neke stvari, i zrela si za *******...
 

Back
Top