MOMCI, NECEMO DA SE LAZEMO !!!
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 211

Tema: MOMCI, NECEMO DA SE LAZEMO !!!

Obećava ribica_90 (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Unhappy MOMCI, NECEMO DA SE LAZEMO !!!

E ovo je sad kritika za veliku vecinu mushkaraca, a radi se o tome, kako su oni svi jaki na rechima, a pogotovo kad mi kazu ''ja prvo gledam unutrashnju lepotu devojke''. Ne kazem ja da to kod nekih iole normalnih i jeste istina. Ali, gde cete vi da vidite nekog extra dobrog frajera sa ruznijom devojkom koja je dobrica? Devojke da li se slazete samnom?
    Naravno, u svakoj prichi ima izuzetaka. Chast njima!!! Ali u poslednje vreme, prosechan mladic bi vishe pored sebe voleo da vidi mnogo dobru ribu za kojom svi otkidaju, nego devojku malko ruznijeg izgleda dobre i poshtene dushe. Zar ne? Znam da se mushki svet nece sloziti samnom, ali da vidimo shta ce reci i jedni i drugi... Diskusija pochinje...
    Poslednji put ažurirao/la ribica_90 : 24.07.2006. u 00:44
    nelly legend :mrgreen:

Ističe se MarijA` (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano Re: MOMCI, NECEMO DA SE LAZEMO !!!

Znas sta... ja kad budem odlucila da se udam ima samo da gledam obrazovanje, kakav je u dusi... bla... bla ... bla
    A do tada jedna od bitnijih stvari mi je izgled... tako verovatno i momci razmisljaju
    p.s. Nisam bas procitala celu temu... moguce je i da sam malo promasila

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Svi volimo lepe stvari-kola, nakit, garderobu...pa i lepe ljude, naravno!Nema ničeg lošeg u tome što je neko lep, jel da...Al' priroda nije baš bila majka prema svima.Nekima je bila i maćeha.Ali, ne brini, svaka vreća nađe zakrpu na kraju...

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja se uopste ne slazem sa tim...ja sam vidjala 10030300349 primeraka gde je decko lep i zgodan,...a devojka nikakva i obrnuto,....a i sto se mene same tice nije mi bitan fizicki izgled,ali muskarcima jeste i u vecini slucajeva je tacno to sto si ti napisala,..pogotovo ove nove generacije,.....

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da je ova ukrala ex VA avatar.

Obećava ribica_90 (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Cool Re: MOMCI, NECEMO DA SE LAZEMO !!!

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    Ja mislim da je ova ukrala ex VA avatar.
    Ovu slichicu sam ''ukrala'' od sestre sa nekog metalskog foruma za tvoju informaciju, a mislim da se ovde ne radi o kradji avatara nego prochitaj temu pa ako imash neshto pametno naspishi, ako nemash slobodno izadji s moje teme!!!
    nelly legend :mrgreen:

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    272

Hmmm jade ovako... jak sam na recima jos jaci na delima... naravno da mi je bitan izgled... pa nece da me privuce neko ko zna da mi odradi izvode i integrale(to znam i ja ) Ima mnogo primera "dobrih" momaka sa ruznijim devojkama i onda se javi ljubomora obih kao lepsih... e pa koja pre decku njoj decko I naravno da bih voleo da imam lepu devojku kraj sebe... evo primer... na medicinskom fakultetu i stomatoloskom milioni riba koje izgledaju dobro... lepo se ode tamo i medju svim tim lepoticama nadje se i neka koako kaze pametna Uvek moze da se nadje lepa i pametna samo treba potraziti...

Ne znam sta mi bi da odgovaram na ovakve teme... dosta od mene

Poz...
    Necu vise da te vidim
    sakrice me noc od tebe
    uspela si da se stidim
    sto te volim kao sebe

I necu vise da te cujem
    sakrice me dobri Bog
    svoju dusu zeljom trujem
    za mrvicom srca tvog

Ističe se
    Učlanjen
    17.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Smile Re: MOMCI, NECEMO DA SE LAZEMO !!!

Citat Original postavio ribica_90
    E ovo je sad kritika za veliku vecinu mushkaraca, a radi se o tome, kako su oni svi jaki na rechima, a pogotovo kad mi kazu ''ja prvo gledam unutrashnju lepotu devojke''. Ne kazem ja da to kod nekih iole normalnih i jeste istina. Ali, gde cete vi da vidite nekog extra dobrog frajera sa ruznijom devojkom koja je dobrica? Devojke da li se slazete samnom?
    Naravno, u svakoj prichi ima izuzetaka. Chast njima!!! Ali u poslednje vreme, prosechan mladic bi vishe pored sebe voleo da vidi mnogo dobru ribu za kojom svi otkidaju, nego devojku malko ruznijeg izgleda dobre i poshtene dushe. Zar ne? Znam da se mushki svet nece sloziti samnom, ali da vidimo shta ce reci i jedni i drugi... Diskusija pochinje...
    A sto bi neki "frajer"bio sa ruznom ribom kad ima pravih lepotica koje su uz to i pametne i dobre duse
    Treba samo malo poraziti! TRAZIM....

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1448

E ovo je sad kritika za veliku vecinu mushkaraca, a radi se o tome, kako su oni svi jaki na rechima, a pogotovo kad mi kazu ''ja prvo gledam unutrashnju lepotu devojke''. ..
    e, bas taki sam ja...prvo posaljem 'izvidjaca', pa ako je lepa iznutra...
    gde te stignem, tu ti noge dignem

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    272

Citat Original postavio bundeva
    e, bas taki sam ja...prvo posaljem 'izvidjaca', pa ako je lepa iznutra...
    Jaoooo legendoooo
    Necu vise da te vidim
    sakrice me noc od tebe
    uspela si da se stidim
    sto te volim kao sebe

I necu vise da te cujem
    sakrice me dobri Bog
    svoju dusu zeljom trujem
    za mrvicom srca tvog

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Sve se u pocetku zasniva na fizickom izgledu.Sigurno da ni ti ne bi prisla tipu koji te fizicki neprivlaci.Ali kasnije,licnost i karakterne osobine dolaze na prvo mesto,ako neko prelepo izgleda,ali je kreten ili ima totalno suprotna iznetersovanja nego ti,sigurno da neces ostati sa njim......mada naravno ima i muskaraca koji samo gledaju da li je devojka dobra riba,da bi mogli da je 'setaju' i hvale se sa njom,ali to je vec neka druga prica.U svakom slucaju mislim da je unutrasnja lepota mnogo vaznija od spoljasne,samo kada nekog vidis prvi put u zivotu,normalno je da ces prvo primetiti ono sto ti se dopada na njegovom telu,a tek kasnije ono sto se krije ispod fasade.

Ističe se
    Učlanjen
    17.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Thumbs up Re: MOMCI, NECEMO DA SE LAZEMO !!!

Citat Original postavio Emily_Bg
    Sve se u pocetku zasniva na fizickom izgledu.Sigurno da ni ti ne bi prisla tipu koji te fizicki neprivlaci.Ali kasnije,licnost i karakterne osobine dolaze na prvo mesto,ako neko prelepo izgleda,ali je kreten ili ima totalno suprotna iznetersovanja nego ti,sigurno da neces ostati sa njim......mada naravno ima i muskaraca koji samo gledaju da li je devojka dobra riba,da bi mogli da je 'setaju' i hvale se sa njom,ali to je vec neka druga prica.U svakom slucaju mislim da je unutrasnja lepota mnogo vaznija od spoljasne,samo kada nekog vidis prvi put u zivotu,normalno je da ces prvo primetiti ono sto ti se dopada na njegovom telu,a tek kasnije ono sto se krije ispod fasade.
    U potpunosti se slazem!

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovu slichicu sam ''ukrala'' od sestre sa nekog metalskog foruma za tvoju informaciju, a mislim da se ovde ne radi o kradji avatara nego prochitaj temu pa ako imash neshto pametno naspishi, ako nemash slobodno izadji s moje teme!!!
    Evo imama da kazem.
    Ja prvo kod ribe gledam dupe! Pitao bih te jel imas dobro dupe,ali si maloletna.
    Pa onda volim dobre sise. Da mi se vijaju oko lica dok *****. A dupe samo da pljeska dok guzim.
    Tako da vrlo mi je bitna tzv. unutrashnja lepota.
    A tema ti je menje inspirativna nego "Prolece je stiglo i u nash grad".
    Bezi pisi domaci!

Iskusan Kaa (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    103

Evo imama da kazem.
    Ja prvo kod ribe gledam dupe! Pitao bih te jel imas dobro dupe,ali si maloletna.
    Pa onda volim dobre sise. Da mi se vijaju oko lica dok *****. A dupe samo da pljeska dok guzim.
    Bezi pisi domaci!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Buggy
    A sto bi neki "frajer"bio sa ruznom ribom kad ima pravih lepotica koje su uz to i pametne i dobre duse
    Treba samo malo poraziti! TRAZIM....
    Zato sto tog nekog frajera nema pas za sta da ugrize, pa nema sanse kod dobre ribe. Pa onda razmislja "bolje da ***** i ove lose nego da ne ***** nista"

Početnik
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

svako gleda sta njemu odgovara ...

Ističe se
    Učlanjen
    17.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio vas_najbolji_drugar
    Zato sto tog nekog frajera nema pas za sta da ugrize, pa nema sanse kod dobre ribe. Pa onda razmislja "bolje da ***** i ove lose nego da ne ***** nista"
    Ma nemoj biti tako depresivan,uvek ima sanse.Ako imas zvaku skupicete vec zajedno po dzepovima za picence.I sta ce ti riba koja voli samo tvoje pare?Mnogo je jeftinije platiti kurvu a dobit ces isto!

Ističe se
    Učlanjen
    17.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Evo imama da kazem.
    Bezi pisi domaci!

******,kad ti das odgovor u vise od jedne recenice-vise nema sta da se kaze jer je vec sve bitno receno!

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Buggy

******,kad ti das odgovor u vise od jedne recenice-vise nema sta da se kaze jer je vec sve bitno receno!
    Zato sam u skoli imao problem da napisem dve strane na pismenom iz srpskog.
    Sve imam da kazem stane mi u pola strane.
    "Lisce je prekrilo nas grad".
    Uvek me asocira na "Lisce prekriva Lisabon".

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio POP Mare
    Hmmm jade ovako... jak sam na recima jos jaci na delima... naravno da mi je bitan izgled... pa nece da me privuce neko ko zna da mi odradi izvode i integrale(to znam i ja ) Ima mnogo primera "dobrih" momaka sa ruznijim devojkama i onda se javi ljubomora obih kao lepsih... e pa koja pre decku njoj decko I naravno da bih voleo da imam lepu devojku kraj sebe... evo primer... na medicinskom fakultetu i stomatoloskom milioni riba koje izgledaju dobro... lepo se ode tamo i medju svim tim lepoticama nadje se i neka koako kaze pametna Uvek moze da se nadje lepa i pametna samo treba potraziti...

Ne znam sta mi bi da odgovaram na ovakve teme... dosta od mene

Poz...
    uglavnom se slazem sa tobom osim onog dela za stomatoloski fak.(ima lepih,ali ne i pametnih-da je pametna ne bi upisivala stomatoloski)

Obećava lajavko (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    42

Evo imama da kazem.
    Bezi pisi domaci!

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

Zanimljiva tema ...ali kako mozes da budes s nekom osobom ako je ruzna ( nema sanse ) , sve devojke isto tako pricaju da traze pametne, lepe , visoke momke ....ali to nije tacno , devojke traze : bogate frajere bez obzira na njihov spoljasni izgled , velicinu penisa, narav . Kod muskaraca je bitnije da imaju devojku pored sebe koja lepo izgleda , a jel ona pametna iLi nije nema veze sve se da nauciti ))))
    Sergeant

Primećen član Sport_Billy (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

....ako je mnogo dobra u krevetu....lepotice mogu da budu lepe koliko hoce ali kada se svetla ugase.....a ona je bas dobra....nije li to ono sto zovu "zenskom magijom"...
    It has to start somewhere....it has to start sometime...
    what better place than here, what better time than now!

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Ono što prvo privuče ili ne privuče kad vidiš devojku koju ne poznaješ, jeste fizički izgled. A ako je ta devojka još i "dobrica"... Pa valjda je logično da niko neće poleteti za gaborom.

Ističe se
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Shvatila si neke stvari, i zrela si za *******...

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. koliko se lazemo?
    Autor one u forumu Arhiva
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.08.2008., 15:59
  2. Zashto lazemo?!
    Autor bie u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 21.09.2006., 05:00
  3. Koliko se lažemo?