Cenzura na forumu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Boban156

Početnik
Banovan
Poruka
2
Vidim na diskusiji u vezi porekla Micickinih 700.000 evra moderator se zali kako je poseta forumu sve manja i manja - a zato je sam licno najvise kriv.

Razlog: ne dozvoljava korisnicima da diskutuju o njima zanimljivim temama , zakljucava teme koje su korisnicima interesantne bez ikakvog razloga - kao recimo temu o poreklu micickinih 700.000 evra i usmerava diskusije na neke totalno neinteresantne teme .

Ne dozvoljava ljudima da imaju pravo na sopstveno misljenje.

Ja se slazem da treba zabraniti govor mrznje, uvrede i slicno ali zatvarati teme o politickim licnostima samo zato sto je neko tek tako to odlucio, je samoubistvo svake slobodne diskusije i svakog foruma koji pretenduje da bude demokratski.

Sad vi mozete da zakljucate i ovu temu, mene da banujete al sve to nece doprineti nicemu sem tome da ljudi zbog cenzura i zabrana sve vise izbegavaju ovaj forum.
 
Meni nije bilo toliko interesantno sto je ona platila stan 600000e.Interesantnije mi je to da niko ne daje poslednju paru na stan.Mora nesto i da ostane u steku.Pa ako je stan 300 metara kvadratnih po ceni od recimo dve hiljade evra po kvadratu ti je 600000e.pa koliki je onda stek kod doticne gospodje ;)
 
pa svako ko je proveo vise d tri dana na ovom forumu moze...
ali ajde, plastika nije skupa, pa cu da ti pomognrm...

Neko ko se danas uclanio, i ima 2 posta, a zna da je poseta na forumu opala, da ovde postoji "cenzura", da.....Moze biti samo jedno od dva ponudjena odgovora gore...

Ako i sad ne razumes, onda ja mislim da ti ne mogu vise pomoci...
 
То да је посета форуму опала рекла је Биља, али добро. Теби очигледно пред очима само оно што ти мислиш да треба да видиш
 
Crni_gavran:
То да је посета форуму опала рекла је Биља, али добро. Теби очигледно пред очима само оно што ти мислиш да треба да видиш

priznaj da bi se smejao da je teb neko napisao ovako smesnu, a pre svega glupu stvar...
a to da je poseta forumu opala, ja se slazem sa tim, ali decko budi malo pametniji pa uhvati sustinu, nije to tako tesko...

i molim te, sta ja to mislim da treba da vidim?
 
Boban156:
Vidim na diskusiji u vezi porekla Micickinih 700.000 evra moderator se zali kako je poseta forumu sve manja i manja - a zato je sam licno najvise kriv.

Razlog: ne dozvoljava korisnicima da diskutuju o njima zanimljivim temama , zakljucava teme koje su korisnicima interesantne bez ikakvog razloga - kao recimo temu o poreklu micickinih 700.000 evra i usmerava diskusije na neke totalno neinteresantne teme .

Ne dozvoljava ljudima da imaju pravo na sopstveno misljenje.

Ja se slazem da treba zabraniti govor mrznje, uvrede i slicno ali zatvarati teme o politickim licnostima samo zato sto je neko tek tako to odlucio, je samoubistvo svake slobodne diskusije i svakog foruma koji pretenduje da bude demokratski.

Sad vi mozete da zakljucate i ovu temu, mene da banujete al sve to nece doprineti nicemu sem tome da ljudi zbog cenzura i zabrana sve vise izbegavaju ovaj forum.

PRAVNI SAVET: pokrenite privatni postupak u svojstvu pokradenog gradjanina oštećenog za iznos od 700.000€ protiv neke osobe koja se preziva Mićić (morate znati i njeno ime kao i adresu stanovanja inače će se slučaj voditi protiv "NN" lica i sa nepredvidljivim završetkom)

Ja nemam toliko para da tužim sve koji su mi upropastili zemlju a smucaju se po celom državnom aparatu.

DOPUNA: Biće nam drago da nas i ubuduće izbegavaju ovakvi forumaši.

PRIJATELJSKI SAVET: Na internetu nadjite free-hosting server i na taj način formirajte sopstveni forum van svih cenzura i pravila ponašanja. Srećno!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top