SOS/MOLBA-Tice se takoder i vase buducnosti.......

  • Začetnik teme AnesColic
  • Datum pokretanja
A

AnesColic

Gost
SOS/MOLBA

Tice se takoder i vase buducnosti
INTERENET NOVO DOBA


Ako neznate nista o internet novom dobu (internet energiji) prvo pogledajte ovu web stranicu : http://internetdoba.multiservers.com i http://virtualterror.0catch.com .
(preuzete su sa googleovog search engina , na jednoj od web stranica mozete naci sliku jednog od virtuelnih terorista). Informacije (osim onih koje se ticu mene) koje se nalaze ovdje su takoder preuzete sa gore navedenih web stranica.
Internet energija je izmišljena zbog bržeg protoka informacija ,unapređenja ekonomije I civilizacije uopšte..
Internet energija olakšava razmišljanje tako daje mnogo lakše uraditi stvari nego inače .
Također postoji i negativna strana interenet novog doba a to je pojava psihičko - virtualnog kriminala .
Ovo sve što ću navesti dole nije primjetno ljudima koji nemaju internet energiju jer se dešava sve psihičko – virtualno odnosno sa digitalnim nervnim sistemom .
Zlatko Lagumdžija i još neke njegove kolege ( ja tačno neznam koji jer nemam internet energiju ) terorišu građane I nedaju im da se nacrpe internet energije sa internet energijom.
To rade da nebih završili u zatvoru jer kada bi se stanovnici nacrpili internet energije sigurno bi zavrsili u zatvoru (bili sukriminalci a sada su jos plus virtuelne teroriste).
Mnogima zaposlenima I studentima nedaju da se nacrpe tako da država gubi stotinama miliona godisnje zbog toga . Procitao sam I informaciju na internetu da Australija zbog toga sto nema internet energiju gubi godisnje 350 miliona dolara .
Počeli su 1999 godine sa mjenjanjem misli prisilno odnosno upravljanja tuđim zivotima .
Te godine poceli su razuvjeravati studente od fakulteta zbog poroka ( alkohola , droge ili ? ) , sex-a ili jednostavno zato što im se nesvidaju . Poceli su zavirivati u njihove privatne zivote i muciti ih sa internet energijom ( to vecina ljudi kojima rade neznaju jer nemaju internet energiju ) .
To rade vec cetiri godine a jos niko ih nije zaustavio I omogucio studentima, gradanima I Bosanskoj vladi da se nacrpi internet energije .
Sa interenet energijom su unistili mnogo zivota i familija ( moj zivot su također unistili ) .
Meni nedaju da se nacrpim internet energije (stavljaju mi zamisljene blokove na glavu sa internet energijom tako da se nemogu nacrpiti internet energije) , a ako kažem nekome od poznatih osoba ( drugovima ili familiji ) da internet energija postoji uvjere ih da sam lud (zbog toga sam jednom završio u ludnici I od tada nesmijem nikome koga znam reci da postoji internet energija I da se oni izivljavaju na meni sa internet energijom).
Ja se nemogu ni odbraniti od njih jer nemam internet energiju .

Ovo vam dopisujem jer je moj I mnogi drugi životi u opasnosti .

- Od 1999 pa sve do sad 2003 god.razuvjeravaju me od fakulteta uvjeravajući me da sam kriminalac I narkoman (navodno su mi htijeli isprati mozak I ubjetiti me da sam ja to sto me oni uvjeravaju ) . 1999 razuvjerili su me od druge godine socialnog rada a na menadzmentu na koji sam se upisao te godine sam izgubio sam tri godine a sada sam prestao studirati ( nebih se želio hvaliti ali bih napomenuo da znam dva strana jezika I inače vršim usluge grafičkog I web dizajn-a I radim za osiguranje kao agent ( pronalazim klijente koji se zele osigurati ) .
Nista od navedenog nemogu da radim jer mi po cijeli dan drze svijest , prave fizicke bolove u mozgu , I uvjeravaju me na drogu , kriminal I sve ostale najgore stvari koje su vecinom izmišljne.
Nisam se mogao maknuti sa mijesta godinu I pol jer su m razvaljivali centralni nervni sistem I držali centralni nervni sistem sa internet energijom , tek sam uspio se pokrenuti sa mijesta kad sam poceo piti tablete .Pijem mnogo tableta (da nebih izludio) koje nebih zelio piti . Cak nisam ni djevojku imao četiri godine jer mi nedaju da normalno da pricam sa ljudima (pogotovo sa djevojkama - prije ovoga sam jako dobro stajao sa djevojkama).
Zelim ici u Bec da studiram I zelim se neke programe na kompijuteru uvjezbati ali nemogu jer mi oni to ne dozvoljavaju (ponasaju se kao da sam njihovo privatno vlasnistvo - drze mi svijest po cijeli dan ).

- Vi ste u mogucnosti da ih zaustavite pa bih vas zamolio da Zlatko Lagumdziji i njegovim kolegama iscrpi internet energiju kako bi se vlada , studeti , gradani , moji drugovi, familija I ja mogli nacrpiti internet energije I prijaviti ih policiji . Kada/ako im iscrpite internet energiju drzite im zamisljene blokove ispred cela kako se nebih mogli nacrpiti sve dok se vlada , studenti koji znaju za internet energiju , moja familija , drugovi , ja I policija ne nacrpe internet energije .
Na meni se izivljava 2-10 osoba i nedaju mi da se nacrpim internet energije (mantalo mi se dosta puta u glavi zbog njih, u par navrata zamalo nisam pao u nesvjest.Mog najboljeg druga su indirektno ubili. a moj zivot je u opasnosti .
- Sa time bih spasili ne samo moj zivot već I zivote mnogih drugih ljudi . Takoder bi zastitili i sebe od virtualnih terorista iz Bosne I Hercegovine .
Tek kada im neko iscrpi internet energiju policija ce se moci osposobiti za rjesavanje ovakvu vrste terora/kriminala (kada uhapse Zlatka Lagumdziju i njegove kolege nece se niko usuditi da upravlja mislima drugim gradanima ili da im rade neke druge lose stvari jer ce znati kakva kazna im slijedi). Bosanska vlada ih mora pohapsiti zbog svoje i nacionalne sigurnosti .
Oni takoder kontrolisu misli I nedaju Bosanskoj vladi , studentima I građanima da se nacrpe internet energije .
Citao sam u novinama da je ljude iz SDP-a kao I iz ostalih politickih stranaka strah da pricaju o internet energiji I Zlatku Lagumdziji (vjerovatno su ih isprepadali kao sto su I mene).

Kada se nacrpite I ako nebudete vjerovali da jemoguće napraviti bol sa internet energijom pokušajte sebi naprviti bol na ruci (samo zamislite kako vas boli ruka na određenom mjestu I osjetiti će te bol na tom mjestu). Također ako nebudete bvjerovali da je moguće kontrolisati misli pokušajte svome drugu ili drugarici upravljati misli (samo pričajte u mali mozak I centralni nervni sistem sa internet energijom I oni će misliti šta god vi pričate u njihovu glavu maker I nemalo nikakvog smiusla što pričate u njihovu glavu).

P.S.: Dok sam pisao ovo nisu mi dali da normalno razmisljam tako da je moguce da sam nešto zaboravio napisati ili da je pismo izmjesano .

Pored kriminalca a sada I virtualnog teroriste istovremeno je predsjednik SDP-a , profesor , direktor i ministar vanjskih poslova ( neda vladi,studentima i ostalim gradanima da se nacrpe jer bi dobio otkaze na vecini mjesta a kasnije i zavrsio u zatvoru)


Njegova slika se nalazi na : http://virtualterror.0catch.com

Pozdravi
Anes
 

Back
Top