Odakle DOS-ovcima ovolike pare?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Boban156

Početnik
Banovan
Poruka
2
GAZDARICA
Nataša Mićić, bivša v.d. predsednika Srbije, kupila u centru Beograda stan od 300 kvadratnih metara, koji košta oko 700.000 evra!


BEOGRAD - Užičanka Nataša Mićić, predsednica Građanskog saveza Srbije i u vreme operacije "Sablja" v.d. predsednika Srbije skućila se i u Beogradu. Kako saznaje Kurir iz dva nezavisna izvora, ona je prethodnih dana kupila stan od 300 kvadratnih metara u elitnom delu grada, u ulici Kneginje Zorke (bivša ulica Ivana Milutinovića), na mestu gde takva "gajba" košta između 650 i 700 hiljada evra!

- Novi stan Nataše i njenog supruga Miodraga Mićića nalazi se u blizini pekare "Impuls". Njegov bivši vlasnik nije toliko poznat u javnosti, a ovih dana u stan će doći i majstori koji će izmeniti nekoliko detalja, sve u skladu sa željama novih vlasnika - navodi jedan od Kurirovih izvora.

S ciljem da proverimo koje će detalje menjati u svom saloncu, Kurir je juče pozvao Natašu Mićić, koja se zatekla u Užicu i demantovala saznanja do kojih smo došli.
- Nisam kupila nikakav stan u Beogradu. Od nekretnina imam porodičnu kuću u Užicu i to je sve. Kada sam u Beogradu, boravim u iznajmljenom stanu. Rado bih vam dala adresu da proverite, ali ne mogu zbog specifičnosti posla kojim se bavim i eventualnih neprijatnosti, koje zbog toga mogu uslediti - poručila je ljubaznim tonom gospođa Mićić.

Reporteri Kurira juče su obišli deo ulice Kneginje Zorke koji se nalazi u blizini pekare "Impuls", gde smo se uverili da se renovira nekoliko stanova. Pogled nam je privukla zgrada broj 49. Fasada joj je uređena, ne baš skoro, ali pokazuje da o njoj neko brine. Interfon ima kameru, a jedna štrči i na spoljnom zidu, na mestu odakle je jasno da snima ulaz na suprotnom kraju i celo prizemlje.

Na interfonu nije bilo prezimena Mićić, međutim zanimljivo je da je pored jednog tastera bilo prazno mesto. Da li je ono suvišno ili čeka prezime novih stanara, nije nam poznato. I još jedan detalj: ispred ulaza u ovu zgradu juče rano po podne bio je parkiran džip metalikzlatne boje, s četvorocifrenim tablicama, baš onakav kakav voze pripadnici obezbeđenja lidera Liberalnodemokratske partije Čedomira Jovanovića, čiji je Mićićeva blizak politički saradnik.


Milioneri iz Užica

Iako se čini da je suma od skoro 700.000 evra nedostižna za opozicionog političara kakva je Nataša Mićić, list Danas je proletos dokazao da ne mora biti tako. Zbog teksta pod naslovom "Među 43 milionera i šestoro narodnih poslanika", Mićićkin muž Miodrag je pretio novinaru tog lista, jer je u pomenutom članku pisalo da se među 53 Užičana sa prijavljenim porezom na dohodak većim od 1.224.672 dinara, nalazi i šestoro narodnih poslanika.
Iako u tekstu nisu navedena imena narodnih poslanika iz Užica, Miodrag Mićić se sam prepoznao i u telefonskom razgovoru optužio dopisnika da je tim tekstom, kako se izrazio, "tipovao njegovu kuću i porodicu".
 
Svaka cast na temi .Prosto je neverovatnu kako su se neki u ovoj zemlji obogatili preko noci.Micicka je u celoj prici jos sitna riba cega sve ima.Ljudi koji nemaju dana radnog staza ,koji cak u zivotu nisu nikad nista ni radili posle jednok mandata su mali bogovi u zemlji Srbiji.Da je ovo pravna drzava ko sto nije drzavni tuzilac bi moro odma da reaguje.Normalno od toga nece biti nista , bice na kraju samo jos jedna od afera koja je zaboravljena posle par dana .
 
Ма Мићићка је бре маргинална личност била у тој влади све док није постала Принудни Председник. Е тада је схватила да може много тога да учини за себе и своју породицу. Пре тога, шта је била она? Један мали патуљасти адвокат као што је био и Владан Батић.
 
Crni_gavran:
Ма Мићићка је бре маргинална личност била у тој влади све док није постала Принудни Председник. Е тада је схватила да може много тога да учини за себе и своју породицу. Пре тога, шта је била она? Један мали патуљасти адвокат као што је био и Владан Батић.

Ali najgore je kad malim patuljcima udari moc u glavu e to je onda smejurija.Nemoj tako pa batic je bio ministar pravde ipak je to ozbilan covek, ha ha ha .
 
Ма ок. Мислим, ако је демантовала, ја бих молио да се каже где је демнатовала и на којој телевизији. Али зар би неколико дневних листова писало о томе да то није истина?
 
Ја бих те молио сребро ако имаш доказ да га изнесеш. Човек који је поставио ову тему лепо је дао доказ о томе да јесте купила. Где је твој доказ да није купила?
 
То нема везе ко је он. Има везе да је изнео доказе. Твоји против аргументи нису довољни. Заиста, ако мислиш да наставиш да убеђујеш људе на основу тога што причаш без иједног доказа о томе, мислим да би требао да се оканеш политике. Ако имаш доказ изнесеш, ако немаш ћутиш
 
Crni_gavran:
Ја бих те молио сребро ако имаш доказ да га изнесеш. Човек који је поставио ову тему лепо је дао доказ о томе да јесте купила. Где је твој доказ да није купила?

Jesi li ti glup ili sporo čitaš pa još nisi stigao do dela u kojem piše o demantiju??

Čuj dao je dokaz...prazno mesto na interfonu,metalik-zlatni džip,kamera,.....hahahahah :lol:
 
Kakav "dokaz" su izneli novinari najozloglašenijeg žutog lista u zemlji?? Pozivaju se na "anonimne izvore" i zatim pišu o cenama da malo dignu tenziju,a na kraju spektakularno prelaze na kamere,džipove i interfon koje manje intelignetni čitaoci (aka vadikali) treba da protumače kao gotov dokaz.. Pa tako mogu da "dokažu" i da je moja baba kupila taj stan...
Mislim da bi ovakve teme u kojima se kopira žuta štampa trebalo zatvarati..
 
uus srebro:
Kakav "dokaz" su izneli novinari najozloglašenijeg žutog lista u zemlji?? Pozivaju se na "anonimne izvore" i zatim pišu o cenama da malo dignu tenziju,a na kraju spektakularno prelaze na kamere,džipove i interfon koje manje intelignetni čitaoci (aka vadikali) treba da protumače kao gotov dokaz.. Pa tako mogu da "dokažu" i da je moja baba kupila taj stan...
Mislim da bi ovakve teme u kojima se kopira žuta štampa trebalo zatvarati..

Kocka po kockica dokaz.Uopste nisu zute novine vec ljudi pisu objektivno kolko je to moguce kod nas.Pa normalno da se pozivaju na anonimne izvore tako se dolazi do najvise tacnih informacija.
 
Znači stvarno nemam reči. Napadate nju, opravdano ili ne, sad nije bitno. Ali kada se pomene kako je porodica Milošević ušla u keš, onda to pravdate. Hajde malo mozga i razuma... Ili su i ona i oni nepravedno optuženi ili su i ona i oni s pravom optuženi i lopovi... Ne može jedno ovako, drugo onako... Ovo je na novou... Ne znam ni ja čega... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top