Medalje za šampione

Da li ste imali neku seksi-zarazu?

  • Bilo davno, ne sećam se

    glasova: 0 0,0%
  • Bilo ne ponovlio se

    glasova: 0 0,0%
  • Nekoliko puta i rado ih se sećam

    glasova: 0 0,0%
  • Uvek tražim nalaz lekara i/ili kondom

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
"Ljubio sam žena,
ne zna im se broj,
Sjećanje na uspomene,
to je život moj.

Al' šta mogu kad me svaka hoće,
Najsladje je zabranjeno voće.

Ako ikad više budem ljubio,
To ćeš biti ti, to ćeš biti ti,
i ti, i ti, i ti i ti..."

Rambo Amadeus


Dakle, stekoh utisak da su ovde vrsni ljubavnici i ljubavnice pa me zanima samo jedno: koliko ste puta fasovali nešto posle seksa? Počevši od upalica do posete doktora.
Anketa je javna pa izvolte...
 
Malo sreća, malo kondomi, ponajviše slab švalerski rejting doprineli su da sam do sada prošao samo sa par ne mnogo strašnih infekcija.
Sramota da priznam, ali do sada ni picajzle ni triša... prođe život, gde si bio - nigde, šta si radio - ništa.... :sad:
Kad sam bio u vojsci, jedan lik je već na prvom izlasku fasovao i jedno i drugo. Došli mu roditelji na zakletvu, izveli ga posle u grad, kad je uspeo da im pobegne i da sve zaraze po Varaždinu pokupi, nikad mi nije bilo jasno!
 
PLESsitnihDEMONA:
Za sada nisam nista.
Mda bih otisao kod lekara onako iz fazona. Samo me ubija sama pomisao da moram da cekam po nekoliko sati u redu.

Ma ide to brzo. Pričao mi drug kada je bilo ono besplatno testiranje za sidu a nikada nije imao ribu. Voli naš narod kad je džabe. Bili i penzioneri. Svakavih se junačkih priča naslušao:"Prvo ona meni, pa ja njoj, pa onda..."

A ona baba rekla "da joj duvao neki deda za vrat u tramvaju" pa pošto ga "nije poznavala da proveri, ako može i pritisak..."
 
Ja sam u Kini cuo da ima neka polna bolest koja se zove Tajlandska ruza...rascveta ti se kita kao ruza...umire se za par dana i samo te bace u more. :D :D
Sad ne mogu da se setim da li bese tajlandska ili vijetnamska...isti ****...sve je to isto. :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Ajde jos malo za forumashice opisi kolika ti je onda bila kita. :lol: :lol:
pusio ti komarac,pa te ujeo...:lol:


pa kad sam vrsio malu nuzdu drzao sam ga sa obe ruke jel to je kao kad nosis vodovodnu cev , bio je tezak oko 2kg da ne preterujem , vene kao da sam s njim radio ceo dan u teretani :)))) to je bila kita za medalju , ili kako kaze tema medalja za sampione ali kratko je trajala jedno 10 dana :evil:
 
whitenicky:
pa kad sam vrsio malu nuzdu drzao sam ga sa obe ruke jel to je kao kad nosis vodovodnu cev , bio je tezak oko 2kg da ne preterujem , vene kao da sam s njim radio ceo dan u teretani :)))) to je bila kita za medalju , ili kako kaze tema medalja za sampione ali kratko je trajala jedno 10 dana :evil:

Nicky covece...sto nisi rekao ranije,sta bi neke forumasice dale za 10 dana takve kite!!!! Ejjjj! :lol :lol:
znaci stvarno bilo ono: niko nema sto Srbin imade,kilo qrca i po kila brade. :lol:
A to jos 2 kg! :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Nicky covece...sto nisi rekao ranije,sta bi neke forumasice dale za 10 dana takve kite!!!! Ejjjj! :lol :lol:
znaci stvarno bilo ono: niko nema sto Srbin imade,kilo qrca i po kila brade. :lol:
A to jos 2 kg! :lol: :lol:


jeste pa da se navade , sta nakon 10 dana da im ponudim od sramote :)))) morao bih ici u prodavnicu po stisnjenu sunku u crevu :))))
 
Grickao si klitoris Lepi Mario
Dobio si sifilis Lepi Mario
Jebi se sada ti

Puno sperme rukometno igraliste
Moja ****** bogato nalaziste
Evo ti moj probuseni kisobran
Evo ti moj uzavreli jorgovan

Novi Zeland ima sume
a Jamajka uzgaja pume
Patike adidas

by Satan Panonski

najverovatnije nije celo...ali ovo je svega sto su se osobe oko mene setile...
 
jeele:
Grickao si klitoris Lepi Mario
Dobio si sifilis Lepi Mario
Jebi se sada ti

Puno sperme rukometno igraliste
Moja ****** bogato nalaziste
Evo ti moj probuseni kisobran
Evo ti moj uzavreli jorgovan

Novi Zeland ima sume
a Jamajka uzgaja pume
Patike adidas

by Satan Panonski

najverovatnije nije celo...ali ovo je svega sto su se osobe oko mene setile...
Ludilo pesma! Od kada ovo nisam cuo! :lol: :lol:
 

Back
Top