I Divac digao ruke od Srbije

uus srebro

Zainteresovan član
Poruka
228
Jedan od najpoznatijih Srba današnjice,košarkaš Vlade Divac,shvatio je da Srbija nije zemlja u kojoj se može poslovati i investirati..
Izvod iz "Dnevnika" :
"Što se tiče investiranja u Srbiji, tu je priča završena. Nemam strpljenja, ni vremena, ni entuzijazma da se moje korektne namere povlače po sudovima. U Srbiji vladaju neka druga pravila u kojima se ne snalazim"
"Shvatio sam da u Srbiji nema mesta za mene i ubuduće će me moji prijatelji nalaziti u Madridu, gde ću živeti i raditi narednih godina. Konačno, prihvatio sam angažman u 'Realu', potpuno ću se posvetiti radu u ovom košarkaškom klubu"

Way to go,Serbia!
 
Ako je Divac kao jedan od najuglednijih predstavnika Srbije u svetu i covek koji je svojim znojem stekao imetak i ime digao ruke od Srbije onda nema sta da se kaze vise, sve je jasno. Siptari slobodno kupuju po Srbiji a jedan Divac je proteran od najgorih koje je ova zemlja iznedrila. Bruka neopisiva.
 
uus srebro:
Jedan od najpoznatijih Srba današnjice,košarkaš Vlade Divac,shvatio je da Srbija nije zemlja u kojoj se može poslovati i investirati..
Izvod iz "Dnevnika" :
"Što se tiče investiranja u Srbiji, tu je priča završena. Nemam strpljenja, ni vremena, ni entuzijazma da se moje korektne namere povlače po sudovima. U Srbiji vladaju neka druga pravila u kojima se ne snalazim"
"Shvatio sam da u Srbiji nema mesta za mene i ubuduće će me moji prijatelji nalaziti u Madridu, gde ću živeti i raditi narednih godina. Konačno, prihvatio sam angažman u 'Realu', potpuno ću se posvetiti radu u ovom košarkaškom klubu"

Way to go,Serbia!

Meni je interesantan način kako ste interpretirali ovu vest. Vešto ste sa priče o Divcu prešli na zaključak da je Srbija mesto u koje ne treba investirati. Priču znamo, samo mi je postavka interesantna....
 
King 7:
Ako je Divac kao jedan od najuglednijih predstavnika Srbije u svetu i covek koji je svojim znojem stekao imetak i ime digao ruke od Srbije onda nema sta da se kaze vise, sve je jasno. Siptari slobodno kupuju po Srbiji a jedan Divac je proteran od najgorih koje je ova zemlja iznedrila. Bruka neopisiva.

Да, баш тако! Србија је у канџама......само треба да се јасно и гласно обелодани У ЧИЈИМ ЈЕ КАНЏАМА ??? 8-)
 
uus srebro:
Jedan od najpoznatijih Srba današnjice,košarkaš Vlade Divac,shvatio je da Srbija nije zemlja u kojoj se može poslovati i investirati..

А шта то тебе заболе....... какве то везе има са тобом....зар ти није интересантније да се бринеш о држави чији си држављанин... или верујеш да ће твоји имати користи ако Србија има штете......... :shock: :shock: :shock:
 
jomini:
Pa i Srbi komentarišu Izrael... Kako da tu ne napišeš nešto tipa - šta vas briga kad niste izraelski državljanin...
Pošteno, može?

Наравно да може поштено, али да ли је поштено да неко ко није држављанин Србије поставља десет антисрпских тема ?

Ја пишем о свему па и о Израелу јер сматрам да тамошњи догађаји имају директног утицаја на Србију. Али никако се не бавим проблемима Словеније, Хрватске или Бих муслиманије, или Македоније, нити идем на њихове форуме да им солим памет , једино их помињем ако то има директне везе са Србијом - 8-)
 
Pa ja ovu temu ne bih okarakterisao kao antisrpsku. Činjenica je da ova zemlja daje jako slabu podršku svojim ljudima, od nas običnih građana pa do ljudi koji bi uneli milione i milione u nju. Ali ne razumem zašto zapinje za oči samo postavljač teme...
 
eremita:
Наравно да може поштено, али да ли је поштено да неко ко није држављанин Србије поставља десет антисрпских тема ?

Ја пишем о свему па и о Израелу јер сматрам да тамошњи догађаји имају директног утицаја на Србију. Али никако се не бавим проблемима Словеније, Хрватске или Бих муслиманије, или Македоније, нити идем на њихове форуме да им солим памет , једино их помињем ако то има директне везе са Србијом - 8-)
:D :D :D antisrpska tema je da je vojoveljinska vlada lopovska :D :D :D

xaxaxaxaaaaxax...
 
jomini:
Pa ja ovu temu ne bih okarakterisao kao antisrpsku. Činjenica je da ova zemlja daje jako slabu podršku svojim ljudima, od nas običnih građana pa do ljudi koji bi uneli milione i milione u nju. Ali ne razumem zašto zapinje za oči samo postavljač teme...

Зато што "запињу за очи" његови злуради коментари а имаш и опцију "све теме које је поставио уусребро"... 8-)
 
crow:
:D :D :D antisrpska tema je da je vojoveljinska vlada lopovska :D :D :D

xaxaxaxaaaaxax...

А зар није у тој Влади Министар финансија Млађан Динкић, а потпредседница Ивана Дулић-Марковић - просто невероватно како си њих у свом епитету "лоповска влада" изоставио - а прозиваш Коштуницу који никакве благе везе са ловом нема. 8-)
 
И ево та Влада Србије ће да у наредном сазиву бити комплетирана ДС-ом. А ти исти су отјерали једну величину као што је Владе Дивац!

И који је закључак?
 
crow:
i shta je antisrpsko u ovoj temi?
prosto pitanje, veoma prosto pitanje!

samo treba biti dovoljno nepokvaren i odgovoriti!!!
8)

Тачно, само треба довољно бити непокварен и не свалити одговорност за ово сра*е на леђа Коштуници код чињенице да је само пре неки дан ИДМ на артТВ каналу изговорила да је "оптимистичка цена за КИМ 10 милијарди евра" - И ТА ВЕСТ ЈЕ ИЗ СВИХ НОВИНА, АЛИ СВИХ - НЕТРАГОМ НЕСТАЛА ... јер УДБ-а и даље "лепо ради свој посао"...

Антисрпска је ЗЛУРАДОСТ...... 8-)
 
BN_Nikola:
И ево та Влада Србије ће да у наредном сазиву бити комплетирана ДС-ом. А ти исти су отјерали једну величину као што је Владе Дивац!

И који је закључак?

malo preciznosti ne bi bilo na odmet... ko je oterao divca?

a zar iducu vladu ne prave radikali sami???

mada je meni najprirodnija koalicija SRS-DSS--NS-SPS-+svi oni bidze, rake i ostala shusha
 
Шта се догађа око "Новости" и која багра стоји иза ове заиста непријатне вести - сазнаћемо КАДА СЕ ОБЕЛОДАНИ КО ЈЕ НОВИ ВЛАСНИК, зар не !
 
eremita:
Тачно, само треба довољно бити непокварен и не свалити одговорност за ово сра*е на леђа Коштуници код чињенице да је само пре неки дан ИДМ на артТВ каналу изговорила да је "оптимистичка цена за КИМ 10 милијарди евра" - И ТА ВЕСТ ЈЕ ИЗ СВИХ НОВИНА, АЛИ СВИХ - НЕТРАГОМ НЕСТАЛА ... јер УДБ-а и даље "лепо ради свој посао"...

Антисрпска је ЗЛУРАДОСТ...... 8-)

pa zar ne radi svoj poso fenomenalno
prvo je Zveknula Zorana
pa instalirala Voju i Velju da glume Slobu i Marka

a sad ce i da pechale na kosovu :(

srbija, shta cesh...

i sutra ce Voja i Velja da aminuju neshto shto su Goran i Cheda rekli pre par godina

samo neznam u kom ce kontextu biti, ja mislim u starom UDB fazonu "pobeda je nasha, pobeda je nasha..."

a lepo su oni dvojica rekli, LJudi, dajmo im samostalnost, faktichki je vec imaju, mi to ne moze da promenimo, i radimo neshto korisno za srbiju. al ne, voja i velja valjaju milijarde, a kosovom zamajavaju plovke, pardon, svoje glasache 8)
 

Back
Top