I Divac digao ruke od Srbije

BN_Nikola:
"демократија" је 6 година на власт, а опет некима ништа не ваља. Можда је вријеме да пробамо са нечим новим (дивљим).

e bato, dosta smo mi divljali, meni je lepse da imam kablovski internet a da mi ne valja demokratija, nego da sam tek citao o internetu, a da imam do yaya komunizam/demokratiju, ili sta hod hoces (upisati po zelji)....
 
Obersturmfuehrer:
e bato, dosta smo mi divljali, meni je lepse da imam kablovski internet a da mi ne valja demokratija, nego da sam tek citao o internetu, a da imam do yaya komunizam/demokratiju, ili sta hod hoces (upisati po zelji)....

Да пробамо са демократско-комунистичким самоуправљањем. То има да иде к'о ладна вода!
 
BN_Nikola:
"демократија" је 6 година на власт, а опет некима ништа не ваља. Можда је вријеме да пробамо са нечим новим (дивљим).
demokratija yamalo da bude one 2 godine
da su velja i mihajlovic najureni na vreme

danas je na sceni isti sistem koji je bio i 90-ih
a ti si il glup il pokvaren,
pa to ne vidish!
 
Calogero:
Vi iz Bosne samo za divlje i znate.
Civilizovano niste videli ni na TVu. Ne vatate signal od oniJa brada i vrleti.
E. ovo je mnogo gore nego sto je meni, tamo neki, sinoc sugerisao da (parafraza) ili cak ustvrdio da ja kucam na kompu dok mi gori petrojejska lampa, toliko su nazadni prosti i
jadni oni koji za njih glasaju. Kazem, parafrazirala sam, ali je sushtina ista.
Tako i ovo vredjanje ljudi iz Bosne, a Srbin je u pitanju :shock:
 
@ crni gavran
Koga sam i cime vredjao?
Samo sam pitao.
Kada BL moze da vredja Predsednika Srbije ( a nije Srbin,mislim BL) i niko mi nista ne kaze,zasto mene neko da opominje ako pitam.
Ne gotivim ni ja puno Tadica...ali ne dozvoljavam da mi neki tamo tzv. BL vredja presednika. Ima on svog predsednika.
 
crow:
demokratija yamalo da bude one 2 godine
da su velja i mihajlovic najureni na vreme

danas je na sceni isti sistem koji je bio i 90-ih
a ti si il glup il pokvaren,
pa to ne vidish!

Е људи моји па ви не знате ни шта је демократија. Размишљате петом (а није брзином).

И стварно не знате шта је иронија.
 
Calogero:
Koga sam i cime vredjao?
Samo sam pitao.
Kada BL moze da vredja Predsednika Srbije ( a nije Srbin,mislim BL) i niko mi nista ne kaze,zasto mene neko da opominje ako pitam.
Ne gotivim ni ja puno Tadica...ali ne dozvoljavam da mi neki tamo tzv. BL vredja presednika. Ima on svog predsednika.

Шта се извлачиш када си генерализовао и говорио о свим Србима из БиХ.
 
Plava Bilja:
E. ovo je mnogo gore nego sto je meni, tamo neki, sinoc sugerisao da (parafraza) ili cak ustvrdio da ja kucam na kompu dok mi gori petrojejska lampa, toliko su nazadni prosti i
jadni oni koji za njih glasaju. Kazem, parafrazirala sam, ali je sushtina ista.
Tako i ovo vredjanje ljudi iz Bosne, a Srbin je u pitanju :shock:

vidish radikalko

8)

ako si za gradjansku drzavu
kao ti koje pljujesh

ebe im se shto je blentavi bosancheros po rodjenju srbin!!!

jer NIJE NJEGOVA STVAR!

srbija je problem gradjana srbije a ne onih dinarskih divljaka koji ama bash nikakve veze s istom nemaju

i ne, nije im srbija matica, njihovi ovde nikad nisu ni bili!!!

mozemo da diskutujemo kad se ocepe, i ovi iz RS i ovi iz CG pa se pripoje unitarnoj srbiji.

do tada

NEK GLEDAJU SVOJA POSLA! a srbija im to NIJE! 8)
 
crow:
i ja sam za!

pa da ovaj lepo ode i chuva ovce
kako dolikuje njegovom stalezu


a ne da uzme tastaturu u ruke i sablaznjava normalan svet! 8)
Po onome sta i kako ti pieses, to bi pre prlicilo tebi.
Volii ti svog predsenika (koii je i moj,nazalost) to ti niko ne brani, ali, Nikoli i ljudima iz RS, cesto zasmeta ono sto radi Boris Tadic njima, sto im skodi svojim izjavama.
 
Plava Bilja:
E. ovo je mnogo gore nego sto je meni, tamo neki, sinoc sugerisao da (parafraza) ili cak ustvrdio da ja kucam na kompu dok mi gori petrojejska lampa, toliko su nazadni prosti i
jadni oni koji za njih glasaju. Kazem, parafrazirala sam, ali je sushtina ista.
Tako i ovo vredjanje ljudi iz Bosne, a Srbin je u pitanju :shock:
Ја се нисам увредио, овакве демократске будале тешко да могу да ме увреде, али је проблем што такви као он љубе шиптарима буљу, а Србе ван централне Србије тј. нас из Западне Србије називају "они тамо да нама бирају ЕЛ ПРЕЗИДЕНТЕА".
Треба да их буде срамота што су дозволили да пола народа буде ван државе.
А Коштуница једино паметно што је урадио дао нам ДРЖАВЉАНСТВО па сада и ми ГЛАСАМО
 
crow:
vidish radikalko

8)

ako si za gradjansku drzavu
kao ti koje pljujesh

ebe im se shto je blentavi bosancheros po rodjenju srbin!!!

jer NIJE NJEGOVA STVAR!

srbija je problem gradjana srbije a ne onih dinarskih divljaka koji ama bash nikakve veze s istom nemaju

i ne, nije im srbija matica, njihovi ovde nikad nisu ni bili!!!

mozemo da diskutujemo kad se ocepe, i ovi iz RS i ovi iz CG pa se pripoje unitarnoj srbiji.

do tada

NEK GLEDAJU SVOJA POSLA! a srbija im to NIJE! 8)

Ispod casti mi je i da ti odgovorim. :roll:
 

Back
Top