Americki fudbal kod nas

hehhe pozdrav za tebe momce :D
hteo sam ja ovu temu da otvorim jedno 30 puta ali nista ...
cesto sam postavljao topice za utakmice vezane sa selafom ali nista ...
vrlo se malo zna za ovaj sport kod nas ...
tek za nekoliko godina ce on da zablista punim sjajem kod nas !!!
Konacno sledece sezone SELAF-a prikljucuju se jos dva solidna evropska kluba ...
selaf ce biti pracen u novinama, takodje ce biti prenosi na B92
 
Definitivno je stvoren za Srbe !!! Za par godina cemo biti evropski prvaci !!!! Ovaj sport kod nas dobija sve vishe simpatija...shto gledalaca,a o igrachima da ne pricham...ko jednom proba,nikad ne prestaje...pozdrav za Vukove...

SIRMIUM LEGIONARIES

SHABAC SHARKS


# 4 . . .Does not exist behind my plate ! ! ! . . . # 4
 
Nazalost...ja cu stvarno samo gledati....Smrdljivi virus koksaki me je toliko sjebao...moram da pauziram do nove godine !!! A nishta gore nego kad gledash...
Ali se nadam boljoj igri Mitrovice nego u prvom delu sezone..i mnogo zeshcem otporu Vukovima nego u Bg-u.....Gooo SiRmiuM !!!!
A reci mi koja to dva evropska kluba se prikljuchuju Selaf-u ??? Skroz sam ne upucen otkad pauziram...
 
2 evropsta kluba 100%, ali za nase klubove stvarno nznm, ako bi se to desilo ja bi tipovao na Kraljevo, oni su najozbiljniji ... ali posto je novac najveca frka ne verujem ako se cak i Kraljevo prikljuci da ce iko pored njih takodje to uspeti da uradi ...
 
Ne bavim se NFL-om ali imam drugova koji zive za to i kao nesto treniraju. :D Odigrali su prvu sezonu, poprilicno lose ali svaki pocetak je tezak! Govorim o Kula Huntersima. Na jednoj utakmici sam cak drzao markere i zamalo da me jedna grdosija od 150 kg pokupi i zbrise sa lica zemlje!:D Niko mi nije rek'o da marker smem da pustim!
Podrzavam sve sportove, narocito one manje zastupljene! SAMO NAPRED!
 

Back
Top