KEMER_TURSKA

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Ako je neko letovao u ovom mestu neka mi posalje komentar i ako moze neku sliku jer bih ovog leta sa detetom letovala u ovom letovalistu.Sta mislite i kako vam se cini za mamu samu sa detetom?Hvala!Pozdrav!
 
Bili smo u junu. Znas Kemer je jako sirok pojam , prvo nam javi gde ides pa da te savetujemo. Sam grad je klasican Turski mali i dosadan mada ako volis soping...mozes svakojakih stvarcica da kupis.. Obzirom da ides sama sa detetom verujem da ti nije to prioritet. Inace priroda tj okolina Kemera je bozanstvena. Ako mene pitas nadji aranzman malo van samog centra grada , i vodi se brojem zvezdica. Staro pravilo u Turkoj je da su samo hoteli od 4 i 5 * normali - ostalo - bolje izbegavaj....
Ako te jos nesto zanima , pitaj, mi smo nekako vec apsolvirali tu Tursku, a i rekla ti je Pajamaca gore , imas malo o tome i na turistickom delu foruma, trazi pod JOY PARK KIMEROS HOTEL I CLUB

Pozdrav i srecno...
 
Mirka i Comi:
Bili smo u junu. Znas Kemer je jako sirok pojam , prvo nam javi gde ides pa da te savetujemo. Sam grad je klasican Turski mali i dosadan mada ako volis soping...mozes svakojakih stvarcica da kupis.. Obzirom da ides sama sa detetom verujem da ti nije to prioritet. Inace priroda tj okolina Kemera je bozanstvena. Ako mene pitas nadji aranzman malo van samog centra grada , i vodi se brojem zvezdica. Staro pravilo u Turkoj je da su samo hoteli od 4 i 5 * normali - ostalo - bolje izbegavaj....
Ako te jos nesto zanima , pitaj, mi smo nekako vec apsolvirali tu Tursku, a i rekla ti je Pajamaca gore , imas malo o tome i na turistickom delu foruma, trazi pod JOY PARK KIMEROS HOTEL I CLUB

Pozdrav i srecno...
Hvala i tebi,svaka informacija mi dobro dodje.Sto se tice aranzmana u pitanju je MATICO agencija.Iskreno nekako mi se ucinilo mnogo jeftino 100e po osobi polu pansion + avio prevoz 2x165e doduse krajem avgusta.Kazu da je hotel u centur mesta 50m od plaze,da ima bazen,restoran...i na slikama nije los.Ja sam uzasni skeptik za tako povoljne aranzmane.Ima onih fazona na slikama sve super a kad dodjes tamo rupa.Verujem da je to sto pricas o kategoriji hotela ipak na prvom mestu kao predznak za dobru u slugu.Volela bih samo da je mesto kultivisano da nije bas neko selo sa domorodcima/znas kakvi oni umeju da budu/Volela bih da mogu da odvedem dete na plazu a ne samo da se kupamo u bazenu pa me interesuje kakva je plaza?
 
Mi smo bili u junu u tom JOY PARK KIMEROS HOTELU. On je desetak km od centra. Nije los , ali nije za 5* . Puno smo puta mi zene bile u Kemeru u sopingu. Kemer je mali grad , ili bolje vece selo. Kultivisano, koliko je to moguce , puno malih radnji, puno bucnih prodavaca ,i nasrtljivih jako.. Usput smo pregledali hotele , mnogi su bili jako lepi. Ali verovatno su i skupi... Neke znam iz ponuda agencija za neke sam tad prvi put cula. Generalno, simpa mali grad 100 % u turskom fazonu. Imaces gde da se prosetas sa detetom svako vece. Ipak moja topla preporuka je da ne zalazis u sporedne ulice. Nije opasno ali nemoj bas da trazis djavola. Drzi se glavne dzade i super ces se provesti. Za dete u Kemeru nisam videla nista specijalno. Uglavnom se provod za malce organizuje u hotelima. Plaza na kojoj smo se mi kupali bila je sljunkovito pescana , fina i cista, more je specijalno lepo u tom delu tuske, providno i jako toplo. Bila sam i u drugim gradovima ali takvo more videla nisam. Sto se toga tice budi bez brige. U junu su noci bile tople , ali culi smo da zna da bude jako hladno vece , jer su okolo planine pa ti za svaki slucaj ponesi i neku jaknicu.
Sta jos da ti kazem...Ako ti je ovo prvi put u Turskoj- izabrala si sjajno mesto. Ja cu se u Kemer sigurno vracati, jer volim tursku i jako mi se taj mali grad dopao.
Mozes nam javiti ime hotela pa ako smo videle , recicemo ti .... Mada je to samo spolja.

Sto se tice matika , budi vrlo dosledna u svojim zahtevima , znaju oni da te prebace i u drugi hotel , kad im se cefne. Ali to ume i Kontiki i ostali... Desilo nam se... Zato , za nedaj boze izaberi najskuplji hotel iz ponude i ako te nesto zeznu , odma vristi i preti tuzbom pa trazi da te prebace u najskuplji. To pali.....

Sve sto te jos zanima - pitaj...
Pozdrav
:razz:
 
Ti si srce.Rekla si mi sve sto me interersuje i pokusavam da sklopim neku sliku o tom mestu u glavi.Ono sto sam videla u agenciji je o.k.Vise volim da cujem ljude koji su tamo bili nego agente jer oni sve nalickaju.Hvala ti sto si mi podrobno docarala ono sto me najvise interesuje.Plaza je super po tvojim recima i to je ono sto me uzasno privlaci jer mi je cistoca mora i prirode maltene najvaznija.Naravno da mi je i smestaj vazan ali tu bih jos mogla da progutam vrstu posteljine ili zavese/salim se/.Nadam se da je bar na zadovoljavajucem nivou.Na slikama u katalogu je odlican ali ja sam naravno skeptik.
Jos se nisam odlucila da li tamo da odem.Malo mi je zent /ja i dete/nekako se plasim,iskreno,mada nemora da znaci.Kao sto kazes,nista u sporedne ulicice,samo glavna ali opet mi je nekako jeza da odem sama.Mozda je bolje da tu destinaciju ostavim za odlazak sa muskom polovinom a da dete i ja odemo u Grcku.Grci su mi nekako blizi po mentalitetu i cini mi se da bih se tamo lakse snasla sa detetom.Opet sa druge strane ovo u Turskoj mi je tako primamljivo i egzoticno...uh.....
Saljem ti veliki pozdrav i jos jednom hvala na izdvojenom vremenu za mene.Cao!
 
Nema na cemu. Ne budi luda idi u Kemer, nisu Turci vise oni stari. Ovo je ipak 21 vek a i oni imaju pomak . Od nas su napredniji ohoho. Turska je sad jedna moderna zemlja u ekspanziji , i sve daju na turizam tako da u tim manjim turistickim mestima skoro da je nemoguce da se desi nesto nepredvidjeno. NEgo draga moja , dete pod ruku pa u Kemer, neces pogresiti.

Javi sta si odlucila da ti damo pare za tasne ako ides. Mi nismo dovoljno kupili.
I da znas na carter letove se moze uneti sta hoces i koliko hoces ne podlezu carinskoj kontroli.
:lol:
 
Mirka i Comi:
I da znas na carter letove se moze uneti sta hoces i koliko hoces ne podlezu carinskoj kontroli.
:lol:
nisi nešto dobro razumela.
SVE PODLEŽE CARINSKOJ KONTROLI ŠTO JE ZA CARINJENJE
pa makar letela i balonom!!!
na čarter letovima nema ograničenje količine nošenja robe u kilogramima :wink:
 
pajamaca:
nisi nešto dobro razumela.
SVE PODLEŽE CARINSKOJ KONTROLI ŠTO JE ZA CARINJENJE
pa makar letela i balonom!!!
na čarter letovima nema ograničenje količine nošenja robe u kilogramima :wink:
Kapiram da je zena mislila na krpe i krpice,vidis da pominje torbe.Predpostavljam da nije mislila na televizore,frizidere,zlato,platinu,slonovacu.....
 
Verujem ti da jeste jer u to je tako lako poverovati i sama sam grrrozna po tom pitanju,sve bih pare dala za dobru kupovinu.To je jos jedan od razloga da se odmetnem u KEMER kako me posavetova iskusna koleginica sa foruma samo se plasima da cu posle morati da dam na dobos i stan i ovo malo imovine u vidu parfema i kozmetike i cipelica i sandalica i .... uf,sad sam na mukama,bas,bas...!!!!!!!
 
a mirka mislila na onu priču, što je dasa kupio mermer...pa nosio na avion:lol:
pričao nam vodič u busu..
ovi iz agencije se šlogirali....jeftin mermer u turskoj:lol:
 

Back
Top