Zelim decka, ali NEMA HEMIJE

C

Cvetka

Gost
Tu i tamo muvaju me neki likovi.
Sve skroz OK momci- zanimljivi, obrazovani, vrlo pristojno izgledaju (nemaju pivski stomak i imaju svu kosu na glavi), imaju posao, ali....
nema HEMIJE.
Ja zaista svakom dam sansu, nekima i dve-tri. Kad me neko pozove da izadjemo, moze. Uvek pomislim, pa dobro, mozda ce mi se svideti vremenom. Uvek posle prvog dejta, zovu me ponovo na novo vidjanje, jer sam komunikativna i sve je zapravo u redu, osim tog detalja da "to prosto nije to".

Odlicno znam sta su to leptiri u stomaku i zaljubljenost, pa zato mogu da prepoznam sta hocu a sta necu.
Brine me sto zaista imam ponuda, ali sam dugo bez decka jer se hemija prosto ne dogadja!!!! Frustrirajuce!

A da: probala sam da budem s jednim likom, koji je bio skroz decko na mestu, bez hemije, hladne glave, kao mozda mi se svidi, ali posle 10 dana vise nisam mogla... On se zaljubio jako, a ja morala da ga bez objasnjenja ostavim. Nije mi to zaboravio.

Da li je normalno da mi se recimo 2 godine, niko ne svidi, a jako puno izlazim i ZELIM da imam decka????????
 
Možda sam i ja imao neki period takav, pre jedno 4,5 godina.
Nije me brinulo.
Tako se pogodilo.
Površna analiza je rekla da je ozbiljna situacija, i da će sve teže biti naletanje na ženu sa leptirima.
Dublja analiza je rekla , dok je ljudi biće i ljubavi.

Doduše ja imam sreću pa nemam estetske kriterijume, tako da me ne pogadja to što su lepotice frustrirane ili nisu...
Moji su kriterijumi drugačiji , isto retki , ali inspirativni za razvijanje...

Proveri po kriterijumima, a onda i po mestima po kojima tražiš te kriterijume, pa onda i društvo sa kojim tražiš te kriterijume, a onda na kraju koliko možeš da prepoznaš te kriterijume ispod neutralnih maski koje su u "ludoj" Srbiji neophodne.
 
Hm...
Evo ovako
ja sam u sličnoj dilemi... Kod mene je situacija relativno slična, samo što sam ja na neki način i odustao od davanja šansi (hm, dobro, ja sam muško, tako da više i ne pozivam nikoga na klasičan "dejt") jer mi je dovoljno nekoliko minuta razgovora da shvatim da njen način razmišljanja, stil života i stanje svesti nikako ne može da obeća nešto više... i da će se sve to neslavno završiti...
Nemam ni ja leptiriće u stomaku, odavno. I ja znam na šta misliš...
Osim onih negativnih...
Reci mi, da nisi i dalje zaljubljena u nekog bivšeg?
To ume da bude ogromna podsvesna kočnica...
Ja sam pravio grešku tako što sam se vrteo u krug skoro 4 godine (znam, znam...) a što je najgore, taman kad sam pomislio da ću se izvući iz tog kruga, opet imam šansu da u njega upadnem... nećeš verovati koliko je to lako
Mf
Ne bih da smaram, ali prekopaj po glavi, ima li tog nekog koga si "namerno" izbrisala iz glave, a u stvari ti on stvara "leptiriće"... Pa ne može niko drugi...
I potraži ga, get your "closure", pa ponovo u potragu...
nema druge :(
PS, ovo je moje objektivno mišljenje
I obično se ispostavilo da je tačno
 
Pa provalio si, jeste, ima bivsi. I sa njim ima hemije.
Ali ja sam ga ostavila (i to nekoliko puta) jer ja zelim ozbiljnu vezu (i decu i brak) i to vec dugo, on jos trazi dzeparac od caleta. Ja radim vec cetiri godine, on je jos apsolvent a stariji je od mene par godina. U stvari sa njim nema nicega osim hemije.

Zato cu nastaviti da izlazim sa svakim ok tipom koji me pozove na dejt (a i ja zovem njih, to mi nije problem) i cekati da se upali lampica. Ne znam kako drugacije da rascisitim sa teretom iz proslosti. Upoznacu 1000 njih i jedan ce majku mu biti pravi.

Ne znam za drugi nacin. Ako neko zna nek kaze kako da uradim RESET u glavi.
 
Cvetka:
Pa provalio si, jeste, ima bivsi. I sa njim ima hemije.
Ali ja sam ga ostavila (i to nekoliko puta) jer ja zelim ozbiljnu vezu (i decu i brak) i to vec dugo, on jos trazi dzeparac od caleta. Ja radim vec cetiri godine, on je jos apsolvent a stariji je od mene par godina. U stvari sa njim nema nicega osim hemije.

Zato cu nastaviti da izlazim sa svakim ok tipom koji me pozove na dejt (a i ja zovem njih, to mi nije problem) i cekati da se upali lampica. Ne znam kako drugacije da rascisitim sa teretom iz proslosti. Upoznacu 1000 njih i jedan ce majku mu biti pravi.

Ne znam za drugi nacin. Ako neko zna nek kaze kako da uradim RESET u glavi.
Aj' se vidimo...picence neko?
 
E, cvetka moja,
Pa mene si našla...
Zaboga, to je ključna stvar, a ti to izostaviš, te nama ostaviš da nagađamo
Ista stvar je i samnom
Mislim što se tiče bivše
Ali kod mene je to preslikana jbena španska serija, mjkumu.
Pa... pozovi me na dejt, možda nam oboma "kvrcne"...
 

Back
Top