Easy Cleaner..Ima neko iskustva s tim?

teddybear

Obećava
Poruka
83
Ucinilo mi se savim ok. Skinem Easy cleaner, pronalazi duplirane datoteke i jos mnogo togasvastanesto...ali, kada sam videla da mi je nasao 12000 duplikata , datoteka, slosilo mi se...a akcija je da brisem pojedinacno svaku ..E, ljudi, ima l' neko nesto bolje...jes' da sam nafrljala duplica, ali desi se posle par godina..
Pozdrav svima u ovakvoj guzvi!:-(
 
E, sad koliko je pametno te duple fajlove bisati samo znaju neki ljudi koji su tako uništili Windows. Pa su morali da obaraju sistem. Ovo ti govorim iz iskustva. Treba znati šta sme a šta ne sme da se briše. Ako nemaš dovoljno iskustva ne preporučujem ti bez obzira o kom se programu radilo.
 
da, hvala za podrsku..odustajem od te komplikovane Easycleaner varijante...cak im je i help toliko komplikovan...
ALI, zato je Duplicate File Finder genijalan!Preporucujem ga skroz!
www.pctv.co.yu/download
:D


FLUID:
E, sad koliko je pametno te duple fajlove bisati samo znaju neki ljudi koji su tako uništili Windows. Pa su morali da obaraju sistem. Ovo ti govorim iz iskustva. Treba znati šta sme a šta ne sme da se briše. Ako nemaš dovoljno iskustva ne preporučujem ti bez obzira o kom se programu radilo.
 

Back
Top