LJUBAV PREKO ZICE

  • Začetnik teme lepotica sa naslovne
  • Datum pokretanja
L

lepotica sa naslovne

Gost
plakali smo OBOJEtoliko dosta sam citala o ljubavi na daljinu i pozelela da vas upitam za savet jer sam i sama i istom loncu :wink:
moj decko je od mene udaljen 200km :cry:
i zajedno smo godinu ipo.Cujemo se svako vece po sat,dva pricamo........ KLeli smo se u vecnu ljubav,zivot,ma u sve na ovom svetu :!: tako je bilo slatko.problem je u tome sto se vidjamo jako retko,u 2 meseca jedanput :cry: :oops: taj moj decko je jako ljubomoran,svako vece mi je kukao kako ne moze bez mene,kako me voli.........PRAVA LJUBAV
sada je nedavno bio kod mene i nesto smo se zakacili nista bitno. kada se vratio kuci rekao je da vise NIJE KAO PRE,TJ DA MU SE MANJE SVIDJA :cry: HTEO JE DA RASKINEM :!: plakali smo oboje,on je kukao,cmizdrio ali je bio pri toj suludoj ideji.I kao raskinuli smo.taj dan sam umirala bilo mi je jako tesko.on mi je poslao poruku da se jako kaje da place , umire....... i pitao da se vratimo na staro.ja sam mu rekla da me je jako povredio i da cu razmisliti.zvao me je svako vece i pitao da li sam razmislila i ja sam posle 3 dana prihvatila da se vratimo na star :!: imam 17 god u januaru a on 18 ipo.ja sam sada zbunjena ne znam sta da radim. MOLIM VAS DAJTE MI NEKI SAVET LUDI
 
LJudi kad cete vise da shvatite da ovakve teme nisu za javnu diskusiju.. To je vash licni zivot i sami morate da sredite to, to ste vas dvoje ne ovaj forum, kapiras?? Prvo vas dvoje lepo da popricate vidite na cemu ste, gde ste, kakva su osecanja, zelje i ostalo, e a od ovog sto ce neko ovde da lupi zajebite to.. To je vasa stvar vasi zivoti nisu zivot forumasa, kapiras?? Ne vredjam nikog samo jbt ljudi sami resite vase probleme, sta tebi vredi sto ce ovde neko kao ja da ***** ovo ono, nista ti ne vredi, niti pomaze.. Tako da to vas dvoje sredite sami a price ovako javne zajebi.. POz
 
e i ja imam 17 i u januaru sam rodjen! imao sam slicno iskustvo tako da znam kako ti je. bilo mi je tesko za razliku od nje kojoj je bilo sve jedno.
Pokusaj da ga zaboravis jer takve veze se obicno glupo zavrsavaju i pritom je veliko cimanje dok traju!
ako zelis da razmenimo jos neka iskustva posalji mi nesto na email...
 
hmmmm... godinu i po ste zajedno, a jos neko od vas nije nasao za shodno da se preseli kod drugog... ili makar blize jedno drugom??? A razlika samo 200km?!? 'ajd shvatam da tako nesto nije bas jednostavna stvar (ostavis sve iza sebe, da bi bila s' njim, ili obrnuto...) ali zar ne mislis da je vredno zrtvovanja?

Veze na daljinu su OPASNO teska stvar, jer pre svega trebate oboje da bezrezervno verujete jedno drugome, a da ne bude ni tracak ljubomore... Da ste spremni odreci se svega... A ako za takva neka odricanja niste spremni, tj. ne volite se dovoljno za tako nesto, bolje nemojte ni da pokusavate, jer ce se tesko zavrsiti po oboje...

Ali, sto neko rece, sta god da mi ovde napisemo, nece resiti vase probleme... Zato lepo i civilizovano porazgovarajte o tome... Nema nicega sto zdrava konverzacija ne moze da resi...
 
Incognito:
hmmmm... godinu i po ste zajedno, a jos neko od vas nije nasao za shodno da se preseli kod drugog... ili makar blize jedno drugom??? A razlika samo 200km?!? 'ajd shvatam da tako nesto nije bas jednostavna stvar (ostavis sve iza sebe, da bi bila s' njim, ili obrnuto...) ali zar ne mislis da je vredno zrtvovanja?
Mastu si joj zagolic'o.
Djevojka II razred, prvo polugodiste, on "osamnaest ipo", i tebi cudno sto niko nije nasao za shodno da se preseli kod ovog drugog. I ja se cudom cudim!
Poslusaj ovog genijalca ili bar razmotri tu mogucnost. Na raspustu lagano pakuj kofere i pravac u zagrljaj svojoj ljubavi. Mami reci - doci cu kasno, ne cekaj me budna.
 
Mars Blackmon:
Mastu si joj zagolic'o.
Djevojka II razred, prvo polugodiste, on "osamnaest ipo", i tebi cudno sto niko nije nasao za shodno da se preseli kod ovog drugog. I ja se cudom cudim!
Poslusaj ovog genijalca ili bar razmotri tu mogucnost. Na raspustu lagano pakuj kofere i pravac u zagrljaj svojoj ljubavi. Mami reci - doci cu kasno, ne cekaj me budna.

A kakve veze to ima??? Ako hoce skolu da nastavlja, moze to i u njegovom gradu, i obrnuto... A cim napuni 18 godina, ne mora nikome nista ni da kaze... Ili obrnuto...

Doduse, ne verujem u 'prave ljubavi' u tim godinama... ali ako je tol'ko 'tragicno', ovo je najlakse resenje...

Uostalom, 200km... pfff... mogu barem svakog vikenda da se vidjaju...

Au... izvinite... ja sam malo lose protumacio... pa ovo je Srbija, zaboga... Ovde moras ziveti s' roditeljima bar do svoje 30-te, dok ne zavrsis fakultet, odsluzis vojsku, previsis 5 godina na birou.. i isti te moraju izrzavati za to vreme... Da se neko nije drznuo da napusti toplo porodicno gnezdo i pocne da zivi sopstvenim zivotom, zasnuje svoju porodicu i sl. ... Pathetic!

Poz.
 
ok ljudi,razumem ja to!MENI NIJE JASSNO BILO STA MU JE ZNACILO KAD JE RAKAO DA VISE NIJE KAO PRE I HTEO DA RASKINE,A POSLE ME MOLIM I PLAKAO DA MU SE VRATIM!REKAO JE DA NE MOZE BEZ MENE DA ZAMISLI ZIVOT!STA MU JE TO ZNACILO DA TAKVU GLUPOST PROVALI I SEBE I MENE POVREDI???PREDNOST MUSKOJ CELJADI(VALJDA VI SE BOLJE RAZUMETE U MUSKE STVARI) :roll:
 
Ako je rekao rekao je u trenutku slabosti koji svako od nas ima.. Nedostaje voljena osoba, daljina ovo ono bla bla.. Jbt ti se zalis koja si 200km od decka, sta ja da kazem kad je razdaljina izmedlju mene i devojke preko 1000.. da ne dajem tacne podatke.. E sad pa rekao je rekao je, trenutak slabosti, nedostaje voljena osoba kao sto rekoh, dosadi ne vidjanje ovo ono.. Sta bi ti htela jbt mozete svaki vikend da se vidjate zajedno provodite, jbt 200km je nista.. Par sati voznje.. Misim glupo i sad toliko ovde se cimas kao da je ne znam sta..
Mislim vise ljudi pokusajte sami svoje probleme da razresite, jbt ti si 18 i po ponasas se kao klinka koja ima 14, pa majku mu daj ljudi ukljucite mozgove.. lepo jedan vikend ti kod njega jedan on kod tebe i sta je tu tolika frka.. Sta kod mene, mozemo ku*ac svaki vikend da se vidimo, pa ne zamaram nikog ovde niti postavljam takva pitanja, niti mislim da je meni najteze, a i ja sam 18 i po, pa majku mu aj vise pokusajte nesto sami da resite a ne odma mora svako da zna za moj problem, a taj tvoj problem i nije problem, da imas razumevanja za njega i da se znate kao sto kazes razumela bi ga bez ikakvog objanjenja ovde od strane nekog ko ne zna ni tebe ni njega..
 

Back
Top