devojke i muskarci

LedStorm:
zasto kada se devojka bas onako dobro ili provokativno obuce, za njom slede dobacivanja ko za kerom.

a muskarci cesto prilaze u nekom FAZONU ...

Pitanje za devojke..
Nervira li vas to?

U kom to fazonu.
To prilazenje u fazonu traze devojke kojima je klasicno prilazenje sa predstavljanjem imenom i prezimenom suvise jadno i ofucano, pa onda momci smisljaju razne fraze kako bi zadivili devojke.
 
Pravo pitanje je:Zashto se "bash onako dobro ili provokativno"obukla?
Ja ne dobacujem,to je po meni nepristojno......to rade samo klinci....ili budale.
Fazoni&fore sam gledao kad sam bio mali,ali preraslo se.
 
Provokativno ne znači automatski i VULGARNO kao U Grand paradi na Pinku!!!
Neke žene su obučene maximalno sexy i provokativno ali to umeju da nose.I niko za njima ne dobacuje!!!
E, te su prave...cool ribe... :wink: I malo ih je...
 
LedStorm:
zasto kada se devojka bas onako dobro ili provokativno obuce, za njom slede dobacivanja ko za kerom.

a muskarci cesto prilaze u nekom FAZONU ...

Pitanje za devojke..
Nervira li vas to?

Ако је обучена ''провокативно'', значи да је и желела да ПРОВОЦИРА, то јест да изазове реакцију.....

У чему је проблем?
Свака која се провокативно обуче зна зашто се тако обукла и шта жели тиме да постигне....зашто би јој онда то сметало?
 
Hellen:
Ако је обучена ''провокативно'', значи да је и желела да ПРОВОЦИРА, то јест да изазове реакцију.....

У чему је проблем?
Свака која се провокативно обуче зна зашто се тако обукла и шта жели тиме да постигне....зашто би јој онда то сметало?


Zena je u pravu. E zato klinke treba da paze jer one ne znaju sta hoce i koju poruku salju svojim oblacenjem. Treba samo biti svestan sta radis. A onda radi sta hoces.
 
Hellen:
Ако је обучена ''провокативно'', значи да је и желела да ПРОВОЦИРА, то јест да изазове реакцију.....

У чему је проблем?
Свака која се провокативно обуче зна зашто се тако обукла и шта жели тиме да постигне....зашто би јој онда то сметало?


Delim misljenje.Imam drugaricu kojoj su skidali suknje, podizali ih, hvatali je za sise u prolazu.... pa ona i dalje nosi dekolte i visoke stikle i minice....

Pa da li ona to voli? DA!
 
Ja se obucem provokativno samo kad sam u pratnji svoje bolje polovine, tako da mi niko ne dobacuje ;). Mada, i kad se obucem uobicajeno, ume po neko da dobaci, al, meni je to, sada, u ovim godinama, simpaticno :)
 
Original postavio LedStorm
zasto kada se devojka bas onako dobro ili provokativno obuce, za njom slede dobacivanja ko za kerom.

a muskarci cesto prilaze u nekom FAZONU ...

Pitanje za devojke..
Nervira li vas to?

Hmm... A sta drugo i ocekivati? Velika je instinktivna potreba za...
I covek da nosi brdo para na tacni ulicom, sigurno bi mu prislo puno ljudi u FAZONU daj mi malo...
 
Dobacivanje je u skladu sa tim kako si obucena.Ako si obucena tako da matorcu od 50 godina podje voda na usta od tvog dekoltea, butinica i svilenih carapa, i cipelica na stikle koje lupkaju kad prolazis, dok ti zanosno njises kukovima,i ponosno pokazujes svoju elegantnu popunjenost i ljuljas,onda ocekuj i dobacivanje u skladu sa njegovim godinama i njegovim zanimanjem, sofer, radnik u stovaristu, automeharnicar, zidar, stolar.Ako se obuces izazovno ali tako da te matorci gledaju kao na neku klinkicu, onda ti oni nece ni dobacivati.
 

Back
Top