ocu u irak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vas_najbolji_drugar

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
252
Nesto mi pade na pamet da bi mogao da zaradjujem dzeparac i to veci radom u kriznim zaristima. Da se malo potrudim da u junu cistim godinu pa onda jul avgust septembar u Irak ili neko drugo krizno zariste. Kazu da dobro placaju. Mogao bi da radim ko neka medicinska pomoc u nekom timu sto da ne kad sam student stomatologije.
 
EEEjjjj...Pa, ja baš pitala gde je Aca???
Aco, kolego(budući), pa ti si mi na moru najviše nedostajao, veruj mi!!!
Sad mi lakše! Uh...

Pa, da ti odgovorim:oni nemaju leba da jedu, zdravi im zubi.Nema posla tamo za tebe,pile! Sedi kući!
 
vas_najbolji_drugar:
Nesto mi pade na pamet da bi mogao da zaradjujem dzeparac i to veci radom u kriznim zaristima. Da se malo potrudim da u junu cistim godinu pa onda jul avgust septembar u Irak ili neko drugo krizno zariste. Kazu da dobro placaju. Mogao bi da radim ko neka medicinska pomoc u nekom timu sto da ne kad sam student stomatologije.
Posto si student stomatologije,mogao bi zarobljenicima da vadis zube kljestima. :lol:
Ti si na stomatologiji,a jos nista nisi yebo? Auuuu!
 
idi.... prijavi se da radish za amere.... da ti srede papire i da dobijash par hiljada nedeljno radecji kao medicinski brat.... :roll: :-D
pa nek te gooze... shta sad..... dzeparac je to.... :roll: mozhda sqpish za terapiju? :shock:
 
Jesi li ti normalan?:shock: Evo moja tetka s porodicom dolazi ovde da zivi,a 20 godina je zivela u Iraku...tamo ne mozes da izadjes iz kuce ..svuda oko tebe su lesevi,postavljene bombe,cak imaju i ulicu smrti,pricao mi brat!Jezivo!:roll:
 
trebalo je da idem u irak prošle godine... otkazali misiju zbog potencijalnih opasnosti, pa nisam.
tako da ne znam šta da te posavetujem na ovu temu, aco.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top