kakvi su muskarci ribe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jovajna84

Početnik
Poruka
2
Koliko su muskarci ribe kategoricni i koliko zaista misle to sto kazu a koliko se foliraju da bi izvukli reakciju! Koliko ustvari blefiraju,a koliko su iskreni!??Bila bih bas bas zahvalna ako bi neko umeo da mi kaze nesto o tome!!!
 
Vec smo pisali o tome... Pisala sam da sam se dve godine zabavljala sa momkom koji je rodjen u znaku ribe. On je stvarno bio iskren, pazljiv i svo to vreme sam postojala samo ja, ali nisu "jake" licnosti. Non stop moras da ih "guras", podstices, neodlucni su, nesigurni, stalno traze paznju, ljubav...
 
Muskarci ribe jesu vrlo iskreni i to nekad zna i da zasmeta,mada se to odnosi samo za njemu bliske osobe.Ako te voli i postuje bice iskren,a ako mu se ne svidjas stalno ce da te folira,laze,pokusavajuci da se izvuce iz njemu neprijatnih situacija.Ukratko ako mu je stalo do tebe nece te folirati
 
ako ne ulazimo dublje u ovu temu
dosta zavisi da li je visi ili nizi tip ribe, i sta je ta riba u podznaq;
nizi tipovi ribe u podznaku npr. blizanci (generalno) su patoloski lazovi, kleptomani itd...
visi tipovi ribe u podznaq npr. devica (generalno) su iskreni do kraja...
 
ne kontriras mi,
lepo sam napisao "ako ne ulazimo dublje u ovu temu" i (generalno)...
to znaci da je on ili nizi tip ribe, a kada je devica u podznaku nizeg tipa znaka to je zlo koliko laze;
ili ako je visi tip moze da ima aspekte koji uticu na to da laze cim zine.
 
Fixa:
ne kontriras mi,
lepo sam napisao "ako ne ulazimo dublje u ovu temu" i (generalno)...
to znaci da je on ili nizi tip ribe, a kada je devica u podznaku nizeg tipa znaka to je zlo koliko laze;
ili ako je visi tip moze da ima aspekte koji uticu na to da laze cim zine.

u, super...to znaci da sam ja visi tip...
ili sam, u stvari, nizi, a lazem da sam visi... :lol:
 
jovajna84:
Koliko su muskarci ribe kategoricni i koliko zaista misle to sto kazu a koliko se foliraju da bi izvukli reakciju! Koliko ustvari blefiraju,a koliko su iskreni!??Bila bih bas bas zahvalna ako bi neko umeo da mi kaze nesto o tome!!!

evo, najiskrenije...
50% mislim to sto kazem, a 50% foliram da izvucem reakciju...to kada je u pitanju neka, obicno ironicna, sala...
a ovako, izbegavam da lazem ljude do kojih mi je stalo...
ogranicavam laganje na, sto neko rece, izvlacenje iz neprijatnih situacija sa ljudima koje ne poznajem...recimo kada me lokalni dzankic pita: "Jel imas 20 dinara", vrlo vesto izmislim da sam bas sad potrosio poslednju dvadeseticu...mnogo je brze nego: "Imam al' ti ne dam, jer mi ne pada na pamet da trosim svoj novac i finasiram pakistanske krijumcare hasisa", pa posle ide: "Nije, znas, stao mi auto, pa mi trebaju pare za benzin..."
cimanje, bre...
 
Nexus 6:
izvini...ako se dobro secam, pisala si kako si bila sa vise muskih riba?
e, device, mazohisti...vole da ih lazu...
ako se ne secam dobro , izvinjavam se...
Dobro se secas ali nisam mislila samo na njih vec uopsteno i muske i zenske ribe koje poznajem ( a za jednu i radim) su veliki manipulatori i lazovi...cast izuzecima..i ne ja nisam mazohista jer bi valjda sa nekom od tih riba i ostala...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top