ja bi da joj kazem

vas_najbolji_drugar

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
252
Ja bi da priznam drugarici koju poznajem od rodjenja da mi se svidja, zapravo ona mi se svidja pa vec skoro 10 god.
E sada ja bi da to isreram iz sebe.
Ali ne bi zeleo da dobijem odgovor tipa "pa ajde da se smuvamo" posto bi i dalje da ostanemo drugovi.
 
vas_najbolji_drugar:
Ja bi da priznam drugarici koju poznajem od rodjenja da mi se svidja, zapravo ona mi se svidja pa vec skoro 10 god.
E sada ja bi da to isreram iz sebe.
Ali ne bi zeleo da dobijem odgovor tipa "pa ajde da se smuvamo" posto bi i dalje da ostanemo drugovi.


Je l' ti to ozbiljno?
174.gif
 
vas_najbolji_drugar:
Ja bi da priznam drugarici koju poznajem od rodjenja da mi se svidja, zapravo ona mi se svidja pa vec skoro 10 god.
E sada ja bi da to isreram iz sebe.
Ali ne bi zeleo da dobijem odgovor tipa "pa ajde da se smuvamo" posto bi i dalje da ostanemo drugovi.

Дај, бре, Ацо, како се не умориш од толиког отварања тема?
''Пишкићу-какићу...'' :?

Шта ти хоћеш, бре? Да збуниш девојку па да је изгубиш и као пријатеља и као евентуалну девојку?
Што да ти буде лепо кад можеш да засереш, а? :?
 
vas_najbolji_drugar:
Ali ne bi zeleo da dobijem odgovor tipa...
Jok. Ni slučajno nemoj da priznaješ.
Treba priznavati samo ako unapred znaš da će reakcija da bude kakva ti odgovara.

I pitanja postavljaj samo ako je odgovor unapred poznat, i očekivan.
I sva koja ti padnu na pamet u toku dana,
podeli sa nama na forumu.
Ali gledaj da pravilno rasporediš po podforumima,
da niko ne bude zapostavljen.
 
CaLiMeRo:
Jok. Ni slučajno nemoj da priznaješ.
Treba priznavati samo ako unapred znaš da će reakcija da bude kakva ti odgovara.

I pitanja postavljaj samo ako je odgovor unapred poznat, i očekivan.
I sva koja ti padnu na pamet u toku dana,
podeli sa nama na forumu.
Ali gledaj da pravilno rasporediš po podforumima,
da niko ne bude zapostavljen.

:-D :-D :-D :twisted: :idea:
 
vas_najbolji_drugar:
Ja bi da priznam drugarici koju poznajem od rodjenja da mi se svidja, zapravo ona mi se svidja pa vec skoro 10 god.
E sada ja bi da to isreram iz sebe.
Ali ne bi zeleo da dobijem odgovor tipa "pa ajde da se smuvamo" posto bi i dalje da ostanemo drugovi.
Jedno kajanje ti ne gine....ako joj kazes pa je izgubis kao drugaricu i kao devojku.....a i ako ne kazes pa to cuvas u sebi nikad neces znati sta je moglo biti!!!
 
buahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!

joj,,umrecu od smeha :-D :-D

nemoj ni slucajno da joj kazes...ne samo da vise necete bit prijatelji vec ce te prezreti do kraja zivota kako si mogao tako gnusno da je izdas !!!!!!!!

osim ako i ona nije u tebe zaljubljena
 
reci joj lepo....da je dopadljiva i slatka ....i ništa ondaK ...eto, tebi je lakše šta te briga dalje....
možeš i mejlom da pošalješ poruku, ili sms-om....ili napiši na papirić, pa u mraku joj ututukaj u ruke i - pobegni :lol: Važno je da se ti otarasiš toga stresa! :D


A možeš tu ljubav i da preseliš na nekoga / nešto drugo.....
 
Ti covece ne znas sta hoces. -Svidja mi se i reci cu joj to, ali ne zelim da budemo zajedno. To meni lici na neki psiho sado mazo.
Zapamti da u svakoj ozbiljnoj vezi devojka mora da ti bude dobar, ako ne i najbolji drug.
 

Back
Top