Blic: Americki plan za Srbiju

Iron Lord:

Znači po Vama su DS i LDP - stranke a svi ostali - NVO?


Da sam Vam obrisao ovu poruku, ljutili bi ste se.
Ovako neka ostane za primer svima.

Погрешна интерпретација! Јасно је да је написано ДС, ЛДП и остале НВО, а не ДС, ЛДП а остале су НВО! Значи да је набројао ДС и ЛДП, уз додатак осталих које припадају том кругу!

Разлика је огромна и врло јасна. Очигледно се ради о злонамјерном тумачењу.
 
Iron Lord:

Znači po Vama su DS i LDP - stranke a svi ostali - NVO?


Da sam Vam obrisao ovu poruku, ljutili bi ste se.
Ovako neka ostane za primer svima.


Ајронс, погрешно си прочитао, рекао је И остале НВО, мислећи да су навенебе организације НВО, погрешно је наравно и он написао, а ти погрешно исправио.
Отприлике као када студент прорачуна путању ракете за месец, а ова опичи по Марсу, онд професор исправи пун себе, а ова опампрчи по Плутону тако да остане само 8 планета.
:razz:
 
Iron Lord:

Znači po Vama su DS i LDP - stranke a svi ostali - NVO?


Da sam Vam obrisao ovu poruku, ljutili bi ste se.
Ovako neka ostane za primer svima.

Немој да расправљамо, прочитај поново па се себи насмеј,..
Иза ЛДП стоји низ тачкица, што значи даље набројавање осталих, а онда и остале НВО јер их има више,................а за смех, претпостави коме и зашто.....крај
 
Alekasandar2:
Ајронс, погрешно си прочитао, рекао је И остале НВО, мислећи да су навенебе организације НВО, погрешно је наравно и он написао, а ти погрешно исправио.
Отприлике као када студент прорачуна путању ракете за месец, а ова опичи по Марсу, онд професор исправи пун себе, а ова опампрчи по Плутону тако да остане само 8 планета.
:razz:

Ацо...ЦАРЕ.........
 
BN_Nikola:
Погрешна интерпретација! Јасно је да је написано ДС, ЛДП и остале НВО, а не ДС, ЛДП а остале су НВО! Значи да је набројао ДС и ЛДП, уз додатак осталих које припадају том кругу!

Разлика је огромна и врло јасна. Очигледно се ради о злонамјерном тумачењу.

OBRATITE PAŽNJU:


Primer broj 1:
Idem mokrim ulicama grada

Primer broj 2:
Idem.... mokrim..... ulicama grada
 
Meni, vise od americke spekulacije i kombinacije, ovo prara usi:
"Zahtev američke administracije za vanredne parlamentarne izbore u decembru proistekao je iz njihovih istraživanja o izbornim rezultatima u Srbiji koji, nasuprot ovdašnjih indicija da bi radikali mogli osvojiti vlast, pokazuju da bi demokratske snage odnele pobedu. Time bi se otvorio prostor za stvaranje stabilne demokratske vlade, u kojoj bi bio i DS.
---------------------------
Dakle, oni ZAHTEVAJU ne preporucuju , nego zahtevaju!
Onda, kazu, "stabilna demokratska Vlada" a obavezno da i DS bude u Vladi.
Ja ne znam da li oni prate koliki je animozitet izmedju DSS-a i DS-a, i sad ih silom strpati u istu vrecu, samo da Radikali ne bi osvojili vlast.
Znaci, ja dam jednoj stranci glas, i nijednoj vise, a onda ta stranka stvori nekakvu koalicjiju za koju ja nisam glasala. Mozda je dobra ova americka kombinacija, ali samo u slucaju da se PRED izbore izadje u javnost ko ce s kime, pa da onda glasaci znaju na cemu su.
Najradije bih videla SRS i DSS u koaliciji, drugi, osim DSS-a za mene ne dolaze u obzir.
Ili da se pre izbora kaze, SRS ce uci u postizbornu koaliciju sa DSS-om, onda nema problema.
 
Plava Bilja:
udruženja građana Radovana Rake Radovića i Dobrivoja Budimirovića Bidže

462.gif
326.gif
 
DukeofSerbia:
Ja to cak ni u Srbiji nisam cula, obaska sto nisam znala da Amerikanci vole bivski kadar SPS-a:)
Doduse, nema tu nikakve ljubavi, samo interesi, oni nikad nisu prigovorili sto ovu Vladu podrzava SPS, samo dok je u funkciji "demokratske" vlasti, odnosno, dok sluzi njihovim interesima.
Danas sam u stampi procitala (posto pomenuse i Ratka Mladica) ispovest jedne dame koja je dugo pomagala Ratku Mladicu, da je on 96 (cini mi se) imao mozdani udar, ali da mu nisu potrebni lekari nego lekovi.
"Cuvaju ga mnogi" rekla je, i znam da se "ziv nece predati Hagu"!
Ziv ili mrtav, on je uslov svih uslova. I ova nesrecna koalcijija koju bi oni sklepali, sve je u sluzbi Haga i jos kojecega (duga je lista)!
Ne znam da li da i ja osnujem nekakvu "grupu gradjana" dolazim u napast :wink:
 
Биљо, Блиц је осведочено гласило Демократске странке. Само погледај како су рекламирали нзависну Црну Гору, унапред су у блицу штампаном на ноћ референдума написали ко ће да буде начелик генералштаба Србије КАДА се отцепи Црна Гора. Погледај сада како на пет страна рекламирају Црну Гору као туристичку дестинацију, како је све супер, попуњено, а овамо зврји празан смештај...
Патетично.
 
Alekasandar2:
Биљо, Блиц је осведочено гласило Демократске странке. Само погледај како су рекламирали нзависну Црну Гору, унапред су у блицу штампаном на ноћ референдума написали ко ће да буде начелик генералштаба Србије КАДА се отцепи Црна Гора. Погледај сада како на пет страна рекламирају Црну Гору као туристичку дестинацију, како је све супер, попуњено, а овамо зврји празан смештај...
Патетично.
Znam ja to, ali se ovde bolje kotira i vise mu se veruje :wink:
A da je u Crnoj Gori sve popunjeno, to mogu macku o rep, danas sam vec ispricala ovde sta kaze jedna moja prijateljica koja se ovih dana vratila otuda (imala stan, sad ga prodaje) kaze: tuga, ni trecina kapaciteta nije popunjena, u privatnom smestaju, sve skoro prazno.
Cene snizli, za rukav vuku, ali iz Srbije idu samo oni koji imaju tamo neki stan ili kucu, ugalvnom.
 

Back
Top