Sve sto ste hteli da znate o SF-u, a niste smeli da pitate.

ender71

Ističe se
Poruka
2.469
Ova tema je namenjena slobodnom i opstem razgovoru o Naucnoj Fantastici i slicnim zanrovima kao sto su epska fantastika i horor.

Pre svega je posvecena onima koji tek ulaze u cudesna prostranstva najnaprednijeg knjizevnog zanra danasnjice SF-a, i koji ovde mogu postaviti svoja pitanja i zatraziti savete o tome sta, od koga i kako citati i gledati.
Kao i bilo sta drugo sto ih interesuje, a sto je vezano za SF, EF i horor.

Na pitanja ce naravno odgovarati clanovi "SF tima", koji su do sada profesionalci u pronalazenju svih mogucih i nemogucih informacija vezanih za SF, ali i svi drugi koji smatraju da mogu kreativno i lepo doprineti temi.

Pozdrav svim ljubiteljima SF-a
Ender71
 
Hej pa to ti je kultni film, bila i serija i animirani.

Jeste SF parodija , ali je SF.

Zaplet: grupa naucnika se udruzuje da spase svet od mutiranog ubilackog paradajza, ima sve SF elemente.
Kao naucnu pozadinu (malo verovatnu, ali ipak naucnu ;-) i neverovatna dogadjanja proistekla iz toga.

IMDB ga klasifikuje kao Comedy / Horror / Sci-Fi / Musical ...http://www.imdb.com/title/tt0080391/

Znaci jeste SF zajebancija, ali je ipak SF.
 
Mr Bufla, ako V kaze da je tako, onda je tako....znas, on je jedan od njih, dragonbolaca....Moramo biti dobri s njim, da nam ne bi na vrat navukao one paradajz ubice....Oni teleblahbahovci su male mace za tomato assasin skvod...:):)

Nego, sta da radimo sa onim mojim krompirima iz spajza...stavili su mi ultimativnu zabranu prilaska spajzu, a ja imam celu gajbu jelenka tamo.....:)
 

Back
Top