NOVOSADSKI FRAJERI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
'
DOKONI UM:
Zašto tebe brinem ja ?
moje godine ?
odakle znaš koliko ih je ako te to ne zanima ?
Vidiš lutko, ja tebe retko i da primetim a ti :?:
- brineš o meni :confused:
- slažeš se samnom 8-) ... sve češće
- brineš o mojim godinama (znači raspitala si se koliko ih je :lol: )
- trudiš se da te primetim, na sve načine

Putanje : Čemu to ?
Za Storm i je jasno, ona ima NEKOGA je turira( :evil: ) a ti ?
'eeeebo te, el to FANCY spika ?!?
U moje vreme ( devedesete ! ), je bilo mnogo jednostavnije : PUSHIS or what, a to " WHAT " se odnosilo samo na lokaciju, da ne bude ZABUNE !!!
 
Najveci smeker od svih je CHELICNI OSMEH. Pitajte policiju za njega - nikad ga nisu uhvatili, a trazili su ga sredinom 90-tih. Mozda ga jos traze. Inace, lik proizasao iz maste gomile pijanih klinaca. Nesto kao NS Kajzer Soze. :lol: :lol: :lol:
 
DOKONI UM:
Zašto tebe brinem ja ?
moje godine ?
odakle znaš koliko ih je ako te to ne zanima ?
Vidiš lutko, ja tebe retko i da primetim a ti :?:
- brineš o meni :confused:
- slažeš se samnom 8-) ... sve češće
- brineš o mojim godinama (znači raspitala si se koliko ih je :lol: )
- trudiš se da te primetim, na sve načine

Putanje : Čemu to ?
Za Storm i je jasno, ona ima NEKOGA je turira( :evil: ) a ti ?

Uh cini mi se da je uz mene i DU ozbiljan frajer! :lol:
 
sva:
Ne procitah ni jedno valjano ime danasnje omladine..Moyda bi ova Gaydarica mogla ovde da doda koju..po mogucstvu,iz ovog veka!


Ti to traziz sponzora???

Cek ja samo da odsluzim "drzavi" i dodjem do kesha pa cemo videti nesto... :lol:

PS Sreca da u corki imam komp inace bih odlepio...
 
pa jel ti to mislis na velju gurovica!? hahaha... ja sam bila sa njim, dobar je... ma ima jos frajera: vlada mandic, ljubce(gazda modene), dalton(istoimena zgradica), cubrilo nikola(vlasnik dzipa, mecke i golfa petice), milosh (gazda lupusa i ostalog...mrzi me i da pisem), stepanov, zatim tatini sinovi koji izlaze u tramvaj:gojko, slavko i marko obradov, sasa ilic, pa oliver, mladja i sitniji burzujcici za manje zahtevne sponzorusice.... hihihi... to su najpozeljniji frajeri pa devojke birajte, mogu da vas upoznam sa svakim, ja se izvinjavam ako sam neke zaboravila ali ne znam sve po prezimenima i nekretninama :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top