e,ima da istrajem!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: e,ima da istrajem!!!

Aktivan član srećica (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Pančevo je mali grad,u njemu sve se zna...
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano e,ima da istrajem!!!

Da li ste uspele da istrajete u nekim stvarima koje ste zacrtale i "zacrtale". Npr. ustanete i kazete "vidi,na sta mi lici stan,e ima da ga sredim da sija...ali samo da popijem kafu" a stan u nikad gorem stanju i to vec nedeljama! Kako istrajati u takvim situacijama i ne biti lenstinja prve klase. Sta sve koristite u takvim situacijama? Pozdrav
    :)

Zainteresovan član Daltonista (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2006.
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: e,ima da istrajem!!!

Ma nema tu leka slatka moja,samo treba da ti dodje iz dupeta u glavu da treba spremiti,ili da jednostavno nered krene da te nervira da uzmes da pospremis sve.Kod mene je tako,ajde doduse ja nisam zensko,ali i mi tipovi moramo nekad spremati ne vredi,jednostavno spremam samo ili kada ce mi doci neko ko ne dolazi svaki dan pa je navikao ili kada vise ne mogu da gledam.

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

JOj OD LENJOSTI NEMA GORE BOLESTI...Jooooooooj ja sam istrajala jedino sa dijetom na kojoj sam bila i uspela mi....i sa ucenjemm....morala sam samu sebe da teram...a mrzelooooooo me i sad me mrzi 193898439 stvari,..ali moram da se teram da nesto uradim i to mrzim sto sam takva a nikada nisam bila...

Početnik
    Učlanjen
    23.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Svaki problem tuces u njegovu srz, tako bez puno predumisljanja se samo bacis na posao i vec sam rad ce ti prijati. Kasnije kada osetis da si uspela u nekoj svojoj zamisli, sve ces vise i teze stvari uzimati da resavas, a kad njih pobedis onda shvatas koliko je zapravo zadovoljstvo stalno pobedjivati sebe i nikada ti nece biti dosta. MA znas ti i sama sve to, pusti lenjost, razaberi svoje zelje i stremljenjem ka uspehu nece biti tesko.

Aktivan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

@srecica
    kad jos malo odrastes, pa kad ti stignu ozbiljniji problemi i svakodnevne obaveze koje jednostavno MORAS uraditi videces da je brisanje prasine jedno veliko NISTA...

Učlanjen
    20.07.2006.
    Reputaciona moć
    44

Ma sta ste se uhvatili prasine,to je navela samo kao primer,pitanje je kako naterati sebe da istrajes,mozda hoce da ostavi cigarete pa joj treba savet...

Aktivan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Da je htela savet u vezi ostavljanja cigareta pitala bi kako da istraje u tome...
    Lepo je spomenula lenjost...

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

kazem sebi
    mozes vise

pajamaca
    Guest

ma još kafu i da vidim šta ima na forumu

Aktivan član sve je vec zauzeto (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2005.
    Reputaciona moć
    62

aha, ja pijem caj da se malo ugrejem (ova klima radi ko luda ) :-0

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

.. iz inata
    Što čitaš kad ti škodi?

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nisam narocito istrajna - ne volim da se mucim. Istrajala sam samo u nekoliko stvari (velika dijeta, fax, veza, posao do kog mi je stalo) i to zato sto sam znala da cu biti istinski nesrecna ako ne izdrzim, ako se ne potrudim. Za sve ostalo ladno odustajem... ma, bas me briga
    Jedino mi je zao sto sam slabic kada je rec o pusenju

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Redovno istrajavam u samoobmanjivanju... To mi najbolje ide...

Učlanjen
    20.07.2006.
    Reputaciona moć
    44

Redovno istrajavam u samoobmanjivanju... To mi najbolje ide...
    Nemoj Gazdarice molim te...Ionako ne mogu vise da zamaram mozak sa time koliko samoobmanjujem sebe i sta sve treba da uradim da bi to prestalo,i da napokon krenem napokon da zivim kao sto sam ziveo pre,kao 100% pozitivna osoba,da mogu da spavam nocu a ne da sam toliko hronicno neispavam da imam glavobolje koje traju po 16-17 sati i posle toga kazem kad prestane bol do jaja...Radujes se trenutku kad ti prestane glavobolja...

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

ja ipak mislim da je nabolje slediti svoju energiju ,,, ako nemas snage da sredis -- pa koj moj da se napinjes ,,, nema potrebe bilo sta raditi na silu ,, ako je istina da je svaki covek predodredjen za nesto ,, onda stedi energiju , naićiće momenat koji će te naterati da poletiš
    A KAD ĆU AKO NEĆU NIKAD?????

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio avesic
    ja ipak mislim da je nabolje slediti svoju energiju ,,, ako nemas snage da sredis -- pa koj moj da se napinjes ,,, nema potrebe bilo sta raditi na silu ,, ako je istina da je svaki covek predodredjen za nesto ,, onda stedi energiju , naićiće momenat koji će te naterati da poletiš
    ovo je bas utesno

CaLiMeRo
    Guest

Podrazumevano IMA ŠTA IMA

Citat Original postavio srećica
    Npr. ustanete i kazete "vidi,na sta mi lici stan,e ima da ga sredim da sija...ali samo da popijem kafu" a stan u nikad gorem stanju i to vec nedeljama!
    Ja sam lenština... mhm, možda više neorganizovano vredna .
    Ako mi smeta izgled stana, popijem kafu lagano, i sredim stan.

Ne forsiram se pritom. Ima nečeg u ovome što kaže avesic...

Aktivan član srećica (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Pančevo je mali grad,u njemu sve se zna...
    Reputaciona moć
    66

@baki 75
    u jednu ruku ima i veze raspremanje stana,koji odlazem neeeeeeeeeeedeljama,ali i neke druge stvari. Sve sto kazem,zacrtam,ali se obrise u narednih 15 minuta.
    I to me jako nervira!!! Ali sam OPET lenja i umesto zbog inata da uradm ja kazem "jebbi gga" . Ine uradim ga. A kada to prodje, onda se kajem! A zelim,jako zelim da raspremim stan,ali me mrzzzzzzzzzzzzzzzzzzi i "samo kafu da skuvam.,..a kad sam je skuvala,daj da zovem i drugaricu.Glupo je da pijem sama! " Shvatate me? Ima li leka za lenje?
    :)

Domaćin banegad (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

ima da dobijem sedmicu na lotou pa makar morao da prodam komsijin otirac kako bih mogao da priustim jos jedan listic
    ovaj ce biti dobitni
    zivela narodna lutrija srbija
    uz njih je sve lako
    i uz sinalko
    **** Ryan - Richard Reiben

Zainteresovan član Die Cinderella (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Samantha Jouns
    JOj OD LENJOSTI NEMA GORE BOLESTI...Jooooooooj ja sam istrajala jedino sa dijetom na kojoj sam bila i uspela mi....i sa ucenjemm....morala sam samu sebe da teram...a mrzelooooooo me i sad me mrzi 193898439 stvari,..ali moram da se teram da nesto uradim i to mrzim sto sam takva a nikada nisam bila...
    Takodje i ja sam veoma selektivno lenja. Kada nesto radim, radim predano, a za neke poslove stvarno me zabole. Studije sam zavrsila sa visokim prosekom, ucila sam ponekad i danonocno; dijeta takodje, mogu da gladujem kao skot, ali zacrtam i odradim sto pre. Ali zato mogu usisivac danima da preskacem na sred kuce, oprano posudje stoji u masini sve dok se prljavo moze smestiti negde po kuhinji... Nadodje mi, ponekad inspiracija da sve zablista, ali meni to nije uopste bitno

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Kada znam da će mi doći neke "prijateljice", eee-to mi je najveći terač da sredim stan cakum-pakum, bolje od žene koja ga čisti!!!
    P.S. Gde da se brukam u fazonu- što li plaća onu da joj čisti kad i nije sve pod konac...
    Inat, žene, inat!!! Začinjen sa malo(ali MALO) primitivizma, jbg!!!

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

То сам рекла себи пред први испит. И зарекла се да ћу завршити тај факс, па макар како било.....И увек у кризним моментима сам се сећала тог тренутка и обећања датог себи.....и то ме је вукло.

У спремању нисам баш тако амбициозна....

Zainteresovan član Die Cinderella (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio marina.c
    Kada znam da će mi doći neke "prijateljice", eee-to mi je najveći terač da sredim stan cakum-pakum,
    Ja nemam takvih "prijateljica",, koja je uopste svrha i opravdanost takvih druzenja ( ma nisu ni druzenja prava rec, tako organizovanog vremena, zvuci prikladnije)?

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Citat Original postavio Die Cinderella
    Ja nemam takvih "prijateljica",, koja je uopste svrha i opravdanost takvih druzenja ( ma nisu ni druzenja prava rec, tako organizovanog vremena, zvuci prikladnije)?
    Pa, to su baš "prijateljice"! Nešto se u životu ne može izbeći, na žalost... :???:

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio marina.c
    Kada znam da će mi doći neke "prijateljice", eee-to mi je najveći terač da sredim stan cakum-pakum, bolje od žene koja ga čisti!!!
    P.S. Gde da se brukam u fazonu- što li plaća onu da joj čisti kad i nije sve pod konac...
    Inat, žene, inat!!! Začinjen sa malo(ali MALO) primitivizma, jbg!!!
    Sto primitivizma? Zato sto razmisljas sta ce drugi da kazu (o tebi)?
    I ja isto spremam gajbu pre nego sto mi neko dodje, iako me ne interesuje sta ce da kazu (jbg. ako mi dodje neka "higijenicarka" nema sanse da prodjem test cak ni ako sam spremala 5 sati!) nego mi je nekako ok - sta su oni zgresili da gledaju moj horor? Prljav lavabo (od paste za zube recimo) ili - o uzasa! - klonju? Tolerantna sam prema svom neredu ali imam svest o tome da je nekome to mozda stvarno gaNdo. Pa da ne mucim goste, ko velim.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •