postanite lik price. Zajednicko pisanje knjige

nesa zmaj

Primećen član
Poruka
508
Moje ime je Nebojsa Jovanovic. Po zanimanju sam psihoterapeut i pisac. Pozivam vas na jednu literarnu igru. Zelim da napisem knjigu sa zivim likovima. Oni koji su voljni da se igraju ove igre sa mnom, treba da se prijave na konkurs za lik price ili romana.Da opisu sebe, kazu zasto misle da su interesantni da bi bili lik price. Ove prijave bice postavljene na moj sajt www.nesazmaj.com na kojem se mogu naci i uputstva za igranje ove literarne igre.Likovi mogu da pogledaju prijave drugih likova, da posalju autoru sugestije sa kim bi zeleli da budu u istoj prici, u kakvim odnosima, mogu da se bune, menjaju tok price, daju svoju verziju...I drugi pisci mogu da pisu price o likovima koji su prijavljeni. Tako ce,nadam se, nastati interaktivna zbirka prica koju je pisalo vise pisaca zajedno sa svojim likovima. Meni deluje zabavno. Radoznao sam kako ce to da izgleda. Igrajte se sa mnom.Pisimo zajedno.
 
nesa zmaj:
bundeva:
Ja sam bundeva i slucaj sam za psihoterapeuta..a jesmo to poceli pricu :?
Ja jos nisam procitao neku pricu o Bundevi. Ne znam da li je napisana.Ako nije, steta. I to jos o bundevi koja misli da je slucaj za psihoterapeuta. Zvuci zabavno. Recite mi, postovana Bundevo, da li smo poceli pricu?

E pa dobro..Posto ste psihoterapeut,ja cu poceti od najranije..ma kako se ono kaze..ma znate ono,kad sam bio jos mali bundevica i rastao pored vesele gljive :? evo,pocecu odakle se ja secam..i od onog sto mi je baka pricala..a jel' moze tako,cika neso :?
 
Ana_lepotica:
Evo i ja sam dobrovoljac.
Ako ste dobrovoljac pogledajte na mom sajtu www.nesazmaj.com dugme konkurs likova kako da popunite prijavu. Treba da kazete nesto vise o sebi(bez licnih podataka) sta vas pokrece, sta zelite, o cemu sanjate...da bi pisci mogli da vas osete, da bi drugi likovi pozeleli da sa vama budu u nekoj prici. Likovi koji se prijave do ponedeljka bice postavljeni na sajt sledece nedelje, i pisanje prica pocinje.
 
nesa zmaj:
Moje ime je Nebojsa Jovanovic. Po zanimanju sam psihoterapeut i pisac. Pozivam vas na jednu literarnu igru. Zelim da napisem knjigu sa zivim likovima. Oni koji su voljni da se igraju ove igre sa mnom, treba da se prijave na konkurs za lik price ili romana.Da opisu sebe, kazu zasto misle da su interesantni da bi bili lik price. Ove prijave bice postavljene na moj sajt www.nesazmaj.com na kojem se mogu naci i uputstva za igranje ove literarne igre.Likovi mogu da pogledaju prijave drugih likova, da posalju autoru sugestije sa kim bi zeleli da budu u istoj prici, u kakvim odnosima, mogu da se bune, menjaju tok price, daju svoju verziju...I drugi pisci mogu da pisu price o likovima koji su prijavljeni. Tako ce,nadam se, nastati interaktivna zbirka prica koju je pisalo vise pisaca zajedno sa svojim likovima. Meni deluje zabavno. Radoznao sam
kako ce to da izgleda. Igrajte se sa mnom.Pisimo zajedno.
Neso,Neso,moze li jedan arheolog(...Arheoloskinja...?Ma daj,BLJACK),da bude deo price?Mogla bih inter(aktivne)likove da vodim kroz (pra)istorijske linkove.
Neso,Neso,a da li sve ovo nije aktivan deo neke Vase(...vidi mene,veliko V...)mr.,dr.,spec.,etc...etc...
P.S.VITA JELA,ZELEN BOR...
:shock: -> Ovakve su mi oci u iscekivanju..

Neso, Neso,a zbog cega Lilit.Zasto ne Morija(e),ili... ...Hajde,dopisi ti...Pa,zar ne pisemo zajedno... :lol
 
Moze. Bas nam trebaju arheoloskinje. To su nam ovde deficitarni likovi. A sto se tice dr.mr. i tako toga, nista od toga. Odavno sam se manuo tih potreba i ambicija. Ja samo volim da se igram, i da pisem o zivim ljudima, i tako ih vodim u neke paralelne zivote. Nisam jedini pisac ove knjige u nastajanju.Vec se prijavilo nekoliko pisaca.I ja sam radoznao sta ce od ovoga da ispadne.
 
nesa zmaj:
Moze. Bas nam trebaju arheoloskinje. To su nam ovde deficitarni likovi. A sto se tice dr.mr. i tako toga, nista od toga. Odavno sam se manuo tih potreba i ambicija. Ja samo volim da se igram, i da pisem o zivim ljudima, i tako ih vodim u neke paralelne zivote. Nisam jedini pisac ove knjige u nastajanju.Vec se prijavilo nekoliko pisaca.I ja sam radoznao sta ce od ovoga da ispadne.
Neso,Neso...aman...ne arheoloskinja! Nisam feministkinja!
Ali...hm...'ajde,oprastam ti.Pa,tek se upoznajemo.Ili,otkrivamo.A svako od nas ima neki izmastani,paralelni zivot(...ovo ti ja,kao,otkrivam toplu vodu-mislim,tebi,psihoterapeutu).
Ja znam sta ce da ispadne od ove knjige.HIT!
Da rezervisemo mi stand za sledeci Sajam knjiga? :lol
 
Ja vec rezerviso halu.Do tada cemo izdati sabrana dela. Ma kakvi, lik i sabrana dela. Mozda napravimo i poseban sajam samo za nase knjige...Al smo skromni! Nego, draga moja arheologu, prijavite se vi,blago meni, za lik price. Ili za pisca. Posaljite mi, preko e maila sa mog sajta, nesto vise o sebi...Pa da price pocnu. Mada, i ovako su vec pocele.
 
ena28:
nesa zmaj:
Dragi moji likovi, cika nesa se umorio. Odoh da sanjam neke nove price. Pisemo se sutra.
"...draga moja arheologu...". Malo smo ironicni?
ARHEOLOG! I TACKA!
Cika Neeesooo...?!
Vec smo zapajkili?! :(
P.S.A sto se tice sajta,poseticu ga,da,da...
A JA (auh,koliki mi je EGO...)?
Pisac?
Lik?
PSIHOTERAPEUTISITE ME!
:lol:


ZENKICE!
Nesto vam bas ne ide izmastavanje price i likova?
Ostale ste bez inspiracije?
U tom slucaju...
Prosetajte do www.nesazmaj.com.
...i bacite pogled na slicicu u gornjem levom uglu...
:o
...i ugledacete cika Nesu Zmajceka...
...i dobicete inspiraciju...
...verujem
 

Back
Top