Jos jedna u nizu glupih tema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dragi gospodine,
mi se u potpunosti slazemo sa Vasim cenjenim izlaganjem, i u potpunosti podrzavamo Vase misljenje, ali molimo Vas, ovo nije ni mesto ni trenutak za tako dubokoumne rasprave
hvala na razumevanju
dipl. prav. Nancy
 
JaH_G|rL:
Mistical_truth:
JaH_G|rL:
ljudi,svrha ove teme je...?!?!
...Hteo sam da ti pokazem da nisi ti jedina koja moza da smisli glupu temu i verujem da sam u tome uspeo
ccc...mislis da su moje teme glupe...;((( pa ok... nije lako biti moderator,smisljati teme,usmeravati diskusije...;((
Pored toga sto misli da su ti teme glupe,verovatno misli i da ne bilo zgoreg da promenis nick,ili da se malo informises(ma bolje ti je da promenis nick)
 
*anja:
JaH_G|rL:
Mistical_truth:
JaH_G|rL:
ljudi,svrha ove teme je...?!?!
...Hteo sam da ti pokazem da nisi ti jedina koja moza da smisli glupu temu i verujem da sam u tome uspeo
ccc...mislis da su moje teme glupe...;((( pa ok... nije lako biti moderator,smisljati teme,usmeravati diskusije...;((
Pored toga sto misli da su ti teme glupe,verovatno misli i da ne bilo zgoreg da promenis nick,ili da se malo informises(ma bolje ti je da promenis nick)
Sta ti izigravas ovde?!Prosipas kao prvo TI drugima pamet...!!!Niti se pravim pametna,niti ista,ako imas nesto protiv mene resi to preko maila,a ne ovde...!
 
ccc jah girl, sta si se naljutila... bas si se opasno razljutila, je li?
sa druge strane ni ja ne kapiram anju, narocito ne ono "promeni nik"... ne kapiram sto? sta fali nik ko i svaki drugi, veruje je u rasta pokret pa sta?
i o cemu da se informise?
 
Nancy:
ccc jah girl, sta si se naljutila... bas si se opasno razljutila, je li?
sa druge strane ni ja ne kapiram anju, narocito ne ono "promeni nik"... ne kapiram sto? sta fali nik ko i svaki drugi, veruje je u rasta pokret pa sta?
i o cemu da se informise?
ma...tema je u forumu muzika...pa je isto tamo bila polemika o tome ;)inace...dosta spamovanja ;)
 
JaH_G|rL:
Nancy:
ccc jah girl, sta si se naljutila... bas si se opasno razljutila, je li?
sa druge strane ni ja ne kapiram anju, narocito ne ono "promeni nik"... ne kapiram sto? sta fali nik ko i svaki drugi, veruje je u rasta pokret pa sta?
i o cemu da se informise?
ma...tema je u forumu muzika...pa je isto tamo bila polemika o tome ;)inace...dosta spamovanja ;)
Kako mozae da veruje u rasta "pokret" kada nema pojma sta je?
 
Anonymous:
JaH_G|rL:
Nancy:
ccc jah girl, sta si se naljutila... bas si se opasno razljutila, je li?
sa druge strane ni ja ne kapiram anju, narocito ne ono "promeni nik"... ne kapiram sto? sta fali nik ko i svaki drugi, veruje je u rasta pokret pa sta?
i o cemu da se informise?
ma...tema je u forumu muzika...pa je isto tamo bila polemika o tome ;)inace...dosta spamovanja ;)
Kako mozae da veruje u rasta "pokret" kada nema pojma sta je?
Mrzim prozivke ovog tipa,a ti znas da li ja znam?! Elem,necu da se prepirem vishe,ukoliko bude ovakvih opaski ubuduce,odmah brisem postove...procitajte pravilnik ponasanja...tnx
 
JaH_G|rL:
Anonymous:
JaH_G|rL:
Nancy:
ccc jah girl, sta si se naljutila... bas si se opasno razljutila, je li?
sa druge strane ni ja ne kapiram anju, narocito ne ono "promeni nik"... ne kapiram sto? sta fali nik ko i svaki drugi, veruje je u rasta pokret pa sta?
i o cemu da se informise?
ma...tema je u forumu muzika...pa je isto tamo bila polemika o tome ;)inace...dosta spamovanja ;)
Kako mozae da veruje u rasta "pokret" kada nema pojma sta je?
Mrzim prozivke ovog tipa,a ti znas da li ja znam?! Elem,necu da se prepirem vishe,ukoliko bude ovakvih opaski ubuduce,odmah brisem postove...procitajte pravilnik ponasanja...tnx
To je pretnja?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top