Došle obe u goste !!!

Ona Marge

Veoma poznat
Poruka
10.574
Kada se sa svekrvom ne slazes bas najbolje, ali je trpis i kao, postujes, i kada se ni sa rodjenom majkom ne slazes bas najbolje, onda je pravi kuluk kada ti obe u isto vreme dodju u goste i to na par dana.
Da zlo bude vece, ni one se bas medjusobno nesto ne mirisu. Pune su dvosmislenih komentara i pohvala sa zadnjom namerom da se uvrede medjusobno, ali fiiino, u celofanu. Kao, "sto mi danas lepo izgledas" , a u sebi misli-" valjda nece primetiti da ima fleku na majici pa ce tako medju ljude" i slicne stvari, da ne nabrajam. Sta onda raditi, praviti se blesavom, popiti nesto za smirenje, smeskati se glupavo, posvadjati ih ?
I kako reagovati na komentare ko je vise pruzio nama a u stvari su uglavnom sluzile samo da smetaju. I,sto je strasno, ni jedna nema muza u svom sadasnjem periodu iz razlicitih razloga pa se sve nesto ulepsavaju i doteruju koja ce lepse izgledati, a u stvari obe izgledaju kao bozicne jelke u februaru.
 
nobles oblige, moraš da budeš fina :lol:


Napij ih palićkim vinima.....sa dosta kisele, da ne primete šta im radiš i da im ne bude muka, samo špricer. U neko doba pusti cd Zvonka i tamburaša i ..iskradi se :D Da vi'š kad se zagrle i zapevaju :)


Imala ja situaciju pre 2 godine istu..i TO sam uradila :lol: Mi spavali, a one - do zore :P
 
Marge Simpson:
Oces da ti ih malo posaljem pa da ih pitas ? Jedna je iz Novog Sada a druga iz Krusevca. Vole da dodju na Palic, to im je 'nobles'
Nisam ja tela da budem bRezobRezna...nego se malcice cudim da znaju da ne podnose jedna drugu pa su dosle skupa...
A da ih ignorises...koji Persencic...a one ce se same izmedju sebe izbiti ...
Ne znam Marge, ne bih voljela da ti budem u kozi.
Srecno
 
Dva vesela penzionera ( ali nikako sa Palica :mrgreen: ) olaksala bi situaciju :p
Lepo kaze Beti - leba (vina) i igara, i Bog da te vidi.
A gledaj pozitivno na tu duplu posetu: zamisli da su dosle u sekvenci jedna nakon druge :roll:
Ja bih ih izkulirala, nikako se ne upustala u rasprave i sl, vec bih pravila plan akcije sta sve lepo mozes da uradis kada one odu. Razmisljaj o tome :lol:
 
Kako nisi mogla da izvedes nesto pa da dodju bar u razlicitim terminima?
Sta kaze muz?
Nemoj se sekiras , zaposli ih , nek ti nesto skuvaju, valjda svaka ima svoju specijalnost u nekoj oblasti: slatkisi, corbe, dzzem, peglanje...
 
Betty je vec napisla sta treba :) Napij ih!
Meni su ok i majka i svekrva ali kad su u ekipici osecam se suvisno - prozivaju me i smeju mi se :( Ja im dam vino i povucem se u svoju sobu, kao da im ne smetam. One se izezaju do mile volje, ushikaju se (malo im treba) i zadremaju. Muz, naravno, pobegne sa gajbe (to je njegovo resenje za svaki problem).
 
Dobro zvuci ono u Zoo vrt. Mozda iskoci koji lavic da ih pomazi sapicom ili zubicima. A mozda ih dokusuri i ovo toplo vreme.
Uf, zvucim grozno, ne mislim ozbiljno. Samo me malo nerviraju, valjda necu biti takva u njihovim godinama. Rekla sam muzu ako se budem tako ponasala da me deportuje na pusto ostrvo dok ne dodjem sebi i ne shvatim u kojim sam godinama. Malo su se primirile, sada su na "Slatka moja da ti nesto ispricam". Samo da se ne urote protiv nas.
 
Marge Simpson:
Dobro zvuci ono u Zoo vrt. Mozda iskoci koji lavic da ih pomazi sapicom ili zubicima. A mozda ih dokusuri i ovo toplo vreme.
Uf, zvucim grozno, ne mislim ozbiljno. Samo me malo nerviraju, valjda necu biti takva u njihovim godinama. Rekla sam muzu ako se budem tako ponasala da me deportuje na pusto ostrvo dok ne dodjem sebi i ne shvatim u kojim sam godinama. Malo su se primirile, sada su na "Slatka moja da ti nesto ispricam". Samo da se ne urote protiv nas.

Marge draga,

opusti se.Meni je to bas slatko.Uzivaj u sitnim ljudskim slabostima i budalastinama dok mozes,jer i ti u istu takvu baku rastes(koliko god se batrgala i bila ubedjena da neces) ,a onda ti vise nista nece smesno biti...............Pozdrav i veruj mi sve bih dala da mogu da se menjam sa tobom i slatko se provedem sa tvojim penzionerima memorisuci svaki dan kao lud i nezaboravan.............
 
hm,
ozbiljan zayeb.
napravi se mala glupa francuska sobarica:lol: pa im reci kako ti nikada,ali nikada nisi uspela da opereš nešto kao one:lol: pa lagacke nek ti izribaju celu kuću,pređi na šupicu..baštu:lol:
ja tako mojoj svekrvi...izbegava me
 
Marge Simpson:
Kada se sa svekrvom ne slazes bas najbolje, ali je trpis i kao, postujes, i kada se ni sa rodjenom majkom ne slazes bas najbolje, onda je pravi kuluk kada ti obe u isto vreme dodju u goste i to na par dana.
Da zlo bude vece, ni one se bas medjusobno nesto ne mirisu. Pune su dvosmislenih komentara i pohvala sa zadnjom namerom da se uvrede medjusobno, ali fiiino, u celofanu. Kao, "sto mi danas lepo izgledas" , a u sebi misli-" valjda nece primetiti da ima fleku na majici pa ce tako medju ljude" i slicne stvari, da ne nabrajam. Sta onda raditi, praviti se blesavom, popiti nesto za smirenje, smeskati se glupavo, posvadjati ih ?
I kako reagovati na komentare ko je vise pruzio nama a u stvari su uglavnom sluzile samo da smetaju. I,sto je strasno, ni jedna nema muza u svom sadasnjem periodu iz razlicitih razloga pa se sve nesto ulepsavaju i doteruju koja ce lepse izgledati, a u stvari obe izgledaju kao bozicne jelke u februaru.

U jeee...
Ovo kao kod mene na politici!
Sve svekrva do tašte!


SAVET: ODLOGUJ SE ODMAH!
:mrgreen:
 
Mardž, zabrani yebote da olajava! To makar možeš ;) Kaži kako te to čini nesrećnom i sl i da ti u stvari želiš lepo da se provodiš s njom (koja li je :) )...nije loše ponekad podsetiti ljude da je ok biti ok ;) Uglavnom ih bude blam što se i sami nisu setili.
 

Back
Top