Došle obe u goste !!!
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Došle obe u goste !!!

Iskusan Marge Simpson (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    583

Podrazumevano Došle obe u goste !!!

Kada se sa svekrvom ne slazes bas najbolje, ali je trpis i kao, postujes, i kada se ni sa rodjenom majkom ne slazes bas najbolje, onda je pravi kuluk kada ti obe u isto vreme dodju u goste i to na par dana.
    Da zlo bude vece, ni one se bas medjusobno nesto ne mirisu. Pune su dvosmislenih komentara i pohvala sa zadnjom namerom da se uvrede medjusobno, ali fiiino, u celofanu. Kao, "sto mi danas lepo izgledas" , a u sebi misli-" valjda nece primetiti da ima fleku na majici pa ce tako medju ljude" i slicne stvari, da ne nabrajam. Sta onda raditi, praviti se blesavom, popiti nesto za smirenje, smeskati se glupavo, posvadjati ih ?
    I kako reagovati na komentare ko je vise pruzio nama a u stvari su uglavnom sluzile samo da smetaju. I,sto je strasno, ni jedna nema muza u svom sadasnjem periodu iz razlicitih razloga pa se sve nesto ulepsavaju i doteruju koja ce lepse izgledati, a u stvari obe izgledaju kao bozicne jelke u februaru.

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano Re: Došle obe u goste !!!

a sto ce one tebi kuci?
    Therapy has taught me that nothing is my fault

Učlanjen
    18.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    583

Oces da ti ih malo posaljem pa da ih pitas ? Jedna je iz Novog Sada a druga iz Krusevca. Vole da dodju na Palic, to im je 'nobles'

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

nobles oblige, moraš da budeš fina

Napij ih palićkim vinima.....sa dosta kisele, da ne primete šta im radiš i da im ne bude muka, samo špricer. U neko doba pusti cd Zvonka i tamburaša i ..iskradi se Da vi'š kad se zagrle i zapevaju

Imala ja situaciju pre 2 godine istu..i TO sam uradila Mi spavali, a one - do zore
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Citat Original postavio Marge Simpson
    Oces da ti ih malo posaljem pa da ih pitas ? Jedna je iz Novog Sada a druga iz Krusevca. Vole da dodju na Palic, to im je 'nobles'
    Nisam ja tela da budem bRezobRezna...nego se malcice cudim da znaju da ne podnose jedna drugu pa su dosle skupa...
    A da ih ignorises...koji Persencic...a one ce se same izmedju sebe izbiti ...
    Ne znam Marge, ne bih voljela da ti budem u kozi.
    Srecno

Zainteresovan član Die Cinderella (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Reputaciona moć
    47

Dva vesela penzionera ( ali nikako sa Palica ) olaksala bi situaciju
    Lepo kaze Beti - leba (vina) i igara, i Bog da te vidi.
    A gledaj pozitivno na tu duplu posetu: zamisli da su dosle u sekvenci jedna nakon druge
    Ja bih ih izkulirala, nikako se ne upustala u rasprave i sl, vec bih pravila plan akcije sta sve lepo mozes da uradis kada one odu. Razmisljaj o tome

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mardzi,...sugradjanko......adj poslaji ih na plazu tamo, na filmski festival,....u zoo,...bilo gde,,..posalji ih taxijem u centar,..nek vide malo sveta

Aktivan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Kako nisi mogla da izvedes nesto pa da dodju bar u razlicitim terminima?
    Sta kaze muz?
    Nemoj se sekiras , zaposli ih , nek ti nesto skuvaju, valjda svaka ima svoju specijalnost u nekoj oblasti: slatkisi, corbe, dzzem, peglanje...

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Betty je vec napisla sta treba Napij ih!
    Meni su ok i majka i svekrva ali kad su u ekipici osecam se suvisno - prozivaju me i smeju mi se Ja im dam vino i povucem se u svoju sobu, kao da im ne smetam. One se izezaju do mile volje, ushikaju se (malo im treba) i zadremaju. Muz, naravno, pobegne sa gajbe (to je njegovo resenje za svaki problem).

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio Die Cinderella
    A gledaj pozitivno na tu duplu posetu: zamisli da su dosle u sekvenci jedna nakon druge
    eto vis da ima i gore
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Evo prilike evo prilike
    Iskoristi priliku i na spavanju....sekirce...
    I sredis da su se pobile medjusobno da muve jednim udarcem.

Učlanjen
    18.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    583

Dobro zvuci ono u Zoo vrt. Mozda iskoci koji lavic da ih pomazi sapicom ili zubicima. A mozda ih dokusuri i ovo toplo vreme.
    Uf, zvucim grozno, ne mislim ozbiljno. Samo me malo nerviraju, valjda necu biti takva u njihovim godinama. Rekla sam muzu ako se budem tako ponasala da me deportuje na pusto ostrvo dok ne dodjem sebi i ne shvatim u kojim sam godinama. Malo su se primirile, sada su na "Slatka moja da ti nesto ispricam". Samo da se ne urote protiv nas.

Primećen član nactu (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Dobro zvuci ono u Zoo vrt. Mozda iskoci koji lavic da ih pomazi sapicom ili zubicima. A mozda ih dokusuri i ovo toplo vreme.
    Uf, zvucim grozno, ne mislim ozbiljno. Samo me malo nerviraju, valjda necu biti takva u njihovim godinama. Rekla sam muzu ako se budem tako ponasala da me deportuje na pusto ostrvo dok ne dodjem sebi i ne shvatim u kojim sam godinama. Malo su se primirile, sada su na "Slatka moja da ti nesto ispricam". Samo da se ne urote protiv nas.
    Marge draga,

opusti se.Meni je to bas slatko.Uzivaj u sitnim ljudskim slabostima i budalastinama dok mozes,jer i ti u istu takvu baku rastes(koliko god se batrgala i bila ubedjena da neces) ,a onda ti vise nista nece smesno biti...............Pozdrav i veruj mi sve bih dala da mogu da se menjam sa tobom i slatko se provedem sa tvojim penzionerima memorisuci svaki dan kao lud i nezaboravan.............

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Marge, si ziva?

pajamaca
    Guest

hm,
    ozbiljan zayeb.
    napravi se mala glupa francuska sobarica pa im reci kako ti nikada,ali nikada nisi uspela da opereš nešto kao one pa lagacke nek ti izribaju celu kuću,pređi na šupicu..baštu
    ja tako mojoj svekrvi...izbegava me

Učlanjen
    18.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    583

Jedna je otisla, druga ostala da je opanjkava. Generalno, to je problem koji se povreno pojavljuje. Hvala vam na podrsci, nekako mi je lakse kada se nekom pozalim i kad saznam da je jos neko bio u slicnoj situaciji.

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Kada se sa svekrvom ne slazes bas najbolje, ali je trpis i kao, postujes, i kada se ni sa rodjenom majkom ne slazes bas najbolje, onda je pravi kuluk kada ti obe u isto vreme dodju u goste i to na par dana.
    Da zlo bude vece, ni one se bas medjusobno nesto ne mirisu. Pune su dvosmislenih komentara i pohvala sa zadnjom namerom da se uvrede medjusobno, ali fiiino, u celofanu. Kao, "sto mi danas lepo izgledas" , a u sebi misli-" valjda nece primetiti da ima fleku na majici pa ce tako medju ljude" i slicne stvari, da ne nabrajam. Sta onda raditi, praviti se blesavom, popiti nesto za smirenje, smeskati se glupavo, posvadjati ih ?
    I kako reagovati na komentare ko je vise pruzio nama a u stvari su uglavnom sluzile samo da smetaju. I,sto je strasno, ni jedna nema muza u svom sadasnjem periodu iz razlicitih razloga pa se sve nesto ulepsavaju i doteruju koja ce lepse izgledati, a u stvari obe izgledaju kao bozicne jelke u februaru.
    U jeee...
    Ovo kao kod mene na politici!
    Sve svekrva do tašte!

SAVET: ODLOGUJ SE ODMAH!

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Mardž, zabrani yebote da olajava! To makar možeš Kaži kako te to čini nesrećnom i sl i da ti u stvari želiš lepo da se provodiš s njom (koja li je )...nije loše ponekad podsetiti ljude da je ok biti ok Uglavnom ih bude blam što se i sami nisu setili.

Slične teme

1. Dosle na forum - da se udaju...?
    Autor gost 170502 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.01.2009., 03:29
  2. Dosle su nam ilinske vrucine
    Autor Olegunj Obasanj u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 06.08.2008., 22:34
  3. Imate li goste? Kad slavite?
    Autor [[Darko_91]] , u forumu Arhiva
    Odgovora: 15