Cyber Nations

Wolfbrother

Aktivan član
Poruka
1.542
www.cybernations.net

Meni se bas svidja ovaj mmorpg.Krenuo sam da ga igram pre dva,tri dana i prezadovoljan sam.
O cemu se radi:
Kreirate svoju sopstvenu naciju,na vama je da izaberete gde ce da se nalazi na googlovoj mapi sveta(ovo ne utice na igru).Imate velik izbor uredjenja za vasu drzavu i svaka ima neki bonus(za pocetak je najbolja monarhija;)).Sem toga birate religiju,valutu i nacionalnost. Kada izkarakterisete naciju birate tim koji zelite(crveni,plavi,zeleni...crveni je najjaci i ja sam u njemu).Kada osnujete drzavu ima vise stvari o kojima se morate brinuti:trgovina,zadovoljnost stanovnistva,ne prevelika gustina naseljenosti,porezi...Sem toga mozete kupovati infrastrukturu,tehnologije,gradjevine.Kada malo ojacate moci cete da napadate(mozete i na pocetku,ali nije preporucljivo zato uzmite peace mode pa tek posle nekoliko dana odobrite ratove)(vojnici,tenkovi,rakete i nuklearke(ummm))nekog od mnogobrojnih debila iz protivnickih alijansi.Kad smo vec kod toga ima vise alijansi koje se bore za prevlast.Trenutno je neki rat koji nazivaju svetskim i vecina zemalja se medjusobno tuce.
Za ovu igru dovoljno je odvojiti 20 minuta u toku dana tako da je gotovo svako moze igrati.

Mozete me naci:

Nacija: Sabac
Vladar: Rade Spegar
Tim: Crveni
Alijansa: NPO-New Pacific Order
 

Back
Top