Zureza ili mesishte? Meeting krsta

Ajd' na noge lagane

  • Ada

  • Koshuutnjak


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rastamann

Poznat
Poruka
7.898
Dobro, ajd' ovako....Razmishljao sam malo (za promenu) i imam par ideja.

Ideja No 1
29.07.2006. 13h
Koshutnjak, mesishte, dnevna varijanta, mjuza, pivo...


28.07.2006. 22h
Ada, napravimo Krstarica party, kokteli, electro, svaka guza bulja, dj-ing, till the morning come...

Ova druga varijanta trazi malo organizacije, ali sve se da izvesti. Uz to, meni se chini kao odlichna fora.

Izmenicu anketu, te bih Vas molio da se izjasnite. Simple.

P.S. Izvinjavam se na ponovnoj temi. Pogreshio sam u poll opcijama. Sada je anketa javna, te cemo imati jasan uvid u prijavljene.
 
Ja na zurke ne idem vec godinama. Uzasno mi je dosadno na zurkama. Cak sam poceo i da ih mrzim. Ja sam vise za dnevnu varijantu zdranja...mogu da popricam sa ljudima,da odmorim mozak. A elektro muziku da ne pominjem...ipak vise volim svoju ves mashinu i usisivac posebno. :D :D Mora se uzeti u obzira da moze bitiji i po godistu stariji forumasha,pa im ne odgovara da banche uvece po elektro zurkama.Ja mogu da istrpim i elektro zurku,ali cu da se smorim za medalju.
U svakom slucaju mogu da dodjem ma sta da se organizuje,samo od izbora zavisi kako cu da se provedem. To je to. Ponecu svoj mp3...pa vi pustite sta hocete! :lol:
Ada ili Kostunjak sve jedno mi je manje vise...mozda je Ada malo bolja varijanta...posebno zavechernju ili predvechernju varijatnu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top