Fiksna proteza,odrzavanje i sl...
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Fiksna proteza,odrzavanje i sl...

Primećen član
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Fiksna proteza,odrzavanje i sl...

Ja se unapred izvinjavam moderatorima sto otvaram temu vezanu za stomatologiju,ali jednostavno pretrazujuci internet nisam nasla adekvatno stivo,takodje prelistavajuci temu ZUBAR naisla sam na neke postove vezane vezane samo za protezu,ali ne i za higijenu..
    Dakle juce sam stavila protezu i prvi utisci su da otezano jedem i da mi je onaj najverci sraf na sestici napravio ranu,i sada ne mogu da spavam,inace sam ortoped mi je rekla-tvoja higijemna zuba je dobra,dovoljno ti je da koristis Flurogal,i najobicniju cetkicu i to je to,medjutim ja bih htela da priupitam nekoga ko ima iskustva sa istom sta mi poredlaze od dodatne higijene,ili nekoga od ovde prisutnih doktorad ame uputi na adekvatan sajt...
    P.S.Moderatori,dopustite da dobijem barem neku informaciju,a posle slobodno brisite i zakljucavajte temu...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: Fiksna proteza,odrzavanje i sl...

Pa ako ti je ORTOPED rekla onda je sigurno u redu.
    Izvini ne mogu da ti pomognem, ali se toliko pomucih da razumem recenicu, a i na kraju se slatko nasmejah, da sam morala da se javim.
    Nadam se da ce se vec neko javiti.

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano Re: Fiksna proteza,odrzavanje i sl...

Opet ti?!

Dakle, rekoh li ja tebi - pitaj za ime sveta stomatologa koji ti je stavio protezu: javis se telefonom, nije tesko, kazes zulja me sraf i imam ranu.....Pa ne moze ovde niko da ti pomogne sa tim u vezi, a i ne valja da ti sraf pravi ranu na desnima - nesto nije namesteno kako treba mozda. Nazad tamo gde su ti i namestili fiksnu protezu da to pogledaju i da vide u kakvom stanju ti je ta 'rana'. Sto se higijene zuba tice, vec ti je receno da ti je higijena zuba adekvatna, cetkice, konac, Flurogal.....VEc smo pricali o ovome i nista novo nema da se kaze.
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. Fiksna proteza
    Autor malika u forumu Zdravlje
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 27.04.2010., 09:16
  2. fiksna proteza
    Autor Silvie u forumu Zdravlje
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 06.07.2009., 21:15
  3. fiksna proteza
    Autor medicin83 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2