Blind date sa...

LePiaf

Domaćin
Poruka
4.859
Vasha dobra drugarica Vam je predlozila da izadjete na kafu: Vi, ona i njen drug. Ona smatra da biste se Vi i on bash dopali jedno drugom. Smisao te kafe je, nedvosmisleno, u "hemiji" koja bi se mogla odigrati...
Postoji samo jedna otezavajuca okolnost - on je i dalje u vezi.

Sta cete uraditi?
 
Ma težište pitanja je na blind dejtu.
Ko želi da se smara na tamo nekoj kafi
i da gleda šta mu prijatelj smatra za
odgovarajuću osobu... Brrrr.
Nije pitanje morala. Nego komplikacija.
 
CaLiMeRo:
Ma težište pitanja je na blind dejtu.
Ko želi da se smara na tamo nekoj kafi
i da gleda šta mu prijatelj smatra za
odgovarajuću osobu... Brrrr.
Nije pitanje morala. Nego komplikacija.
Znachi li to da bi odbila blind date i sa singl mushkarcem, chak i ako sa vama sedi tvoja drugarica, da pomogne ako zapreti smaranje?
 
Bih. Stvarno ne volim slepa viđanja...
P.S. 4xiaoyu: Ako mi prećuti, otišla bih na kafu, normalno. :D...
I da, šta znači ovaj tvoj nick? Stalno ga pogrešno čitam?
 
Pa ništa... ne bih znala. Kafa sa nepoznatom osobom... no big deal.
Ali nekako, ne mogu to da zamislim u mom životu, sa mojim prijateljicama. Totalno nisu u tom fazonu, a i znaju koji sam ja mrmot.
 
OK,nisam zensko,ali ako drugarica zna da je taj decko u vezi zasto uopste i organizuje vidjanje izmedju vas dvoje?Znaci ili ona nesto precutkuje,nece da kaze tj mozda ona zna da u vezi tog decka nesto ne funkcionise pa pokusava da mu namesti nekog sa kime ce da bude srecan,tu vec dolazimo do problema kako se upustiti u sve to...Ako se svidite jedno drugome na tom blind date-u treba organizovati barem jos dva-tri susreta,pa onda raskid itd itd.
Znaci kljucno pitanje je,zasto je ona uopste i organizovala blind date svojoj drugarici sa tipom koji je zauzet?
 
Daltonista:
OK,nisam zensko,ali ako drugarica zna da je taj decko u vezi zasto uopste i organizuje vidjanje izmedju vas dvoje?Znaci ili ona nesto precutkuje,nece da kaze tj mozda ona zna da u vezi tog decka nesto ne funkcionise pa pokusava da mu namesti nekog sa kime ce da bude srecan,tu vec dolazimo do problema kako se upustiti u sve to...Ako se svidite jedno drugome na tom blind date-u treba organizovati barem jos dva-tri susreta,pa onda raskid itd itd.
Znaci kljucno pitanje je,zasto je ona uopste i organizovala blind date svojoj drugarici sa tipom koji je zauzet?

..i ja se slazem...
moguci odgovori:
a) to je njen novi decko, ali ona zeli da testira drugaricu, pa da zna za ubuduce da li smiju zajedno da igraju jamb

b)odavno joj se svidja drugaricin decko, pa hoce da joj nadje novog te sebi humano oslobodi prostor (u smislu pa ti si rekla da ti se ovaj moj drug svidja)

c)iznenada je saznala da joj je drugova djevojka pokidala lastish, kad su bile u osnovnoj skoli, pa joj se sveti

d) ne smem da napisem...

e)

:smile:
 
Julian_Duranona:
A ako bi se i ti njemu slucajno svidela, onda bi izvadila cekic iz torbice i zveknula ga u glavu, ne bi li pokvarila potencijalnu idilu.
Uh, kako me ispizdjujes...
Pa, i to je emocija. A emocije su zdrave. :lol:
Ali nisi razumeo niš'.
Ja stvarno ne mogu da zamislim osobu koja toliko obara sa nogu u vremenu pijenja jedne kafe, da bih sudbinski shvatila kako je to, je li, baš TO, meant to be i ostala s.ranja, vredno raskida veze i propratnih smaračina. Da ne pričam o tome da osoba koja se zableji u mene na jednoj kafi, pa zaboravi na svoju vezu i nije baš neko koga bih cenila... 8-)

P.S. Ne nosim čekiće po torbi. Nema mesta.
 

Back
Top