Blind date sa...

LePiaf:
Vasha dobra drugarica Vam je predlozila da izadjete na kafu: Vi, ona i njen drug. Ona smatra da biste se Vi i on bash dopali jedno drugom. Smisao te kafe je, nedvosmisleno, u "hemiji" koja bi se mogla odigrati...
Postoji samo jedna otezavajuca okolnost - on je i dalje u vezi.

Sta cete uraditi?

Kod mene to nije problem jer sa mnom ide i druga otezavajuca okolnost - i ona je u vezi. Why not?
 
Hemija moze da ti se desi i sa nekim ko ima devojku a da ti to i ne znas. Ovako, mozda je bolje znati startnu poziciju koja ti jos moze ici u prilog. Ali, ja nisam dobar reper, pa cu da cutim. Ja i sah umem da igram samo sa crnim figurama...
 
E moj bivsi muz i ja smo se upozali preko jednog zajednickog druga(pre toga je on znao ko sam ja,i ja sam znala ko je on,ali samo iz price)bas pri jednoj tako 'slucajnoj'kafi.Mislim sve je islo sponatno,ja sam krenula sa tim mojim drugom do grada,da on pozavrsava neke poslove,i sreli smo NJEGA.I onda je moj drug predlozio da sednemo negde kafu,da malo odmorimo........a u trenutku kada smo se upoznavali,nas drug je rekao meni:E ovo je onaj Aca o kome ti stalno pricam,a njemu ovo je moja cuvena drugarica Emilija........i tako sve je krenulo tako slucajno,i dan danas doticni drugar tvrdi da je sve bilo slucajno,ali nema objasnjenje za to zasto mi je mesecima pre tog fatalnog susreta,stalno pricao o svom drugu,i 'u sali' govorio kako ce on da mi nadje decka,posto su svi kreteni..........
 
LePiaf:
Vasha dobra drugarica Vam je predlozila da izadjete na kafu: Vi, ona i njen drug. Ona smatra da biste se Vi i on bash dopali jedno drugom. Smisao te kafe je, nedvosmisleno, u "hemiji" koja bi se mogla odigrati...
Postoji samo jedna otezavajuca okolnost - on je i dalje u vezi.

Sta cete uraditi?


Je.be.š takvu dobru drugaricu koja te uvaljuje čoveku koji je u vezi .....
 
LePiaf:
Vasha dobra drugarica Vam je predlozila da izadjete na kafu: Vi, ona i njen drug. Ona smatra da biste se Vi i on bash dopali jedno drugom. Smisao te kafe je, nedvosmisleno, u "hemiji" koja bi se mogla odigrati...
Postoji samo jedna otezavajuca okolnost - on je i dalje u vezi.

Sta cete uraditi?
nikad me nije bilo briga ako je neko zauzet niti ce me ikada biti briga..........................
JA IDEM NA SVE ILI SVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top