ПРОИЗВОДЊА 1000 СРПСКИХ ЛИДЕРА?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Strela

Elita
Poruka
17.244
http://www.1000mladihlidera.com/

Док у нормалним земљама производе авионе, камионе и још понешто, код нас "производе" - ЛИДЕРЕ?! И то 1000 комада...

Дакле, таман кад помислим да ме ништа не може изненадити од Народне канцеларије председника Србије, стиже нова "генијална" идеја, не знам само
који ју је "Идол" смислио, Шапер или Крстић или можда "сива еминенција" Ђилас.
 
ko g17+ kad su ih trazili :D cak nisu ni originalni. otuzno je, jer me podseca na oktobar i revoluciju kada su milan protic i ekipa bili puni energije...kaze ocistimo svi grad... to je nas grad... mi cemo ga izgraditi da bude lepsi i bolji :D a kad je dosao na mesto gradonacelnika i shvatio koliko treba da se radi, odma' resio da ode u ambasadore :D tako i ovi mladi kad budu videli sta se krije iza reci obecanja :D:D:D
 
marl0n:
ko g17+ kad su ih trazili :D cak nisu ni originalni. otuzno je, jer me podseca na oktobar i revoluciju kada su milan protic i ekipa bili puni energije...kaze ocistimo svi grad... to je nas grad... mi cemo ga izgraditi da bude lepsi i bolji :D a kad je dosao na mesto gradonacelnika i shvatio koliko treba da se radi, odma' resio da ode u ambasadore :D tako i ovi mladi kad budu videli sta se krije iza reci obecanja :D:D:D

Ни на месту амбасадора није се нешто задржао.
Не стварно, не могу да разумем мозгове који смишљају овакве идиотлуке.
 
Е људи. Из поузданих извора сазнајем да уколико успеју поједине махинације да се докажу, новине ће бити пуне тога. За сда само запамтите ово што сам рекао. Ако успе да се докаже читаћете о томе са уживањем.
 
Crni_gavran:
Е људи. Из поузданих извора сазнајем да уколико успеју поједине махинације да се докажу, новине ће бити пуне тога. За сда само запамтите ово што сам рекао. Ако успе да се докаже читаћете о томе са уживањем.

Извини, а јел' то има везе са овом темом?
 
L.1:
Biljo
Nisu rekli lidersice...............
Nisu, ali ne znaci da ne mogu:)
Da ne kvarimo temu, samo bih dodala, ovo je diskriminacija zena, jer, ako si primetio, ne postoji imenica zenskog roda za neku visoku funkciju. Zato zene mogu da budu cistacice, pralje, pletilje, vezilje i slicna "visoka zvanja" a ne mogu vise ni kuvarice, u svakom hotelu koji drzi do sebe je KUVAR onaj koji je glavni, retko cuh za kakvu glavnu KUVARICU :wink:
Strelo, izvini, nece se ponoviti :cry:
 
Plava Bilja:
Tipujem da je to smislio licno Djilas, on mi deluje kao "geinjalac"!
Ja sam to pre nekoliko dana procitala u stampi i prvo sto mi je palo na pamet je da besposlen pop i jarice krstava, a onda sam shvatila da ovaj uopste nije besposlen, i da ce na kraju pojesti jarice:)

Не да није беспослен поп, него ће добру лову да мазне на овом "пројекту", а све из буџета Србије, односно од тебе и мене. :twisted:
 
Strela:
А ко си заправо ти? Да ли се ти заправо лажно представљаш? :wink:
И ако већ не говориш са мном, шта ћеш ти на мојој теми, лажни моралисто? :D

Ја сам исти онај који те је ухватио у лажи. Променио сам ник, јер ме је длакави оскрнавио за онај стари. Сад знаш. И не говорим са тобом, а то што сам на твојој теми не значи да говорим са тобом. Не приватизуј
 
Crni_gavran:
Ја сам исти онај који те је ухватио у лажи. Променио сам ник, јер ме је длакави оскрнавио за онај стари. Сад знаш. И не говорим са тобом, а то што сам на твојој теми не значи да говорим са тобом. Не приватизуј

Dlakavi te oskrnavio?? :D :D :D :D :D

Kako ces sada, sestro slatka da se udas???? :confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top