A gdje je to?

Buggy:
Da,da,znal sam ,...osvijetljivao si domoljube i dragovoljce da ih cede bolje vide...
Ja sam se dotle hrabro kakti Matija Gubec boril sa puno razjarenih i napustenih zagorki i sagledaval iz vise uglov cija je nepcana resica meksa! :lol:

mogal si i Stepinca malo da promidzbujes , zato sto je on donel knjigu o namicateljima znanja na konto Vladimira Nazora i Ivana Mazuranica u vojarni Logoriste :lol: , donel sam ipak to da je resica v uvce meksa . Kak sam se negad znal zmazat pa posle rucnik da koristim ,ali proslo je to vrijeme kad su se radili jednadzbe, povijest, zemljopis, tijelesno vaspitanje :lol: .
 
whitenicky:
mogal si i Stepinca malo da promidzbujes , zato sto je on donel knjigu o namicateljima znanja na konto Vladimira Nazora i Ivana Mazuranica u vojarni Logoriste :lol: , donel sam ipak to da je resica v uvce meksa . Kak sam se negad znal zmazat pa posle rucnik da koristim ,ali proslo je to vrijeme kad su se radili jednadzbe, povijest, zemljopis, tijelesno vaspitanje :lol: .

Bog kompac,kaj vise ne delas tijelovjezbu? ;)
Ak je i usna resica meksa ipak nema prakticnu primijenu kao nepcana resica!Tak da ja tipujem na nepcanu resicu! :lol: Ahhh kak slatko ona moze zagolicati kad se pravilno aplicira.... :oops:
 
Buggy:
Tupsone,nisi bre opet nista ukapirao!Citaj ispocetka pa kad ukapiras slatko ces se smejati :lol:
Kaj si i ti trofazni?
:) :) :) :) :) :) :)
Buggy rekao sam ti da me ne zoveš tupson, tako možeš sina da zoveš(ako ga imaš naravno) :evil: , a što se tiče ove zajebancije sa proseravanjem na hrvatščini i nije nešto,a shvatio sam poentu svega samo što mi nije smešno uopšte samo me podseća na sranja koje sam video preživeo itd ali jeste glupo što se i raspravljam sa tobom, and no hard feelings
 
sinmbad:
Buggy rekao sam ti da me ne zoveš tupson, tako možeš sina da zoveš(ako ga imaš naravno) :evil: , a što se tiče ove zajebancije sa proseravanjem na hrvatščini i nije nešto,a shvatio sam poentu svega samo što mi nije smešno uopšte samo me podseća na sranja koje sam video preživeo itd ali jeste glupo što se i raspravljam sa tobom, and no hard feelings

Da si odmah shvatio ne bi se ni ljutio :) U svakom slucaju moje izvinjenje tebi!Verovatno sam i vise sranja proziveo(na tu temu),ali ovde je tema bila sex i jedino kome sam hteo malo "spustiti" je purgeru koji je ocigledno hteo provocirati kad je postavio ovako glupu temu (sa recima koje je koristio).Nazalost on se vise nije "pojavio"a mi se nastavili zezati...
Da se vratimo na sex----ma nemaju oni muda :) ...a mozda i imaju ;)
A mozda ja vise ne bi trebao kenjati :roll:
Evo necu vise...sory Sinmbad
 
Buggy izvini brate težak dan ,nije ovo ni mesto ni vreme za ovakve razgovore, šta da mu radiš neke rane nikad ne zarastu, a ovde treba o seksu i ljubavi da se priča a jbg aj pozdrav 8-)
 
sinmbad:
Buggy izvini brate težak dan ,nije ovo ni mesto ni vreme za ovakve razgovore, šta da mu radiš neke rane nikad ne zarastu, a ovde treba o seksu i ljubavi da se priča a jbg aj pozdrav 8-)

Ma opusteno brate,znam kako ti je-ja jos sanjam ustase sa nozevima u rukama...(cudno,puske se nisam nikad tako plasio) ;)
E sad ce da me nagrde modovi :!: ...i sta reci kad ce biti u pravu... :shock:
Ima da otvorim neku blesavu seksi temu(nema posla a ovo crno pivo radi)pa cu da zezam samog sebe 8-) a u novokompovano sorosevko bratstvo-jedinstvo necu da diram. :roll:
Pomozite sta da napisem kao temu :?:
Kiss za sve dobronamerne devojcice,devojke,zene
(muskarce necu ljubit ni u narednih 10 zivota) :)
 
Yebate,kaj ste se iskrcali sa natuknicama....No,pa kaj je bilo sa kvizom.Kaj vam treba kvisko il pomoc gledatelja.....Aj da vam pomognem...Meni su stari fakini rekli da je zensko tijelo najmekse tam gdje lupaju jajca a ostanu cijela.Kazu da je provjereno i da
se nije nasal jos ni jedan bedak koji tu razbil jajca. 8-)
 
Bereck:
Yebate,kaj ste se iskrcali sa natuknicama....No,pa kaj je bilo sa kvizom.Kaj vam treba kvisko il pomoc gledatelja.....Aj da vam pomognem...Meni su stari fakini rekli da je zensko tijelo najmekse tam gdje lupaju jajca a ostanu cijela.Kazu da je provjereno i da
se nije nasal jos ni jedan bedak koji tu razbil jajca. 8-)

:) Znal sem to jos dok si se ti tukel sa tisucama takvih bedak u tatinim jajcima!Ak zelis bit pravi fakin ispripovedaj nam nekaj novega :)
Jesi li bil na Shakirinom koncertu u Velikoj Gorici i kak je bilo?
 

Back
Top