LG U8290

*Metalka*

Zainteresovan član
Poruka
179
htela bih da kupim ovaj telefon,pa me zanim vase misljene.ako neko ima ovaj tel. neka napise nesto o njemu,cisto da znam da li da ga kupujem ili ne.
Takodje,vrlo puno bi mi znacilo ako bi neko napisao adrese prodavnica u Novom sadu koje imaju ovaj telefon,i cenu ako zna.I koliko ste ga vi platili,koliko vam traje?
 
ja ga imam oko mesec dana.Super je tel.U NS-u ga imash za 130€ u Wap-u(to ti je u pasazhu pored poslasticharnice Evropa).Podrzhava mem. kartice od 265MB pa navishe(ja imam od 512).Baterija nemam pojma koliko mu traje,meni traje jedan dan jer bukvalno ceo dan pushtam muziku na njemu i gledam video klipove(podrzhava 3gp i mp4 format videa) Tel. je trecja generacija...ima rotirajucju kameru od 1.3 megapixela(rezolucija slike je 1280x1024)...idi na sajt www.mobilnisvet.com tamo imash dosta o ovom telefonu,kao i komentare...uostalom vidi sama....;)
 
@ Tamplja_90
Da li mi mozes reci sta si sve dobila uz njega? Neki su mi rekli da nisu dobili nista osim punjaca i upustva,a neki kazu da su dobili i USB kabl i slusalice.
 
Dodatna oprema je definitivno generaln i problem u SVIM prodavnicama mobilnih telefona u vecini slucajeva je telefon i punjac. uputstvo, hand free, CD, USB, kamel to je misaona imenica i filozofija prodavca je nemamo mi to i to nepostoji dodatna oprema a odes u drugu prodavnicu imaju SVE sto u prvoj prodavnici nisu imali
 

Back
Top