akne i muvanje
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 66

Tema: akne i muvanje

gost
    Guest

Podrazumevano akne i muvanje

Da li bi ikada bio sa devojkom koja ima ptoblema sa,npr. aknama i sl?

Obećava
    Učlanjen
    13.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: akne i muvanje

Citat Original postavio gost
    a ti?
    Da li bi ti bio?

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Pitanje je prevashodno bilo upuceno na muski deo populacije...ali ajde ja da se umesam ;)) pa...moj bivsi je imao problem sa kozom,aknama...i meni to savrseno nije smetalo ;)

Obećava
    Učlanjen
    13.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio JaH_G|rL
    Pitanje je prevashodno bilo upuceno na muski deo populacije...ali ajde ja da se umesam ;)) pa...moj bivsi je imao problem sa kozom,aknama...i meni to savrseno nije smetalo ;)
    ma mi devojke drugacije gledamo da muske....nama je bito kakve su kao osobe....
    ali cekaj da vidimo kakvi su muski....da li je njima bitan izgled

Početnik
    Učlanjen
    14.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A sto da ne!!!To je normalna pojava.

Lik
    Guest

Podrazumevano

glupo pitanje

SoHo_bebe
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio dr_bre
    A sto da ne!!!To je normalna pojava.
    Akne nisu normalna pojava, nego oboljenje koze koje bi trebalo leciti (kod dermatologa)

MiMi
    Guest

Podrazumevano

ako imas predrasude smetace ti akne!
    ja njih savrseno ne primecujem jer smatram da nisu merilo vrednosti neke osobe!

Početnik
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

MiMi je 100% u pravu!ne mozes govoriti o osobi samo zato sto (ne svojom krivicom!!!) ima akne i sl.kao sto ne mozes reci da su plavuse bolje od crnki (npr),kad to nije slucaj sa svima!nema veze to sa aknama,to vremenom prodje (uglavnom...) ali i ako ne prodje,nema veze.vazno je sta doticna osoba nosi u sebi! :wink:

neven2
    Guest

Podrazumevano

kao i svako ovde ne volim da vidim akne na nekoj devojci ali ipak to ne moze da bude nesto sto ce me odbiti od nje... :?

JUa
    Guest

Podrazumevano

E ne serite!!!!!!!!!1111

Pa jasno da ce me akne odbiti od nje na pogled i da joj necu prici da bi je bolje upoznao kao osobu. Mada sam zestok protivnik tim sranjima ... e ona ima cabulje i ruzna je ko *****. Pa sopstveng druga sam udario jer je to rekao o nasoj drugarici

ali necu ni da lazem. Ne bi prisao

meditj
    Guest

Citat Original postavio gost
    je l' ste normalni vi? :shock: ..ako neko ima problem sa aknama na znaci da boluje od side... i ajde bash da vidim to cudo kome u zivotu nije nikada izasla ni jedna bubuljica?!

Početnik
    Učlanjen
    27.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

u svemu se slazem sa vama! (posto i sam imam bubuljice i to dosta njih (glupe bubuljice grr)) ali da vam kazem to svi tako kazu a kad dodje do trenutka onda kazu kao vidi kakav je sav bubuljicav! imao sam situacija! (mada meni to nije jasno! mislim jel bre neko mogao da bira dal ce da ima bubuljice???) to su stvarno loshi ljudi! says I !

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

Daj bre decko prekini da vaskrsavas teme na koje je zaboravio i ziv i mrtav!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Pa ne bi mi bilo svejedno ali izdrzao bi.

Aktivan član dollar MC (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

[quote="meditji ajde bash da vidim to cudo kome u zivotu nije nikada izasla ni jedna bubuljica?![/quote]
    Evo meni. Osim jedna na butini, ali to je bilo davno...

Zainteresovan član emy_331 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Akne i bubuljice su odvratna pojava,mada iskreno ne bih me odbile kod decka......ipak,problem je sto one stvaraju veliki kompleks kod ljudi koji pate od toga,i onda oni gube samopouzadanje i zbog toga im se desava to sto im se desava......

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa kad malo razmislim....devojka koja dozvoljava sebi da bude posuta aknama pokazuje da nije sposobna da vodi računa o sebi...a ko ne ume da vodi računa o sebi sigurno ne ume ni o drugima...Tako da ne-ne bih bio sa devojkom posutom aknama.

Domaćin andja_stay_cool (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano joooj

uh kako pocetii...
    pa ja zimi imam akne i tad idem kod dermatologa i pijem 1000 tabletica i mackam losioncice i kremice ...samim tim kazem da nije tacno da devcojke koje imaju akne ne vode racuna o svojoj higijeni....dok mi je leti lice savrseno cisto...ne znaci da se leti ne mackam ali to nije poenta...tako daaa, hmmm, zivim za jun jul i avgust, shta reci!?

Domaćin laura87 (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano Re: joooj

Citat Original postavio andja_stay_cool
    uh kako pocetii...
    pa ja zimi imam akne i tad idem kod dermatologa i pijem 1000 tabletica i mackam losioncice i kremice ...samim tim kazem da nije tacno da devcojke koje imaju akne ne vode racuna o svojoj higijeni....dok mi je leti lice savrseno cisto...ne znaci da se leti ne mackam ali to nije poenta...tako daaa, hmmm, zivim za jun jul i avgust, shta reci!?

To,sestro!

Domaćin Moon Child (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano

Citat Original postavio srebro
    Pa kad malo razmislim....devojka koja dozvoljava sebi da bude posuta aknama pokazuje da nije sposobna da vodi računa o sebi...a ko ne ume da vodi računa o sebi sigurno ne ume ni o drugima...Tako da ne-ne bih bio sa devojkom posutom aknama.
    o boze..........
    stvarno kenjas...

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

tebi nije dobro,a?

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio JUa
    E ne serite!!!!!!!!!1111

Pa jasno da ce me akne odbiti od nje na pogled i da joj necu prici da bi je bolje upoznao kao osobu. Mada sam zestok protivnik tim * ... e ona ima cabulje i ruzna je ko *****. Pa sopstveng druga sam udario jer je to rekao o nasoj drugarici

Ovaj momak je 100% u pravu. Sigurno je da će ti se više svideti devojka koja ima čisto lice nego neka koja je puna akni, bubuljica i čega već. Možete vi da zavaravate sebe ili druge da vam je bitnija duša od izgleda ali mogu da se kladim da većina vas piše to što piše samo da bi ispali osećajni ljudi koji ne mare da li devojka ima telo ili dušu (ponavljam se).

Verujem da ću zbog ovoga biti banovan, isključen ili šta već, ali jednostavno ne mogu da čitam te nebuloze kako mi ne smetaju akne. Ovo važi i za devojke, momak koji ima lepo lice je sigurno privlačniji od momaka koji imaju "kratere" po licu.

Aktivan član winnetou (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio some_goran
    Citat Original postavio JUa
    E ne serite!!!!!!!!!1111

Pa jasno da ce me akne odbiti od nje na pogled i da joj necu prici da bi je bolje upoznao kao osobu. Mada sam zestok protivnik tim * ... e ona ima cabulje i ruzna je ko *****. Pa sopstveng druga sam udario jer je to rekao o nasoj drugarici

Ovaj momak je 100% u pravu. Sigurno je da će ti se više svideti devojka koja ima čisto lice nego neka koja je puna akni, bubuljica i čega već. Možete vi da zavaravate sebe ili druge da vam je bitnija duša od izgleda ali mogu da se kladim da većina vas piše to što piše samo da bi ispali osećajni ljudi koji ne mare da li devojka ima telo ili dušu (ponavljam se).

Verujem da ću zbog ovoga biti banovan, isključen ili šta već, ali jednostavno ne mogu da čitam te nebuloze kako mi ne smetaju akne. Ovo važi i za devojke, momak koji ima lepo lice je sigurno privlačniji od momaka koji imaju "kratere" po licu.
    ajde malo razmisli: kakve veze ima ako je privlacniji, ako je debil?

Aktivan član kalliope (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

zar nikom ne pada na pamet da se ona mozda LECI od akni?!?

Slične teme

1. Akne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Autor cwetuljak u forumu Žene
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.03.2009., 23:51
  2. akne i ljubav
    Autor gost u forumu Muškarci
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.08.2006., 17:16
  3. akne po ledjima
    Autor marina79 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5