Izgled Shut Down Windows

behula

Zainteresovan član
Poruka
133
Ljudi imam jedan problem.Pokusavam da ga resim alio ne uspevam.Ovako.Kada uradim komandu ctrl+alt+delete pojavljuje mi se Task Manager,ali ja ne zelim da se on pojavljuje.Zelim da se pojavi prozor na kome pise sta mogu da izaberem,npr.task manager , log of. shut down itd.A iza tog prozorcica se ne vidi desktop vec je sve plavo.Nadam se da ste me razumeli.U pitanju je windows xp pro.
 
behula:
Ljudi imam jedan problem.Pokusavam da ga resim alio ne uspevam.Ovako.Kada uradim komandu ctrl+alt+delete pojavljuje mi se Task Manager,ali ja ne zelim da se on pojavljuje.Zelim da se pojavi prozor na kome pise sta mogu da izaberem,npr.task manager , log of. shut down itd.A iza tog prozorcica se ne vidi desktop vec je sve plavo.Nadam se da ste me razumeli.U pitanju je windows xp pro.


To si video na nekom racunaru koji je u domenu... drugacije ti to nece funkcionisati.
Dakle, ubaci (ako mozes) svoj comp u neki domen pa ces imati to sto zelis.
 
Problem je u tome sto to nisam video tko.Vec na kompu od drugarice koja nije u mrezi nema pojma nista o kompovima a kamoli o windows-u.Znaci nema sanse da je to podesila ona.Meni je to postalo interesantno pa zbog toga pokusavam to da otkrijem.Da nema neki sajt o podesavanjima windowsa ili tako nesto
 
Nema... razumes li sta ti pisem... taj racunar je ranije bio deo nekog domena... ako sada nije... Ne mozes da promenis to tek tako... resio sam pa menjam, ne ide... Windows (i to XP) tako funkcionise samo kada je deo nekog domena.
A sta je to domen... ziveo google... ;)
 
zanzi:
Control panel, pa onda user accounts, pa onda Change the way users log on or off, pa onda Use the welcome screen , verovatno ti je to stiklirano, a ti ga odstikliraj.


Ne moze tu da se promeni... tu mozes da konfigurise brzu promenu korisnika ili da iskljucis pozdravni ekran kada se logujes...
"Posetilac neki sapnu... samo to i nista vise."
 
zanzi:
Control panel, pa onda user accounts, pa onda Change the way users log on or off, pa onda Use the welcome screen , verovatno ti je to stiklirano, a ti ga odstikliraj.
Svaka cast kralju.Vrlo jednostavna fora .To sam danas otkrio slucajno ali nisam pratio sta sam uradio pa kad si mi poslao poruku ponovio sam cisto da budem siguran.To je u pitanju mozda nisam dobro objasnio ali ok,resili smo problem.Hvala puno
 

Back
Top