koji caspois izabrati

kafa1

Početnik
Poruka
11
Molim Vas me posavetujte. Koji casopis da citam?. Citala sam lepotu i zdravlje dok nije postao medicinski almanah, onda sam se zgrozila, pa sam citala dnevnu stampu u kojoj je najradosnija vest kako je neka pevaljka bila ovde ili onde.
Sta mi vi preporucujete?
 
Bas zaustih da kazem......!
I uostalom radi nesto, ne dangubi citajuci zutu stampu - atrofirace ti mozak! ;) Valjda ima toliko kreativnijih zabava i zanimacija od - citanja casopisa?! (Na primer, druzenje s aprijateljima, citanje knjiga, ucenje nekog stranog jezika, bicikl pored reke, trcanje, setanje, plivanje, plesanje, razliciti hobiji, skola jahanja je vrlo aktuelna ove godine u Bgd i nije preterano skupa, itd.)
 
Ako zelis zenski casopis - ona ipak Bazar :) Ako nista drugo, citaces o nasim zenama a ne nekim belosvetskim a i srpski im nije los. Iako mene citanje zenskih casopisa bas deprimira :( A Lepota i zdravlje je strasan - sad sam prelistala dva poslednja broja - koliko reklama za plasticne operacije! Sa sve slikama pre (bljaaaak) i posle (jiiih)! Posle me je dva dana sve bolelo i svrbelo onako psihosomatski :shock:
 
shaddow:
Pa zvisi šta te interesuje.
Без одговора на ово, не могу да прецизирам који часопис је одговарајући. У принципу, увек сам прво за књиге, мада, има људи који не воле или немају времена за књиге па се опредељују за часописе. Зато нам реците шта вас занима, па да видимо!
 
Citm sve sta god mi padne u ruke...Kupujem Goriju, Blic puls, Story redovno...Sve je manje vise slicno cak i slike...tako da cu vrlo brzo promeniti ovu naviku.
Nekad kupim cosmo , citala sam i Graziu novu na srpskom...
Svi zenski casopisi u sl.: dijete, recepti, saveti o suncanju, celulitu, sta muskarci vole u seksu, o redovnim odlascima na zdr. preglede...
 

Back
Top