Da li i dalje volimo Ibar ???

basarickv

Obećava
Poruka
88
Da li je Ibar postao toliko opasan pa vise nama njegovih mnobrojnih kupaca?
Da li je Ibar toliko prljav da se niko ne kupa u njemu ili je to samo zatupljenost nasih gradjana? Ja verujem da koliko god da je prljav (a i nije) ipak je reka reka i ne moze se porediti reka sa bazenom. (gledano po kvadratnom m vode,ima manje cigana na Ibru nego na bazenu :lol: )
Zato sa prvim vrelim danom 'ajmo na nase more,na Ibar. Nije se tesko istusirati posle reke,to ionako radite posle bazena,zar ne?
Vas komsija pored Ibra. ;)
 
Ne znam, ja se već dugo vrlo retko kupam na Ibru. zamenio sam ga Ribnicom. jeste manja, ali ima lepih mesta, voda je donekle čistija, toplija, i znam kroz šta prolazi, dok za ibar ne znam šta se ispira tamo na jugu...
Bio sam jednom na Sitnici, reci na kosovu koja se uliva u ibar, i oko nje nije bilo nikakvog rastinja ! u vodi da i ne govorimo... glavni uzrok : hemijsko zagađenje... A nekad je, (kako ljudi pričaju - pre 50 godina) u njoj bilo mnoogo ribe, bila je bistra, kao planinska. Treba li tu ikakvo objašnjenje ?
 
LOL
c008.gif
hahahaha
 
ibar je divan :) jeste malo zagadjen ali gde je zagadjen do kraljeva su mnoge plutajucje stvari organski iskristalisane.....iz ibra nisam izashla ovog leta:) zaje8i sve to, ni pijacja voda nije chista, ni bazen nije chist itd. itd. i dok se razmishljash prodje ti leto a da se ni osvezhio nisi :roll:
 
morphea:
ibar je divan :) jeste malo zagadjen ali gde je zagadjen do kraljeva su mnoge plutajucje stvari organski iskristalisane.....iz ibra nisam izashla ovog leta:) zaje8i sve to, ni pijacja voda nije chista, ni bazen nije chist itd. itd. i dok se razmishljash prodje ti leto a da se ni osvezhio nisi :roll:

Ja lepo napunim kadu, pa ronim k'o chovek :lol: Ne idem na bazen, ponekad svratim na Moravu, a u Ibru bih se kupala rado, nego nece niko da ide samnom. ne zvrji mi se tamo u samostalnoj reziji :razz:
 
ajoj, luka, što je to Ibar nadošo ;)

ne volim ibar, prljav mi je i preprljav.
ali smo se letos jednom kupali obučeni, nije bilo šanse da se drugačije ohladimo, bilo je hiljadu stepeni napolju, a mi presedeli na Atosu celo popodne. i onda buć!
baš je bilo superiška!
 

Back
Top