Novi most preko Ibra - San ili Java

basarickv:
Da li je moguce da je Kraljevo konacno docekalo i taj dan kada ce poceti da se gradi nov most preko Ibra.Valjda ce i nama svanuti vec jednom od svakodnevnih guzvi kada se taj most zavrsi.
Koji je vas komentar na to?

Ja sam na taj most chekala shesdeset cetiri godina, moj otac i moja majka isto osamdeset pet godina, a baba i deda devedeset godina... znachi, trista godina!
 
ma nek se nose i oni i taj novi jbni mos' ... mislim da mi je taxijem iz ribnice pre, do grada trebalo 50 dindzi , sad mi treba 150... 'bem im zivot... :x
ok je kad idem pjehe, pa idem novim mostom,(lepse i manja guzva :-) ) ali ako samo zato sluzi onda... ma po pitanju novog mosta stvarno ujedam- samo zato sto ce to trajati min 3 god..
cak se prica da prave ispod novog mosta neki kao prolaz za pesake... ma imbecili...
 
sweetest_thing:
ma nek se nose i oni i taj novi jbni mos' ... mislim da mi je taxijem iz ribnice pre, do grada trebalo 50 dindzi , sad mi treba 150... 'bem im zivot... :x
ok je kad idem pjehe, pa idem novim mostom,(lepse i manja guzva :-) ) ali ako samo zato sluzi onda... ma po pitanju novog mosta stvarno ujedam- samo zato sto ce to trajati min 3 god..
cak se prica da prave ispod novog mosta neki kao prolaz za pesake... ma imbecili...
Мени баш одговара та гужва на мосту :)
 
stnco:
Zna li neko kakav će biti izlaz sa mosta na ribničkoj strani: u jednom nivou pa opet gužve, kružni tok ili više nivoa?
Биће то јединствен случај да се на мосту регулише саобраћај семафорима али разумљиво је,ово је Краљево.Првобитни план је био да се уради кружни ток али пречник круга је требао да износи 27метара а то изискује додатни трошак јер би требало да се прави тераса на Рибничкој страни.
За пешаке ће бити направљен тунел на месту данашњег степеништа
 

Back
Top