Pancevacki most

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.476
Verovatno ste culi juce na vestima od ministra Ilica da je most u katastrofalnom stanju...
Da, pricali su i do sad razni ljudi na tu temu, al ovo je prvi put da neko od ljudi na funkciji javno to i prizna. Taj jadan most je veza sa Zrenjaninom, Pancevom, Vrscem i svim beogradskim naseljima s one strane Dunava. Treba napomenuti da je dosta razvijen i industrijski deo...ali problem je sto nijdean budzovan ne zivi s one strane pa ne znaju kakve probleme u saobracaju imamo svi mi koji svakodnevno idemo preko pancevca.Vazno je da prave most preko Ade, jer oni zive uglavnom na Cukarici i Novom Bgdu... Sta ce biti , da li neko mora da, ne daj boze, nastrada da bi se drzava il gradska vlast il ko je vec nadlezan setili da je vreme za jos jedan i most na Dunavu? :evil: :evil:
 
ma boli politicare i ministre uvo za pancevacki most , neka se ceo Beograd srusi samo da je politicarima dobro u dzepu. Imam razumevanja za njih moraju svoju familiju malo da nagrade stanovima, novim radnim mestima i zalihe za praunucice :))))
 
U pravu si, to je stara prica koja postoji u ovoj drzavi i uvek ce postojati...
Problem je sto nikog nije briga za ebeni most, UVEK je izgovor da nema para, al kad bi se ne daj boze skrsio, onda bi nasli pare... :-?
 
baki 75:
U pravu si, to je stara prica koja postoji u ovoj drzavi i uvek ce postojati...
Problem je sto nikog nije briga za ebeni most, UVEK je izgovor da nema para, al kad bi se ne daj boze skrsio, onda bi nasli pare... :-?

To je REALNOST !!! Na vlast moze da dodje bilo koji politicar bice isto , kazu ljudi neka dodje SRS ma dzabe svi su oni isti , sve obecavaju i na kraju opet nista ... koliko godina vec unazad vicemo BICE BOLJE , BICE BOLJE .....narod zivi u laznoj nadi ,ali takav nam je horoskop . Zalosno je to sto se ne vodi racuna o ostalim mestima , kod njih su verovatno mostovi vec sruseni samo niko ne obraca paznju na te stvari , bitno je sto je neko spomenuo da se uradi most od NBG do ADE to ce mnogo znaciti narodu da ne kruzi okolo naokolo , a sredstva koja ce uloziti mogu da rese 1000 beskucnika u gradu , ali ne - bitno je ulagati . Srecom pa se svakim danom otvaraju nove firme u kojima ima mesta samo za vezare posto za skolovane sa tom strucnom spremom i fakultetima nema mesta , jer izgovor je : nisu podobni ili ne dobiju odgovor pa neka sami donesu zakljucak . Bitno je da su u gradu nove nagradne igre na srecu , jadan narod grebe li grebe , lize li lize sladoled , a 99% dobije K:shock: ali bitno je da se pare okrecu .
 
Fibi3:
Ne stanujem tu:), tu cekam bus kad idem na posao. Ja sam u bloku 45.

A u tom grmu lezi zec ?! Evo jel ti imas platu 55.000 i jel sanjas o toj plati :shock: :lol: , ja takvu platu sanjam 8 godina i nikako da mi se ostvari san , a tebi ?!??!?! Da malo pomognemo ovoj izgradnji PANCEVCA posto politicari imaju preko 150.000 + drp varijanta , nema smisla da od njih krademo :)))
 
eee.....pa biće to ok...plan za 2006. i 2007. godinu UKLJUČUJE izgradnju DVA mosta, sa nbgd do banovog, i još jedan pored pančevačkog (ako se ne varam Crvenka or somethnig). So...treba samo izvršiti pritisak...zasvaki slučaj ;)
Nego...suma koja je izdvojena je 400.000 €. U nju ulaze i 169 domova zdravlja...(krovovi :roll: ) ...
 
PROSEK je onaj fazon sa kupusom i mesom, pa dobiiješ u proseku - sarmu ;) A ja sam rekla da bi morao da OSETIŠ da da na nbgd ipak drugačije :) Zar ne vidiš? Vidi se golim okom. Potpuno je haj tek.
 
Betty:
eee.....pa biće to ok...plan za 2006. i 2007. godinu UKLJUČUJE izgradnju DVA mosta, sa nbgd do banovog, i još jedan pored pančevačkog (ako se ne varam Crvenka or somethnig). So...treba samo izvršiti pritisak...zasvaki slučaj ;)
Nego...suma koja je izdvojena je 400.000 €. U nju ulaze i 169 domova zdravlja...(krovovi :roll: ) ...

400.000 evra lepo .... koliko ide u dzep lopovima???? :lol: Mislim da domovima zdravlja su potrebnije bolje plate i materijal s kojim ce da rade nego krovovi :twisted:
 
Betty:
PROSEK je onaj fazon sa kupusom i mesom, pa dobiiješ u proseku - sarmu ;) A ja sam rekla da bi morao da OSETIŠ da da na nbgd ipak drugačije :) Zar ne vidiš? Vidi se golim okom. Potpuno je haj tek.

Na Novom Beogradu svi u proseku dobiju veliki K:) jer od tih 55.000 nema nista :lol: ! Izvinjavam se zbog vulgarnosti ali ja to ne bih da OSETIM :shock: :lol: 8-)
 
CEO Beograd ima taj problem...;) Kad bi se rasteretili izlazi s mostovima, plus najavljena obilaznica , i u centru bi bilo kudikamo manje gužva, a naravno i u ostalim krajevima Bgd...svima je to u interesu. Nego me bune ti krovovi domova zdravlja :shock: KAko je to Dinkić sve popakovao u isti paket :?


Ybt, skoro sam s nekim pričala (ah, da, sa svekrvom :lol: ) - ljudima koji žive u Bgd ne ide u glavu da zagađen pančevački vazduh utiče i na njih? :shock: Mislim, bliski, najbliskiji (!) komšiluk...ali ne, "nema to veze s nama"...:lol: :shock: :lol:
 
Fibi3:
Ne da nemam ni priblizno toliku platu, nego ja cak ni ne znam nekoga sa tolikom platom!!! :-(


:roll: a tvoj šef, direktor, marketing, hr...? kako bwe....:shock:

Prosek se inače dobija tako što se sve sabere (sve plate na nbgd) pa se podeli sa brojem učesnika u sabiranju. To znači da neko ima 12.000 a neko 380.000....ybg. Prosek je 55.000, šta je tu je.
Mislim, ybg...treba se nekako povezati s tom Berzom? :D na neki način, bilo koji...ja znam jedan dobar - zaposliš se tamo :lol: Ili u nekoj brokersko-dilerskoj kući! :P
 
@Betty
naravno Pancevo je tu, ne moz biti blize, ja sam kolima za maksimum 20 minuta u Pancevu kao znaci da idem u drugi kraj Bgda. Kaze nama drugar skoro da ne voli taj nas kraj bas zbog zagadjenja iz Panceva, pa gapitah Sta ti mislis, da si ti nesto dalje, pa deli te samo jos reka (on iz Zemuna), a sve izgleda mnogo dalje nego sto jeste bas zato sto fali most recimo izmedju leve obale Dunava i Zemuna...sve je to tu.

Inace, pancevac je pravljen na mestu gde je reka najsira...to sam saznala u toku bombardovanja kad se nego od strucnjaka zapitao sto je to tako ...
Crni humor - mozda i nije bilo lose da ga srusise u toku bombardovanja do sad bi napravili nov...
 
Betty:
:roll: a tvoj šef, direktor, marketing, hr...? kako bwe....:shock:

Prosek se inače dobija tako što se sve sabere (sve plate na nbgd) pa se podeli sa brojem učesnika u sabiranju. To znači da neko ima 12.000 a neko 380.000....ybg. Prosek je 55.000, šta je tu je.
Mislim, ybg...treba se nekako povezati s tom Berzom? :D na neki način, bilo koji...ja znam jedan dobar - zaposliš se tamo :lol: Ili u nekoj brokersko-dilerskoj kući! :P

pa ni moj sef nema platu 55.000 :shock: ...mislim da i on sanja o takvoj plati jednog dana !!! Ja zelim da se njemu snovi ostvare , a ja da budem priblizno njegovoj plati koju sada prima :wink: .Oduvek sam bio skroman !
 
whitenicky:
Ja dosta ljudi poznajem sa tom platom i verujte mi nemaju svi skolu :shock: ,jednostavano ljudi imaju srecu VEZU da su na takvim radnim mestima , ko je nama kriv sto smo nesposobni :wink:

Kad pogledaš koliko ljudi sa fakulteta izlaze kao duduci (zastareo sistem obrazovanja, tromo, preopširno, neupotrebljivo) - prava je sreća da neko vrednuje i iskustvo, znanje iz neformalnog sektora, posvećenost poslu....ne čini ti se da je tako? :roll:
Ja da sam poslodavac tražila bi nekog ko će lepo da zagrize, a ne da mi maše diplomom i da misli da ima pravo da ne bude radoznao i da ne uči.
(ovo je samo prikaz stvari iz drugog ugla, ništa ne generalizujem. samo probaj da pogledaš i ovu stranu ;) )

Sposobnost - šta je to ondaK?
Da radiš svoj posao čestito i profesionalno, ili da qqaš što nemaš veliku platu?
Velika plata ide u korak sa većom odogovrnošću i većim kvantumom znanja. Ne može bwe to kako ti misliš - neko te dovede i da ti 100 novaca da ne radiš ništa! :lol: To vam je neka urbana legenda....ili neki zastareo system. Kako god, ne podržavam to...ALI sam za to da rad ( i inicijativa!) budu pravilno vrednovani. :D
Za qqanje u prazno - da se plaćaju penali! :) Hahaha....šala, ali stvarno, u Nemačkoj je ZABRANJENO qqanje na radnom mestu.
 

Back
Top