trazimo privatni smestaj u Herceg Novom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

arabella

Primećen član
Poruka
535
Da li neko moze da mi preporuci neki dobar smestaj u Herceg Novom, po mogucnosti soba sa kupatilom ili mozda apartmanski smestaj po nekoj prihvatljivoj ceni.Trebalo bi mi od 5 avgusta.Ako znate neku varijantu, mozete mi ostaviti i telefon pa cu se ja vec dogovoriti.Hvala unapred.
Sandra
 
Cim stignesh u HN saletece te milion meshtana koji nude smeshtaj jer je potraznja mala a ponuda velika. Zato nemoj odavde da rezervishesh nishta nego kad stignesh tamo vidi koji ti apartman najvishe odgovara i pogodi se za cenu. Bice ti krivo ako nadjesh jeftiniji kad stignesh a bolji. To mi je rekao kum koji je veceras doshao iz Igala ali HN i Igalo su ti jedno te isto. Kao meso i nokat. Pozz
 
Ja sam prosle godine isao na tu foru.Nudili mi apartman u brdima za 6e, a nasao kod sata u samom centru za 7 e pa ti gledaj koja je razlika.Naravno ova varijanta je dobra samo ako ide vas vise pa dok jedni cuvaju stvari u kaficu drugi jurcaju da pogledaju smestaj i odaberu naj.....Mi dolazimo biciklom do mora ako nadjes neki dobar smestaj dolazimo da spavamo kod tebe vazi?
 
Nije nimalo lako tražiti smještaj sam, odmah po dolasku. Umoran si i jedva čekaš da se baciš u krevet ili u more. ''Dileri'' te maltretiraju sa svih strana nudeći ti savršen smještaj.U toj gužvi i po toj vrućini padne ti mrak na oči i onda prihvatiš i ono za čime se ne bi ni okrenuo u normalnim okolnostima. Nije H.-Novi baš toliko mali da možeš sve interesantne lokacije da obiđeš za jedno jutro.

Preporučio bih da prije polaska na more pogledate prezentacije smještaja koje se nalazi na internetu i razgovarate sa vlasnicima (putem Emaila ili telefona). Tu ćete napravite prvi korak u odlučivanju za smještaj i formirati početnu sliku kako bi to moglo da izgleda.

Počeo sam da izdajem sobe tek ove godine, i svi ljudi koji su noćili kod mene su došli isključivo putem rezervacije. Mislim da se niko nije pokajao. Prije dolaska posjetili su moju prezentaciju na www.sobe-hercegnovi.users.cg.yu i sve ono što su vidjeli na mom web site-u i što su samnom dogovorili stvarno je i bilo tako.

Želim vam uspješnu potragu za kvalitetnim smještajem.

Pozdrav svima iz H.-Novog
 
arabella:
Da li neko moze da mi preporuci neki dobar smestaj u Herceg Novom, po mogucnosti soba sa kupatilom ili mozda apartmanski smestaj po nekoj prihvatljivoj ceni.Trebalo bi mi od 5 avgusta.Ako znate neku varijantu, mozete mi ostaviti i telefon pa cu se ja vec dogovoriti.Hvala unapred.
Sandra
U mogucnosti sam da vam ponudim apartmanski smestaj u Meljinama, 2 sobe sa po 2 lezaja+ kuhinja + kupatilo, sve odvojeno i komforno, sa TVom, u periodu kada ja budem u HNu, a to je tokom avgusta.
Mozete mi na pp ostaviti br telefona, ili traziti vise informacija
 
GTom:
Nije nimalo lako tražiti smještaj sam, odmah po dolasku. Umoran si i jedva čekaš da se baciš u krevet ili u more. ''Dileri'' te maltretiraju sa svih strana nudeći ti savršen smještaj.U toj gužvi i po toj vrućini padne ti mrak na oči i onda prihvatiš i ono za čime se ne bi ni okrenuo u normalnim okolnostima. Nije H.-Novi baš toliko mali da možeš sve interesantne lokacije da obiđeš za jedno jutro.

Preporučio bih da prije polaska na more pogledate prezentacije smještaja koje se nalazi na internetu i razgovarate sa vlasnicima (putem Emaila ili telefona). Tu ćete napravite prvi korak u odlučivanju za smještaj i formirati početnu sliku kako bi to moglo da izgleda.

Počeo sam da izdajem sobe tek ove godine, i svi ljudi koji su noćili kod mene su došli isključivo putem rezervacije. Mislim da se niko nije pokajao. Prije dolaska posjetili su moju prezentaciju na www.sobe-hercegnovi.users.cg.yu i sve ono što su vidjeli na mom web site-u i što su samnom dogovorili stvarno je i bilo tako.

Želim vam uspješnu potragu za kvalitetnim smještajem.

Pozdrav svima iz H.-Novog
Svako hvali svoj smeshtaj i to razumem ali nije bash tako kao shto kaze GTom. Nije HN toliko veliki grad a nije ni potrebno da ga celog obilazish da bi nashao neshto pristojno. Poshto ti svi nude smeshtaj cim stignesh, prvo i osnovno je da eventualne ponudjace odbijesh time shto cesh ih pitati jel su apartmani na obali ili u gradu-negde pored magistrale. Ove druge odmah eliminishesh a sa ovima koji su na samoj obali pocinjesh pregovore. Kada se dogovorite oko cene koja se krece oko 5-6 eura po krevetu onda krecete da pogledate. Imajte u vidu da svi oni traze mnogo vishe ali se na kraju obicno pristane na tih 5-6 eura. Ako Vas ide vishe onda izaberite jednoga koji ce ici u razgledanje apartmana a ostali nek cuvaju stvari negde uz jutarnju kaficu. Obicno nek to bude neko ko je najkomunikativniji i koji zna da trguje-da se cenka. Ako mu se nesvidi smeshtaj koji je otishao da gleda nek se vrati na pocetnu tacku i nek pocne ponovo pregovore ali sad sa drugim gazdom koji izdaje. Nemojte da Vam neko preporucuje nekoga. Uvek sami izaberite smeshtaj i ponudite koliko Vi mislite da je realno. Za Vashe pare Vi birate. Bolje je izgubiti sat-dva vremena u trazenju adekvatnog apartmana neko 10-tak dana biti u smeshtaju koji nezadovoljava. Imajte u vidu da je ove godine veca ponuda stanova nego potraznja. Vi ste oni koji diktiraju uslove, Vi ste oni koji imate pare. Crnogorci se nece slagati samnom da je to tako ali istina je samo jedna. Pozdrav svima !
 
GTom:
Pa, nema komentara.
Kod mene je gost uvjek u pravu.
A ja se trudim da gostu što je moguće više izađem u susret i pružim što kvalitetnije uslove smještaja uz što primamljiviju cijenu i to na obostranu korist.

Dobrodošli u Herceg-Novi!

www.sobe-hercegnovi.users.cg.yu
Ovo nisu halo oglasi. Poseti www.halooglasi.co.yu pa tamo reklamiraj. Muka nam je od reklama djeticu !
 
lellabg:
Evo, ja mogu da vam garantujem da biste imali 'gazdaricu' koju cete videti samo kada budete doputovali i kad krenete nazad, znaci - nikog nad glavom i ko vam pretura po stvarima kad izadjete... to za mene znaci 'gost je uvek u pravu', svoj mir za svoje pare :)
Tako neshto se trazi. Josh ako je na samoj plazi......to je to. Mene ne zanima ali realno to je kombinacija za odmor ! :-)
 
jerotije:
Komentar ????????
Evo ,ja imam komentar....jer dugo vec posmatram i ne mogu da se otmem utisku koliko si dokon i maliciozan...Ko sta radi ,a ti ovde ,jer gde bi drugde , pljujes po Crnoj Gori , onako uvijeno ,da ne kazem perfidno.

Pazi sada ovo.....ja nemam razloga da branim Crnu Goru....nemoj da te zbunjuje to sto zivim u Kotoru ....ipak nisam odavde , i sa mnogim stvarima kuburim, ali kada vidim nekog poput tebe ko non-stop leti od jednog topica do drugog i samo doliva ulje ,onako "elegantno", kao da nece....bas mi je muka....Ej,majke mi dodje mi da pomislim da te neko za to placa.....jer ako ti ovo radis za "DZ" po ceo dan....mislim nemam reci....

Mladic je pomudio svoj smestaj....ustvari i nije...samo je rekao da i on izdaje ,ostavio link.....sobe su lepe ,uredne ,ciste ....imaju divan pogled ...a ti onako maliciozno "Svako hvali svoj smestaj"....!!!???

Ostavi ljude na miru , pusti ih da letuju gde hoce ,da prodaju svoje aranzmane , da se pohvale da je i u CG bilo lepo, a ti ,pa ajde vec jednom pali za tu Grcku ili jos bolje Tursku ,izgleda da si se bas pronasao....samo se pitam je li to "Virtuelno putovanje"?

Crnu Goru niko ne mora da voli...to je ok ...ali potpuno....ali da si toliko opsednut odgovaranjem ljudi da slucajno u nju i ne svrate ,je van pameti.Oladi bre malo.
 
A pa dragi "Jerotije" neces se tako lako izvuci....
Uopste se ne radi samo o "EPP-u" jer ako je tako onda ni ti svoje "anti=propagandne fazone" ovde ne bi smeo da prodajes....
radi se o necem drugom ...a to je vredjanje i provokacija tipa "Besplatno je - necesh se izlagati troshku !"...." Djeticu ..." etc....
Sta ti je mladic uradio ?? Da on nije tebe slucajno bilo cime uvredio da se tako ponasas??...

Ovo me licno pogadja ,znam da svugde ima budala ali ne zelim da me zbog takvih kao sto si ti neko sutra soli pamet kako "takvi ipak postoje" ...Zelim da verujem da si manjina dragi Jerotije....jer ovde se brukas samo ti....a brukas i nas koji smo iz Srbije....
Mojne vise sa tim provokacijama......"de-plase" su ...izlaze iz " mode" .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top