poziv na akciju - ribolovci odazovite se
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: poziv na akciju - ribolovci odazovite se

Početnik
    Učlanjen
    06.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation poziv na akciju - ribolovci odazovite se

Pozdrav svima,

ovo je apel za sve ljubitelje ribolova i ribe sa podnevlja Vojvodine da se odazovu akciji spasavanja ribe i mladji!

Naime, svima nam je poznato da je ove godine vododstaj bio vrlo visok a uslovi za mrest odlicni. Takodje, izlivanjem je ostao veliki broj mrtvaja, bara i sl.

Mnoge od tih voda ce presusiti a u njima se nalazi znacajan fond riblje mladji a i maticnjaka.

Pozivam sve ribolovce, entuzijaste, ljubitelje prirode, ljude dobre volje, da se odazovu.

Na potezu na Dunavu uzvodno od Novog Sada se nalazi nekolicina takvih bara. 1999. je u jednoj kod ribolovackog naselja Kamenjar na nedozvoljen nacin izlovljena sva odrasla riba dok je mladj po presusivanju izgradila prostran tepih i postala hrana za muve. Mislim da je sramotno za ribolovce iz lokalnog USR-a sto su tako nesto dopustili.

U Rakovackom dunavcu su negde vec prokopani kanali za odliv vode, mislim da je ovo primer za dobar pocetak.

Ovo je ispitivanje javnog mnjenja,

ovakve vode sa istom sudbinom se nalaze svuda po vojvodini,

molim vas, ako znate za takve vode, javite, ako je bilo ko zainteresovan ili je vec u slicnom vidu organizacije, ima iskustva u takvom radu, neka napise ovde, vrlo je bitno za razvijanje projekta!

Da vidimo koliko ima vas kojima je zaista stalo do ribe i vode, do pisanja, pozdrav, Nemanja Spasojevic
    225 karaktera???!!! E da sam jos ovoliki ne bi ih popunio...

Domaćin L.1 (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2006.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano Re: poziv na akciju - ribolovci odazovite se

Vrlo rado ću se uključiti u svaku ovakvu akciju.
    Kontaktiraj me na pp.

Slične teme

1. Mirror tema B92: Poziv na akciju ! - BIRO
    Autor BobCocks u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.04.2006., 22:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •