Misteriozni posao: švajcarska firma - očemu se radi???

maksvel

Primećen član
Poruka
781
Zove me drugar malopre i kaže da je počeo da radi extra posao. Kaže švajcarska firma, postoje već 16 godina, a kod nas rade 2 godine. Ne reče ništa o delatnosti, a firma se skraćeno zove SFSA ili tako nešto... Kaže, može da me povede na prezentaciju/kurs, gde će mi "pravi ljudi" objasniti šta i kako. Rezervacija 15€! Kaže - ogromna zarada, rad po mogućnostima i tako to (std kliše)... E, sad, poznajem ovaj obrazac, jer ga koriste mnogi, ali da li neko zna na osnovu ovoga konkretno o kojoj se firmi radi? Jeste rebus, ali možda je neko baš imao iskustvo sa ovim? Treba da se vidim sa ovim drugarom, a ne bih baš ni da ga uvredim, a naravno ni da pristanem na Bog-te-pita-šta...
 
Jary:
Nemoze para da se zaradi bez para (oplodis postojecu paru) ili rada( naplatis strucnost ili fizicki rad).Da uletis sa 15E i zaradis kintu ??? Bolje da se igra loto ili onaj kviz - vrti se Miroslav Ilic a pitanje je ko je na slici.

Ma moze, samo sto treba puno truda i da 24h budes dostupan. Ovo ti je sistem da sa jako malo para i jakoooooo puno posla zaradis neku pristojnu cifru.
 
Ma to je ona piramida kada treba da uclanis jos, na primer, 100 ljudi da utrci sa po 15e, pa da ti dobijes neki bonus od recimo 500e. I sve tako bezveze, a mozda je i ona varijanta, das 15 e da odes na prezentaciju, a tamo te ubede da das 4000e da bi usao u sistem pa da uvaljujes svoje prijatelje da se 'uclane'. Da sam ja vlast, sve bih to lepo, uza zid... pa motiku u ruke i na njive.
 
Slusaj prijatelju pokusacu da te spasim, ako vec nije kasno! Ja znam da si bio u hotel TERMAL u MATARUSKU BANJU i da si video cudo! Ako su te ljudi iz te svetske firme FFSA uspeli zeznuti, jer su oni udruzenje gradjana koje je odobrio ministar RAsim Ljajic, sto mozemo i ja i ti da osnujemo neko udruzenje i covek ce odobriti,ali taj vid trgovine, niko nece! Prijatelju javi mi se obavezno, ali ako si dao 2.290,00 eura i kao naivna ovcica porverovao svom tzv. prijatelju koji ti je jednostavno uzeo 540 eura, uz prethodnu rezervaciju mesta za 1300 dinara, oprosti sto nisam bio brzi! Javi se da vidim sta si uradio, jos nije kasno da se spasis!
 
Ne vredi prijatelju tamo ne moze tvoj drugar da ode i da nastavi sa radom, jer je u hotelu TERMAL drugi gazda koji radi za glavnog gazdu! Okupljaju se subotom 2 puta i nedeljom 2 puta, po podne od 16-20.00 h i pre podne od 09.00-13.00 h! Uci se moze samo ako si novi kandidat i nikada vise, osim ako ne resi da se uclanis, ja licno do kada me nisu uveli u ovo vrzino kolo i dok svojim ocima nisam video kako su ljudi glupi, tupi i prosti, kako im je zinula ****** za bogastvom, a kada prsnu ko oblande onda su manji od makovog zrna i krecu da biju svoje tzv. prijatelje da im vrate novac inace ce zvati policiju, puca prijateljstvo ko pukovnik pred penziju! To je firma GEM COLLECTION CLAB i MEGA BOOK bezi od njih dok nije kasno!
 
Ne vredi prijatelju tamo ne moze tvoj drugar da ode i da nastavi sa radom, jer je u hotelu TERMAL drugi gazda koji radi za glavnog gazdu! Okupljaju se subotom 2 puta i nedeljom 2 puta, po podne od 16-20.00 h i pre podne od 09.00-13.00 h! Uci se moze samo ako si novi kandidat i nikada vise, osim ako ne resi da se uclanis, ja licno do kada me nisu uveli u ovo vrzino kolo i dok svojim ocima nisam video kako su ljudi glupi, tupi i prosti, kako im je zinula ****** za bogastvom, a kada prsnu ko oblande onda su manji od makovog zrna i krecu da biju svoje tzv. prijatelje da im vrate novac inace ce zvati policiju, puca prijateljstvo ko pukovnik pred penziju! To je firma GEM COLLECTION CLAB I MEGA BOOK bezi dok jos mozes inace odose ti pare! Pruzi im pre toga ruku na dobroj organizaciji, alli cista prevara!
 
Gresis prijatelju to jeste piramida, ali to je firma FFSA sa Gibraltara i zove se GEM COLLECTION CLAB i njena pravna potpora firma MEGA BOOK u Beogradu, cista prevara, bezi od njih ko djavo od krsta, uzimaju narodu po 2.290,00 eura na lepe reci, a kad ovi uvide da su se zeznulli traze nove clanove! To jednostavno igra, tu proizvoda nema, proizvod njihove firme je USPEH i za te pare u toku godine dobijes i 4 knjige, svaka im casta na organizaciji, cisti prevaranti! AKo hoces da znas gde su, eno ih u hotelu TERMAL u MATARUSKOJ banji, a videces i obavezno jedno policijsko vozilo ispred, to je normalno za glupe i naivne i sluzi kao maska! Bio sam, video sam i zao mi je glupih i tupih ljudi, nisam licno verovao da takva prevara postoji, ali covek mora sve da prodje! I na KRAJU SVOG PRIJATELJA SAM OTERAO U 3 LEPE, I ZAMALO MU NISAM RAZBIO ONU STVAR, A ZAMISLI DA ME JE ZEZNUO SA SVOJOM BANDOM, ONDA BIH GA ZA 2.290,00 EURA, MOZDA I UBIO!
 
fenix1:
Gresis prijatelju to jeste piramida, ali to je firma FFSA sa Gibraltara i zove se GEM COLLECTION CLAB i njena pravna potpora firma MEGA BOOK u Beogradu, cista prevara, bezi od njih ko djavo od krsta, uzimaju narodu po 2.290,00 eura na lepe reci, a kad ovi uvide da su se zeznulli traze nove clanove! To jednostavno igra, tu proizvoda nema, proizvod njihove firme je USPEH i za te pare u toku godine dobijes i 4 knjige, svaka im casta na organizaciji, cisti prevaranti! AKo hoces da znas gde su, eno ih u hotelu TERMAL u MATARUSKOJ banji, a videces i obavezno jedno policijsko vozilo ispred, to je normalno za glupe i naivne i sluzi kao maska! Bio sam, video sam i zao mi je glupih i tupih ljudi, nisam licno verovao da takva prevara postoji, ali covek mora sve da prodje! I na KRAJU SVOG PRIJATELJA SAM OTERAO U 3 LEPE, I ZAMALO MU NISAM RAZBIO ONU STVAR, A ZAMISLI DA ME JE ZEZNUO SA SVOJOM BANDOM, ONDA BIH GA ZA 2.290,00 EURA, MOZDA I UBIO!

Au brate, pa nije ti prijatelj kriv sto si ispao glup i naivan!
 
fenix1

ovaj chovek je mesija...
prichaj josh...o chemu se zapravo radi...koju ti zhvaq proturaju?...shta kao zovne te drugar i ti se kao odazovesh...i na prevaru ti uzmu pare?...pa misim koju prevaru?...shta kao daj 2300e i ti im dash?...ajd pishi josh...heee prijatelju...omfg ovo su jedni od boljih postova u zadnje vreme...misterija zashto se neki ponavljaju al svejedno zanimljivi...
 
sorlaag:
Zove me drugar malopre i kaže da je počeo da radi extra posao. Kaže švajcarska firma, postoje već 16 godina, a kod nas rade 2 godine. Ne reče ništa o delatnosti, a firma se skraćeno zove SFSA ili tako nešto... Kaže, može da me povede na prezentaciju/kurs, gde će mi "pravi ljudi" objasniti šta i kako. Rezervacija 15€! Kaže - ogromna zarada, rad po mogućnostima i tako to (std kliše)... E, sad, poznajem ovaj obrazac, jer ga koriste mnogi, ali da li neko zna na osnovu ovoga konkretno o kojoj se firmi radi? Jeste rebus, ali možda je neko baš imao iskustvo sa ovim? Treba da se vidim sa ovim drugarom, a ne bih baš ni da ga uvredim, a naravno ni da pristanem na Bog-te-pita-šta...
Nije 2 godine ja znam za taj posao negde 7 godina jos u beogradu kad im je bilo sediste moja prijateljica je nasela pored mog upozorenja.Tu je profitiralo mozda nekoliko prvih ljudi u lancu tzv fabrika para bezi brate od toga glavom bez obzira.
 
AntunTun:
fenix1

ovaj chovek je mesija...
prichaj josh...o chemu se zapravo radi...koju ti zhvaq proturaju?...shta kao zovne te drugar i ti se kao odazovesh...i na prevaru ti uzmu pare?...pa misim koju prevaru?...shta kao daj 2300e i ti im dash?...ajd pishi josh...heee prijatelju...omfg ovo su jedni od boljih postova u zadnje vreme...misterija zashto se neki ponavljaju al svejedno zanimljivi...
:lol: :lol: :-D
 

Back
Top