PAZNJA: Osnivanje RoCk Band!!!

StormBreaker

Obećava
Poruka
55
Traze se osobe koje imaju talenat a nisu dosad uspeli da dokaze koliko su kvalitetni muzicari. U pitanju je osnivanje Rock band. Po mogucnosti da su ljudi iz Novog Sada ili okoline.

Ovako: Neka se javljaju decki samo od 14-17 godina. Hteo bih da formiramo mali band, cisto za zabavu.

Ja sviram Gitaru i Klavijaturu, a dobar sam i vokal. Nisam profesionalac, daleko od toga, ali hocu bas na ovaj nacin unapredim svoje mogucnosti i kvaliteti. Nadam se da postoje jos takvih ljudi koje vole muziku. Ne treba nista posebno, znaci, samo da vole da sviraju, da vole muziku!!

Zainteresovani neka se jave na mail: hristijan90@yahoo.com

Pozdrav
 
Hehe, izvinjavam se.

Inace bas sam video na ulici neko polepio papire "trazi se bubnjar" hehe, pomislim ko jos trazi bubnjara preko oglasa ko da izdaje sobe studentinjama... Ima net za to.

Ja sam se bas u tvojim godinama bas lozio na sviranje gitare, ali bas zato sto nisam imao sa kime da sviram sam posle odustao....

Mada i sada volim da sviram za svoju dusus, ali sve redje.. :(

Kakvu gitaru imas?

U "moje vreme" si mogao biti srecan ako imas i akustaru, a sada.... Svako moze da je kupi, pa cak i elektricne, bez vecih problem.

A gde si ucio klavijature? Jesi isao u neku sklou ili si "samouk"?
 
SViram gitaru vec 4 godina, isao sam na privatne casove. Zasada i ja sviram cisto onako, za dusu, u drustvo, ali hocu da se malo vise usovrsim, da ne zatupim, cisto da ne odustanem ni ja. Jako volim muziku inace.
Klavir sviram 7 godina
Jako sam mlad, pa zbog toga. Necu da mi vreme prolazi. Znas, to ljubav prema muzici.
Gitaru za sada imam neku akusticnu, za ucenje....znas, mislim.
Napalio sam se pre nekoliko meseci, hteo sam da kupim novu, ali mi ne treba zato sto je ne mogu najbolje iskoristiti. A ako nadjem decki sa kim da sviram, onda cu kupiti drugu. Ne znam kakvu. Mislim da cu kupiti Yamaha elektricnu. Jako volim te gitare...
Pozz
 
ja bih rado ali imam svoj bend...mada i meni fali par clanova..... dvojica dobrih gitarista, jedan basista, neko da lupa bubnjeve,i jedan klavijaturista...jos da nabavimo vokala,ko ce da svira gudalo,obou i violina jedna bi lepo dosla...i samo jos neko ko ce sve to da plati...i u sustinu,dobro je to drustvo,cisto onako,dok nas neko ne primeti.....
 
.pissbottleman:
ja bih rado ali imam svoj bend...mada i meni fali par clanova..... dvojica dobrih gitarista, jedan basista, neko da lupa bubnjeve,i jedan klavijaturista...jos da nabavimo vokala,ko ce da svira gudalo,obou i violina jedna bi lepo dosla...i samo jos neko ko ce sve to da plati...i u sustinu,dobro je to drustvo,cisto onako,dok nas neko ne primeti.....

Cekaj, jesi ti muzicar? Jel sviras nesto?! Ako hoces ajde...
 
ma sviram k****** ... nemam vremena....ja sam neku dzitru drndao kuci jos pre sest-sedam godina al' nisam imao vremena da se posvetim tome koliko treba......i vec neke tri godine ako uzmem jednom u dve nedelje malo da sviram,to je to.......ali imas moju punu moralnu podrsku....
 
MA vidis bre da te zeza!!! :)

Sto se mene tice, "mator" sam ja, 79, tako da tesko da znam nekoga ko bi hteo, ali opet...

Ako se proslavite pa kada budete popularni, i tandarili klinke :lol: (iz okolnih sela) , eto tu mogu da pomognem!!! Prvo dajet da je ja testiram da vidim vredi li, pa ako vredi prosledim je dalje clanovima benda! Hehe!!!
 
Kazem ti ovo: moji ortaci osnovali svoj bend u Sapcu zove se Regret,ali im trebao bubnjar i kod onih nekoliko kandidata koje su imali pojavi se jedan klinac 10-11 godina.Kazem ti ja boljeg a mladjeg bubnjara nisam video,a klinac je samouk i stvarno je dobar ....Pa razmisli,ja bih trazio muzicare da budu clanovi moje grupe od 8 do 18 godina.....
Rado bih bio pevac ali nisam iz NS-a,a i ne znam kako bih zvucao ,imam dobar glas sebi svojstven i neobican ali nikada u svom zivotu nisam zapevao na mikrofon,tako da zalim.....i tesko ces ti naci ovde ikoga za rock bend....ja koliko pratim muziku Novi Sad je grad Punk-a pa pocni sa punk bendom(tu ne moras da znas dobro ni pevati ni svirati,vazno je da ti je pesma neobicna i jedinstvena,i cak ne mora da se rimuju reci)pa posle predji na hard rock i rock u celini....ali sta ti ja to pricam pa vi cete biti prvo Demo bend,skidacete stvari od Metallice,Guns`n`Roses-a,Deep Purpla,Whitesnake-a,Kiss-a ....Srecno!
 

Back
Top