Украјина: Јушченко се придружује про-Руском блоку

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
навео је неке разноге и услове под којима би могао да ступи у анти-западну коалицију. Коалиција је названа "Антикризна коалиција" и чине је про руска пратија региона, Јануковича, Социјалисти и Комунисти који су против уласка Украјине у НАТО.

Она плава риба са пелтеницама је рекла да под ниакквим условима неће ступити у коалицију, мада она није ни потребна...

Готова демократска револуција...
http://www.nytimes.com/2006/07/15/world/europe/15ukraine.html
 
Alekasandar2:
Она плава риба са пелтеницама је рекла да под ниакквим условима неће ступити у коалицију, мада она није ни потребна...

еееее... била можда некад риба
сада више није дефинитивно... одлтајмер...
мада, стварно, могу само да замислим како је добро изгледала са својих 20-30 година... њам њам! :-P
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8d/Yulia.Tymoshenko.Elle.jpg
 
Alekasandar2:
навео је неке разноге и услове под којима би могао да ступи у анти-западну коалицију. Коалиција је названа "Антикризна коалиција" и чине је про руска пратија региона, Јануковича, Социјалисти и Комунисти који су против уласка Украјине у НАТО.

Она плава риба са пелтеницама је рекла да под ниакквим условима неће ступити у коалицију, мада она није ни потребна...

Готова демократска револуција...
http://www.nytimes.com/2006/07/15/world/europe/15ukraine.html

Rusija je zemlja sa kojim uredjenjem?
 
Iron Lord:
Rusija je zemlja sa kojim uredjenjem?

Демократија.

А има ганду нарав, пошто Јушченко се није отровао диоксинима, схватио је да је паметније да пређе на Руску страну.
Како би Дон Корлеоне рекао:

"We will make him see the things our way"...
 
Што се не бих радовао. идијоти који су попут наших демократа упропастили земљу смењени су на време, а не као код нас, 7 година страдања економије и нације, демократија у расулу, партијашење је уништило и војску,к неоже неко да добије виши чин ако није одан демократској странци...

Дај Боже да и овде падну.
 
Alekasandar2:
Што се не бих радовао. идијоти који су попут наших демократа упропастили земљу смењени су на време, а не као код нас, 7 година страдања економије и нације, демократија у расулу, партијашење је уништило и војску,к неоже неко да добије виши чин ако није одан демократској странци...

Дај Боже да и овде падну.
Ovo je potpuno ista tema kao ''Pala Ukrajina'', nije mi jasno kako moderator dozvoljava postavljanje tema koje sve dovode do istih prežvakanih rasprava.....
Pašće.,ali sa stolice...... :roll: :roll: :roll: ......Zaista se primećuje u poslednjih nedelju dna povećana mobilizacija forumskih radikala.....Jel to zbog piramide :lol: :roll:
 
Alekasandar2:
идијоти који су попут наших демократа упропастили земљу смењени су на време, а не као код нас, 7 година страдања економије и нације, демократија у расулу, партијашење је уништило и војску,к неоже неко да добије виши чин ако није одан демократској странци...

Дај Боже да и овде падну.

jesi li svestan ove boldovane gluposti?
 
goxy:
Ovo je potpuno ista tema kao ''Pala Ukrajina'', nije mi jasno kako moderator dozvoljava postavljanje tema koje sve dovode do istih prežvakanih rasprava.....
Pašće.,ali sa stolice...... :roll: :roll: :roll: ......Zaista se primećuje u poslednjih nedelju dna povećana mobilizacija forumskih radikala.....Jel to zbog piramide :lol: :roll:

Eto ti sad!
Pa danas me optuživali kako im gušim slobode radikalne.
Nikada svetu da udovoljiš!
:razz:
 
To sto se dessava u ukrajinskoj politici nije toliko neobicno a desava se u sustini prekrajanje volje gradjana tako sto stranke koje su se zalagale za neki drugi put sada posle izbora menjaju svoju politiku...to nije neko veliko iznenadjenje znajuci koliki uticaj u Ukrajni ima Rusija,koliko je Rusiji Ukrajna vazna i koliko su tamo jake Ruske i pro-Ruske sluzbe(citaj KGB).
Ali taj scenario nema ama bas nikakave veze sa Srbijom jer Srbija niti ovaj deos veta Rusiju NE ZANIMA ama bas ni malo.Zato je poredjenje apsolutno beznacajno.
Koliko Srbija nije predmet ruskog interesovanja mogli ste videti veceras na B92 ako ste gledali interviju koji je dao ruski ambasador u Srbiji.Izmadju ostalog na pitanje novinarke da li ce se Rusija usprotiviti eventualnoj nezavisnosti Kosova i da li postoji sukob sa zapadnim zemljama oko nacina resavanja pitanja Kosova ruski ambasador je rekao da "sva resenja treba da dodju u obzir i da ni jedno ne treba iskljuciti niti favorizovati a da sukob ne postoji i da je Rusija u potpunosti saglasna sa onim sto radi kontakt grupa".
Sta god da se desi na izborima u Srbiji politika koja ce se voditi bice apsolutno ista ovakva kakvu danas vodi Kostunicima vlada pa bili u vlasti SRS ili DS apsolutno svejedno.
 
goxy:
Ipak ovo jeste kopija teme ''Pala Ukrajina''.Rasprava je mogla komotno da se nastavi na njoj.....Nisam rekao da gušiš bilo čije slobode.....
Ali zar će radikali otvarati teme svaki put kad Putin ode u wc :-? .....

Idem sada da pogledam najnovije novosti o Ivani Dulić Marković.
Ja tu temu zaključao da se ne brukaju i ovde a oni se bunili...
 
goxy:
A pa ti si nihilista....Ja volim kafku....Ali baš sam danas gledao emisiju o ratu u Španiji i Vojnoj hunti koju neki ignoramusi ovde prizivaju.....Ipak ponekad moraš da kažeš: No Passaran.....

Nihilista?
Malo li je što su svi pozeri koji neće da priznaju neke stvari?
Samo neki glume "umerene" a neki "aktivne" uloge.

Vidi, Španci ne vole reči pesme koja prati njihovu himnu napisanu za vreme Frankove vladavine pa je ne pevaju ali nisu smislili bolju melodiju...
 
Alekasandar2:
навео је неке разноге и услове под којима би могао да ступи у анти-западну коалицију. Коалиција је названа "Антикризна коалиција" и чине је про руска пратија региона, Јануковича, Социјалисти и Комунисти који су против уласка Украјине у НАТО.

Она плава риба са пелтеницама је рекла да под ниакквим условима неће ступити у коалицију, мада она није ни потребна...

Готова демократска револуција...
http://www.nytimes.com/2006/07/15/world/europe/15ukraine.html
Јанукович је добар, али ови бољшевици али нажалост без њих за сада неће ићи.
 
Iron Lord:
Nihilista?
Malo li je što su svi pozeri koji neće da priznaju neke stvari?
Samo neki glume "umerene" a neki "aktivne" uloge.

Vidi, Španci ne vole reči pesme koja prati njihovu himnu napisanu za vreme Frankove vladavine pa je ne pevaju ali nisu smislili bolju melodiju...
Ne znam koga si to primetio da je pozer....Ja stojim iza onog što napišem, i trudim se da ne napišem ništa zbog čega će me posle boleti glava......... 8-) ..Ako si mislio na političare ja sam već rekao mržnja među njima je samo naduvani balon pred izbore.-Oni se privatno odlično slažu i svi žive ko bubreg u loju....Tek će neka nova generacija političara moći drugačije da se ponaša.....Pa ovi su svi odrasli u komunizmu for god sake :roll: ....
 

Back
Top