Brucosi Ekonomskog fax

studentkinja87

Početnik
Poruka
3
Upisala sam Ekonomski u Beogradu.Pri upisu smo dobili raspored casova . Interesuje me da li je moguce prelaziti iz grupe u grupu.Takodje me interesuju iskustva starijih studenata o fax,da li su ispiti teski,koliko je potrebno da se uci za ispit,kakvo je drustvo.
 
Naravno da je moguce da predjes, samo moras da se javis predmetnim asistentima da te ispisu sa spiska jedne grupe i ubace u drugu. Ustvari, sve je stvar njihove dobre volje ali u principu ne prave problem oko toga.
Ispita ima raznih, od sasvim lakih tipa sociologija do uzasno teskih kao racunovodstvo. Imas i ispite koji su laki ali su profesori manijaci pa je prolaznost uzasna (ekonomika preduzeca). Ispit spremas malo po malo cene godine jer ako ostavis za kraj nista od toga.
A sto se drustva tice ima raznih ... kao i svuda.
Dodji na www.ekonomac.co.yu i registruj se - tamo ces sigurno dobiti vise informacija.
 
Hvala na odgovoru.Pokusala sam da se regisrrujem na ekonomac, ali stalno javlja gresku tako da ne mogu da pristupim forumu. Dobili smo raspored casova i zanima me da li studenti imaju jos neke obaveze na fax,posto u rasporedu predavanja imam 2 dana po 6 casova,a vezbe 2 dana po 4 casa,pa mi je prosto neverovatno da imam manje casova nego u gimnaziji.
 

Back
Top