Brucosi Ekonomskog fax
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Brucosi Ekonomskog fax

Podrazumevano Brucosi Ekonomskog fax

Upisala sam Ekonomski u Beogradu.Pri upisu smo dobili raspored casova . Interesuje me da li je moguce prelaziti iz grupe u grupu.Takodje me interesuju iskustva starijih studenata o fax,da li su ispiti teski,koliko je potrebno da se uci za ispit,kakvo je drustvo.

Zainteresovan član Ru_bi_tch (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Brucosi Ekonomskog fax

Naravno da je moguce da predjes, samo moras da se javis predmetnim asistentima da te ispisu sa spiska jedne grupe i ubace u drugu. Ustvari, sve je stvar njihove dobre volje ali u principu ne prave problem oko toga.
    Ispita ima raznih, od sasvim lakih tipa sociologija do uzasno teskih kao racunovodstvo. Imas i ispite koji su laki ali su profesori manijaci pa je prolaznost uzasna (ekonomika preduzeca). Ispit spremas malo po malo cene godine jer ako ostavis za kraj nista od toga.
    A sto se drustva tice ima raznih ... kao i svuda.
    Dodji na www.ekonomac.co.yu i registruj se - tamo ces sigurno dobiti vise informacija.
    Y soy rebelde cuando no sigo a los demás y soy rebelde cuando te quiero hasta rabiar ...
    Y soy rebelde cuando no pienso igual que ayer y soy rebelde cuando me juego hasta la piel ...
    Si soy rebelde es que quizás nadie me conoce bien ...

Hvala na odgovoru.Pokusala sam da se regisrrujem na ekonomac, ali stalno javlja gresku tako da ne mogu da pristupim forumu. Dobili smo raspored casova i zanima me da li studenti imaju jos neke obaveze na fax,posto u rasporedu predavanja imam 2 dana po 6 casova,a vezbe 2 dana po 4 casa,pa mi je prosto neverovatno da imam manje casova nego u gimnaziji.

Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

To ti je sve. Jos ti najtoplije savetujem da ne slusas sociologiju (kad krene fax videces zasto) i to bude cetiri dana po 4 casa.
    Y soy rebelde cuando no sigo a los demás y soy rebelde cuando te quiero hasta rabiar ...
    Y soy rebelde cuando no pienso igual que ayer y soy rebelde cuando me juego hasta la piel ...

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Citat Original postavio Ru_bi_tch
    To ti je sve. Jos ti najtoplije savetujem da ne slusas sociologiju (kad krene fax videces zasto) i to bude cetiri dana po 4 casa.
    ova tvoja porukica je bila 9000-ita na temi fakulteti :-)

Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Yeeees !!! Bas mi je drago

Slične teme

1. Brucosi na medicinskom fakultetu
    Autor Heart_Breaker u forumu Univerzitet u Beogradu
    Odgovora: 300
    Poslednja poruka: 16.09.2013., 00:31
  2. Brucosi Arhitektonskog Fakulteta
    Autor Crux u forumu Arhiva
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.09.2007., 16:52
  3. ???? brucosi
    Autor quimi u forumu Arhiva
    Odgovora: 1