Sta bi ste uradili

Sta bi ste uradili

  • Ozenio bi je

  • Ne bi je zenio

  • Ziveo bi sa njom nevencano

  • Pobegao bi u misiju rupu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
da vam cura ostane trudna
ili za zene sta bi one uradile da su trudne

Zabavljate se sa nekom, kresete je naravno, ali bas nista da se zenite bas sad, bas nju.....treba jos skolu da zavrsite, nemate stan, nemate posao.............a tako mnogo ste hteli
...................a jebga omaklo vam se

a zakon kaze: nema abortusa vise


znaci sta cemo sad???
 
Pa verovatno mi ne bi tesko palo jer, devojke sa kojima sam uvek mi bar nesto znace, a sve ostalo mi nije vazno, snacicu se kako budem morao.
Kako god bilo sigurno ne zivim u Etiopiji !

Sa druge strane uvek bi me interesovalo njeno misljenje, nikako ne bih voleo da ona bude nezadovoljna ili "da je oteram u kavez"
 
kabanicu na glavu i nebrinite, dok DUREXA ima bebe nece biti, znate onaj vic? Pitala Fata Muju kako ce se zvati njihov sin kada se rodi, a Mujo odgovara,(vezivajuci kondom ) HUDINI , ako se izvuce iz ovoga!!!
 
Ja bre sebe dajem 100% u svakoj vezi. U braku bih se verovatno trudio da dam 200%, a to mi svakako ne bi polazilo za rukom ako u svom srcu znam da to nije ta. Bio bi to pakao i za mene i za nju. Necu da trujem svoje srce ni zbog chega. To dete bi imalo svu moju ljubav, ali to nije povod...
 
rastamann:
Ja bre sebe dajem 100% u svakoj vezi. U braku bih se verovatno trudio da dam 200%, a to mi svakako ne bi polazilo za rukom ako u svom srcu znam da to nije ta. Bio bi to pakao i za mene i za nju. Necu da trujem svoje srce ni zbog chega. To dete bi imalo svu moju ljubav, ali to nije povod...

ovo si bas lepo rekao
i ja mislim da mom detetu nista ne bi falilo..............tako sad osecam.........meni se cini da je to uzasno da se zivi i sexa bez osecanja, samo za ljubav dete
 

Back
Top