Sta bi ste uradili

Sta bi ste uradili

  • Ozenio bi je

  • Ne bi je zenio

  • Ziveo bi sa njom nevencano

  • Pobegao bi u misiju rupu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sve se u životu može postići. Deca ne smeju da budu prepreka. Ima vremena.
Jedino što se neki planovi moraju do daljnjeg odložiti. Treba podići dete u zdravoj sredini.
Pokušala bih da živim sa tom osobom, ali ako ne ne postoji osnov, pokušala bih da stvorim
zdravo okruženje radi dobrobiti deteta- prijateljstvo sa ocem, neophodna mera interakcije..
 
Pa teško je reći, svaka veza ima neki razvojni put, ali mislim da odluka o zajedničkom životu nebi trebala biti proizvod slučajnosti (ako nije pregruba riječ) ne vidim u čemu je problem ako otac se prema djetetu odnosi ljudski.
 
Nevernik u to:
.......
Cim odes u krevet znas kakve posledice mozes da imas!
Potpuno se slazem sa tobom.
Muskarac je odgovoran isto koliko i zena, ali ne moze od nje zahtevati da abortira, jer je to ipak njeno telo...
Ako vec hocete da se sexate, budite odgovorni.

Ja ocekujem tu vrstu odgovornosti od muskarca, ali - Boze moj, ako se vec desi - bas bi me bilo briga sta bi on na to rekao i rodila bih to dete. Ne mora da me zeni, ali mislim da bi to bilo casno.

Mada, samoj mami sa detetom je prilicno tesko da srede svoj zivot... Muskarcu je uvek lakse u ovoj prici.

Eto zasto se ne treba sexati ako ne postoji ljubav. Ako sa tom osobom ne mozes da zamislis buduci zivot.
 
Ako hoće da me ženi samo zbog bebe...? Nema potrebe tj neću tako da se udajem! Abortirala ne bih, ako je sve u redu sa zdravstvene strane. A on ako hoće može da bude dio bebinog života, ako neće-njegova stvar!
Ako u svemu tome postoji nešto više...osjećanja ... slaganje... odgovaramo jedno drugom.. itd... druga priča naravno! Što da ne!
 
bobba:
u canadi je zabranjeno [zakonom/ovo nisam bas sigurna] abortus ali i po crkvi
u ottawi ima jako mnogo bolnica i jako kvalitetnih ali samo jedna radi abortuse
ali sam pitala za Jugu...........i sta bi se tamo uradilo
nije zabranjeno.... malo je komplikovano.... opet canadjani mogu da se spuste do us....
elem..... u argentini se to tereti kao ubistvo, pa opet ljudi rade ilegalno..... mozhesh svuda.... u us za dz....
u srbiji je dozvoljeno, pa mi je zato malo nelogichno pitanje....
 

Back
Top